معرفی بازی موبایل Plants vs. Zombies برای اندروید و iOS

Plants vs Zombies بازی خارق العاده و محبوب زامبی ها و گیاهان از استودیوی مطرح ELECTRONIC ARTS برای سیستم عامل اندروید و iOS است که تا به امروز بیش از ۵۰۰ میلیون بار توسط کاربران سراسر جهان از گوگل پلی و اپ استور دریافت شده و از محبوب ترین بازی‌های پلتفرم موبایل به شمار می رود.
Plants vs. Zombies
معرفی بازی موبایل Plants vs. Zombies برای اندروید و iOS

Plants vs Zombies بازی خارق العاده و محبوب زامبی ها و گیاهان از استودیوی مطرح ELECTRONIC ARTS برای سیستم عامل اندروید و iOS است که تا به امروز بیش از ۵۰۰ میلیون بار توسط کاربران سراسر جهان از گوگل پلی و اپ استور دریافت شده و از محبوب ترین بازی‌های پلتفرم موبایل به شمار می رود. شما در این بازی باید از ۴۹ گیاه ضد زامبی خود، از قبیل توپ نخود فرنگی، بمب‌های گیلاسی و … بر علیه آن‌ها استفاده کرده و در مقابل ۲۶ نوع مختلف زامبی‌های این بازی، قبل از رسیدن به مرز خود استفاده کنید.

این بازی، شامل خریدهای درون برنامه است اما می‌توانید این بخش را در قسنت تنظیمات غیر فعال کرده و از نسخه رایگان آن استفاده کنید. Plants vs Zombies برنده‌ی بیش از ۳۰ جایزه GAME OF THE YEAR بوده و شامل ۵۰ لول شاد و سرگرم کننده برای طرفداران پر و پا قرص خود است. این مراحل، از روز و شب گرفته تا هوای مه و آلود و استخر شنا و پشت بام خانه‌ها را در خود جا داده و شما می‌توانید با بازی کردن در مود Survival، تا جایی که توان داشته باشید در برابر موج حملات زامبی‌ها مقاومت کنید.

plants-vs-zombies

plants-vs-zombies

هر یک از زامبی‌های  بازی Plants vs. Zombies، یک قابلیت منحصر به فرد دارند که کار شما را در انتخاب گیاه مناسب در برابر آن‌ها مشکل می‌کند. شما باید به میزان استفاده دانه‌ها و گیاهان خود نظارت کنید و در سریع ترین زمان ممکن از مناسب ترین سلاح در برابر گونه‌های مختلف زامبی‌ها استفاده کنید. این مرده‌های متحرک، می‌توانند بپرند، بدوند، شنا کنند و حتی گیاهان شما را بخورند. شما با ادامه دادن روند بازی، استراتژی‌های مناسب در برابر هر یک از آن‌ها را خواهید آموخت.

شما با استفاده از پول‌های درون برنامه‌ای می‌توانید تجهیزات و لوازم جدید و قوی‌تری خریداری کنید. COIN PACKS ها با پول واقعی نیز قابل خرید هستند و تا حد اکثر ۶۰۰ هزار سکه را در خود جا می‌دهند. بازی Plants vs Zombies برای مک و PC نیز قابل دریافت است.

 

مطالب مرتبط: معرفی بازی موبایل دنیای من برای اندروید

Summary
معرفی بازی موبایل Plants vs. Zombies برای اندروید و iOS
Article Name
معرفی بازی موبایل Plants vs. Zombies برای اندروید و iOS
Description
Plants vs. Zombies بازی خارق العاده و محبوب زامبی ها و گیاهان از استودیوی مطرح ELECTRONIC ARTS برای سیستم عامل اندروید و iOS است که تا به امروز بیش از ۵۰۰ میلیون بار توسط کاربران سراسر جهان از گوگل پلی و اپ استور دریافت شده و از محبوب ترین بازی‌های پلتفرم موبایل به شمار می رود. شما در این بازی باید از ۴۹ گیاه ضد زامبی خود، از قبیل توپ نخود فرنگی، بمب‌های گیلاسی و ... بر علیه آن‌ها استفاده کرده و در مقابل ۲۶ نوع مختلف زامبی‌های این بازی، قبل از رسیدن به مرز خود استفاده کنید.
Author
Publisher Name
پی اس آرنا
Publisher Logo
دسته بندی
مطالبمعرفی بازی موبایلموبایل
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link