راهنمای بازی گلمراد

بازی گلمراد یک بازی Match Three ایرانی است که با چاشنی داستانی جذاب‌تر شده.
گلمراد

بازی گلمراد به یکی از پرطرفدارترین بازی‌های موبایل ایرانی تبدیل شده است و این امر بی دلیل هم نیست. سناریوی بازی ساده اما جذاب است، شما بعد از مدت‌ها به خانه‌ی پدریتان برمی‌گردید تا زندگی را دوباره در آنجا شروع کنید، اما به دلیل این که این خانه برای مدت‌ها خالی از سکنه بوده است، عنکبوت از در و دیوار خانه بالا می‌رود و به یک سمساری خرابه می‌ماند تا یک خانه. برای همین شما باید به گلمراد و همسرش کمک کنید که وسایل این خانه را از نو بچینند ولی خب از آن جایی که قیمت مبل و فرش و وسایل خانه سر به فلک گذاشته‌اند، سازندگان بازی راه بهتری در اختیارتان قرار داده‌اند. در این مطلب راهنمای بازی گلمراد ما به شما برای مرتب کردن خانه کمک می‌کنیم.

گلمراد

مکانیک Match Three

برای تعویض وسایل نیاز به ستاره دارید و ستاره‌ها با تکمیل پازل‌هایی که به Match Three معروف‌اند بدست می‌آیند. در این نوع پازل‌ها شما باید سه شکل هم رنگ را با هم چه به صورت عمودی و چه افقی ردیف کنید و در راستای هدفی که آن مرحله از شما خواسته است، حرکت کنید. مثلا برخی مراحل از شما می‌خواهند که یک سری پاکت نامه را باز کنید، برای این کار اول باید پاکت نامه‌ها را در آن مرحله پیدا کنید که اکثر اوقات مخفی هستند، پس باید بیشتر نقشه آن مرحله را پاکسازی نمایید تا نمایان شوند، و سپس باید خانه‌هایی که شکل پاکت نامه را تشکیل داده‌اند را پاکسازی کنید.

 

در بازی گلمراد شما از مکانیک گیم پلی Match Three استفاده می‌کنید، چیزی همانند بازی Candy Crush Saga

یک هدف دیگر رساندن لیوان‌ها به قسمت پایین آن مرحله است، برای این کار باید راه را برای آن لیوان‌ها با ردیف کردن رنگ‌ها باز کنید که نکته خاصی ندارد. یک مرحله نیز از شما می‌خواهد که ۵۰ شیئ صورتی را ردیف کنید، پس طبیعتا باید به سراغ روش‌هایی باشید که بتوانید اشکال صورتی بیشتری را ردیف کنید، چه مستقیما اشکال صورتی را ردیف کنید و چه برای ردیف کردن آن‌ها از رنگ‌های دیگر استفاده کنید. معمولا این راه موثرتر است زیرا کم پیش می‌آید که ۴ یا ۵ رنگ صورتی کنار هم قرار بگیرند پس با امتحان کردن رنگ‌های دیگر و کمی دقت می‌توانید مراحل بازی را پشت سر بگذارید و البته در این راه اوقات خوشی را در بازی سپری کنید، خصوصا اگر طرفدار بازی‌هایی مانند Candy Crush Saga باشید.

بازی گلمراد را هم‌اکنون می‌توانید از کافه بازار یا گوگل پلی دریافت کنید. می‌توانید معرفی این بازی را در این مطلب مطالعه کنید.

Summary
راهنمای بازی گلمراد
Article Name
راهنمای بازی گلمراد
Description
بازی گلمراد به یکی از پرطرفدارترین بازی‌های موبایل ایرانی تبدیل شده است و این امر بی دلیل هم نیست. سناریوی بازی ساده اما جذاب است، شما بعد از مدت‌ها به خانه‌ی پدریتان برمی‌گردید تا زندگی را دوباره در آنجا شروع کنید، اما به دلیل این که این خانه برای مدت‌ها خالی از سکنه بوده است، عنکبوت از در و دیوار خانه بالا می‌رود و به یک سمساری خرابه می‌ماند تا یک خانه. برای همین شما باید به گلمراد و همسرش کمک کنید که وسایل این خانه را از نو بچینند ولی خب از آن جایی که قیمت مبل و فرش و وسایل خانه سر به فلک گذاشته‌اند، سازندگان بازی راه بهتری در اختیارتان قرار داده‌اند.
Author
Publisher Name
پی اس آرنا
Publisher Logo
دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link