از فصل 4 انیمه حمله به تایتان چه خبر؟

هر آنچه باید درباره فصل چهارم انیمه حمله به تایتان بدانیم

انیمه حمله به تایتان براساس مانگای Hajime Isayama با همین نام، از سال ۲۰۱۳ به نمایش درآمده است. درحالی‌که این انیمه مورد تحسین زیادی قرار گرفت، میان پخش فصل اول و فصل دوم آن وقفه‌ی قابل‌توجهی افتاد. با وجود این‌که فصل دوم انیمه تنها ۱۲ قسمت داشت، فصل سوم آن به دو نیمه تقسیم شد و در نتیجه، ۲۲ قسمت به طول انجامید. خالق اتک آن تایتان یعنی هجیمه ایسایاما، در نظر دارد که فصل 4 انیمه حمله به تایتان (Attack on Titan)، آخرین فصل آن باشد. انیمه حمله به تایتان یکی از پربیننده‌ترین انیمه‌های دنیا است. طرفداران این انیمه، این روزها بیش‌ازپیش منتظر نیمه دوم فصل آخر این انیمه هستند که در آینده‌ی نزدیک قرار است پخش شود. مانگای حمله به تایتان از زمان انتشار اولین فصل انیمه‌ی آن در سال ۲۰۱۳، میلیون‌ها نفر را مجذوب خود کرده‌ و داستان منحصربه‌فردش امتیاز بسیار بالای ۸.۸ را در وب‌سایت IMDb از آن خود ساخته است. در این مطلب، تمام اخبار مربوط به فصل 4 حمله به تایتان را می‌توانید مطالعه کنید.

همچنین می‌توانید نقد و بررسی قسمت 1 تا 8 فصل 4 انیمه حمله به تایتان را در این مطلب و قسمت 9 به بعد را در این مطلب مطالعه کنید.

چندصد سال پیش، انسان‌های داستان حمله به تایتان تقریبا به دست تایتان‌ها نابود شدند. این تایتان‌ها بسیار قدبلند هستند، به‌نظر می‌رسد که هوشی ندارند، انسان‌ها را می‌خورند و از همه بدتر این‌که،  این خوردن را برای لذت انجام می‌دهند، نه برای رفع گرسنگی. درصد کمی از انسان‌ها با محصور کردن خود در شهری با دیوارهای شدیدا بلند (حتی بلندتر از بزرگ‌ترین تایتان‌ها) به حیات خود ادامه می‌دهند. در حال حاضر سال‌هاست که یک تایتان هم دیده نشده. روزی، دیوارهای شهر توسط تایتانی عظیم ویران می‌شوند؛ تایتانی که به صورت ناگهانی در آن‌جا ظاهر می‌شود. پسر نوجوانی به نام Eren و خواهرخوانده‌ی کوچکش Mikasa، شاهد این اتفاق وحشتناک می‌شوند. تایتان‌های کوچک‌تر به شهر حمله می‌کنند و این دو کودک با وحشت تماشا می‌کنند که مادرشان زنده ‌زنده توسط تایتانی خورده می‌شود. ارن با خود عهد می‌بندد که تمام تایتان‌ها را از بین ببرد و از سوی همه‌ی بشریت از این موجودات انتقام بگیرد.

نیمه دوم فصل 4 انیمه حمله به تایتان چه زمانی پخش می‌شود؟

نیمه دوم فصل 4 انیمه حمله به تایتان
نیمه دوم فصل 4 انیمه حمله به تایتان

در روزی که قسمت شانزدهم انیمه حمله به تایتان پخش شده بود، تکلیف ادامه داستان آن نیز مشخص شد. قسمت شانزدهم فصل چهارم، پایان این انیمه نبود و فصل چهارم نیمه دومی نیز خواهد داشت. استودیو ماپا که تا آن زمان درباره ادامه این فصل سکوت کرده بود، به صورت رسمی نیمه دوم فصل چهارم انیمه را تایید کرد و بیان داشت که نیمه دوم فصل 4 انیمه حمله به تایتان در زمستان 2022 پخش خواهد شد و با اقتباس مانگا تا پایانش، این انیمه پرطرفدار به پایان خواهد رسید.

چندی پیش در وب‌سایت رسمی فصل پایانی انیمه حمله به تایتان به طور رسمی اعلام شد که پخش نیمه‌ دوم فصل چهارم این انیمه از ژانویه 2022 معادل با دی-بهمن سال 1400 آغاز خواهد شد. قسمت اول نیمه دوم که قسمت هفتادوششم انیمه است، «Sentencing» یا «دانزای» نام خواهد داشت. کمی بعدتر در روز چهارشنبه 21 مهر 1400، وب‌سایت رسمی فصل آخر انیمه حمله به تایتان اعلام کرده است که قسمت هفتادوششم انیمه در روز 9 ژانویه 2022 یا 19 دی 1400 پخش خواهد شد.

  مانگای Attack on Titan یک تا دو درصد با پایان خود فاصله دارد

تیزر و تصویر کلیدی نیمه دوم فصل 4 انیمه حمله به تایتان

در رویداد زنده به مناسبت 10 سالگی استودیوی ماپا تصویر کلیدی جدیدی از نیمه دوم فصل آخر منتشر شد. در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید.

تصویر کلیدی نیمه دوم فصل 4 انیمه حمله به تایتان
تصویر کلیدی نیمه دوم فصل 4 انیمه حمله به تایتان

در روز چهارشنبه 21 مهر 1400، وب‌سایت رسمی فصل آخر انیمه حمله به تایتان یک ویدیویی تبلیغاتی نیز برای این فصل از انیمه حمله به تایتان منتشر شده است که می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید.

ویدیوی تبلیغاتی نیمه اول فصل 4 انیمه حمله به تایتان

وب‌سایت رسمی انیمه از روز جمعه نهم خرداد به پخش یک ویدیوی تبلیغاتی (promotional video) جدید از آن پرداخته است. در ادامه می‌توانید این ویدیوی هیجان‌انگیز را تماشا کنید.

کدام استودیو سازنده‌ فصل چهارم انیمه حمله به تایتان خواهد بود؟

یویچیرو هایاشی (کارگردان انیمه‌هایی مانند انیمه Dorohedoro) کارگردانی فصل چهارم انیمه اتک آن تایتان را در استودیوی MAPPA برعهده خواهد داشت. هیروشی سکو (Hiroshi Seko) برای نظارت بر این انیمه بازمی‌گردد و توموهیرو کیشی (Tomohiro Kishi) طراحی شخصیت آن را برعهده خواهد داشت. هیرویوکی ساوانو (Hiroyuki Sawano) نیز برای ساخت موسیقی متن این انیمه حضوری دوباره خواهد داشت.

دلیل تغییر استودیوی انیمه حمله به تایتان از زبان سازندگان آن

سازندگان انیمه‌ حمله به تایتان یعنی Kensuke Tateishi ،Toshihiro Maeda و Tetsuya Kinoshita، در مصاحبه‌ای با مجله‌ی Newtype به بررسی دلیل تغییر استودیو از Wit به MAPPA پرداخته‌اند. Tateishi می‌گوید که در طول ساخت فصل سوم انیمه، در رایزنی‌هایی با استودیوی Wit به این نتیجه رسیدند که ساخت فصل بعدی باید دست استودیوی دیگری قرار بگیرد. یکی از دلایل این بود که در انتهای فصل سوم، پروتاگونیست داستان به اقیانوس خیره می‌شود که به معنای نقطه‌ی تحولی در این داستان است. بنابراین، استفاده از سبک هنری جدید برای فصل پیش‌رو، کاملا منطقی و مناسب خواهد بود. این سه نفر به دنبال استودیوی جدیدی برای فصل چهارم انیمه حمله به تایتان گشتند، اما بیشتر استودیوها از قبول این مسئولیت سنگین و طاقت‌فرسا سرباز زدند.

تنها استودیویی که اعلام آمادگی خود را برای ساخت فصل چهارم انیمه‌ حمله به تایتان اعلام کرد، استودیوی MAPPA بود و این استودیو به آن‌ها اطمینان‌خاطر داد که وظیفه‌ی خود را به‌خوبی انجام خواهد داد. بنابراین، استودیوی MAPPA با جدیت فرایند ساخت انیمه را در دست گرفت و بیان داشت که انیمه‌ حمله به تایتان لایق پایانی مناسب است. Maeda نیز بیان می‌کند که با مشاهده روحیه‌ی جنگنده‌ی این استودیو در ویدیوهای تبلیغاتی و تریلر فصل آخر، می‌توان فهمید که فرایند ساخت این اثر در دستان افرادی قابل‌اعتماد قرار گرفته‌است.

تصویر کلیدی نیمه اول فصل چهارم انیمه حمله به تایتان

علاوه بر ویدیوی انتشاریافته، تصویر کلیدی جدیدی نیز از فصل چهارم انیمه حمله به تایتان پخش شده، که قرار دادن آن درکنار تصویر کلیدی فصل اول این انیمه بسیار جالب است. نشان دادن این جابه‌جا شدن نقش‌ها در تصویر، تصمیم بسیار هوشمندانه‌ای بوده و بیانگر رشد و تغییرات شخصیتی ارن یگر است.

صداپیشگان فصل 4 انیمه اتک آن تایتان

به گزارش وب‌سایت این انیمه، صداپیشگان فصول قبلی برای نقش‌آفرینی در فصل چهارم Attack on Titan آن بازخواهند گشت.

 • یوکی کاجی (Yuuki Kaji) در نقش ارن یگر (Eren Jaeger)
 • یویی ایشیکاوا (Yui Ishikawa) در نقش میکاسا آکرمن (Mikasa Ackerman)
 • مارینا اینوئه (Marina Inoue) در نقش آرمین آرلرت (Armin Arlert)
 • هیرو شیمونو (Hiro Shimono) در نقش کونی اسپرینگر (Conny Springer)
 • یو کوبایاشی (Yu Kobayashi) در نقش ساشا بلاوز (Sasha Blouse)
 • شیوری میکامی (Shiori Mikami) در نقش هیستوریا ریس (Historia Reiss)
 • کیشو تانیاما (Kisho Taniyama) در نقش ژان کرشتاین (Jean Kirschtein)
 • یوشیماسا هوسویا (Yoshimasa Hosoya) در نقش راینر براون (Reiner Braun)
 • رومی پارک (Romi Park) در نقش هانجی زوئه (Hange Zoë)
 • هیروشی کامیا (Hiroshi Kamiya) در نقش لیوای (Levi)
 • تاکهیتو کویاسو (Takehito Koyasu) در نقش زیک (Zeke)
  معرفی و بررسی شخصیت های انیمه حمله به تایتان

اکانت رسمی توییتر انیمه حمله به تایتان در روز دوشنبه دوازدهم آبان 1399، صداپیشگان جدیدی را برای فصل آخر این انیمه معرفی کرده است. تمامی این صداپیشگان نقش سربازان دولت مارلی (Marley) را ایفا خواهند کرد.

اوپنینگ و اندینگ نیمه اول فصل 4 انیمه حمله به تایتان

آهنگ اوپنینگ فصل چهارم انیمه به نام My War، توسط گروه ژاپنی Shinsei Kamattechan ساخته شده است و می‌توانید آن را در ادامه تماشا کنید.

اندینگ این فصل نیز به نام Shock، توسط Ando Yuko ساخته شده است و آن را در ادامه آورده‌ایم.

امیدواریم که شما هم از خواندن این «چه خبر» هیجان‌انگیز درباره‌ی بازگشت انیمه جذاب حمله به تایتان لذت برده‌ باشید. مطالب این «چه خبر» با انتشار خبرهای بعدی درباره‌ی این انیمه، به‌روز می‌شوند.

منبع: animenewsnetwork
صدف آگاه

صدف آگاه

just an introvert who's way into writing, anime and JRPG video games

مرتبط نوشته ها

دیدگاه‌ها 1,822

 1. fatemeh می‌گوید:

  مرسی که این همه اطلاعات دادی
  اره درسته با شیوع ویروس کرونا حتی اگه با تمام امکانات بهداشتی باشه بازم تا سال 2021 طول میکشه تا بسازن
  من قراره تو برنامه نزدیکا پیج بزنم اشکال نداره مطالبت رو کپی کنم
  ولی اسم سایتت هم میزارم ….

  • اریا می‌گوید:

   به نظر من نظری که راجب میکاسا دادید غلطه چون میکاسا با وجود این که اون روز ارن خورده شدنزدیب بود کشته شه با اینکه ارمین هم زنده بود ولی اگه هردو بمیرن دیگه دلیلی نداره

  • 12 می‌گوید:

   دوهفته بعد میاد

 2. مهدی می‌گوید:

  اتک ان تایتان قراره وارد یه دنیای جدید بشه حداقل سه فصل دیگه باید ازش ساخته بشه ?
  اتک ان تایتان داره به سرنوشت گیم اف ترونز دچار میشه که باید بگم واقعا حیفه???

  • م می‌گوید:

   به هیچ وجه
   اتک داره عالی پیش میره اثلا با گیم اف ترونز نباید مقایسه بشه .
   بی نظیر. به نظرم یکی از بهترین پایان بندی ها رو خواهد داشت

 3. AnimeLove می‌گوید:

  بعد از دفترچه مرگ اتک ان تایتان بهترین انیمه تو دنیاس ..مرسی بابت اطلاعات

 4. ایرج می‌گوید:

  امیدوارم زود تر پخشش کنن داستان خیلی جالب شده ?
  انیمه ی خیلی باحالیه حالا با توجه به پوستر که اهاشون عوض شده یعنی ارن شخصیت بده شده؟??

  • صدف آگاه می‌گوید:

   با سلام. شخصیت بد و خوب شاید خیلی گفتنش درست نباشه، اما میشه گفت دیگه طعمه نیست و خودش شکارچی شده.

   • هلیا می‌گوید:

    من خیلی دوست دارم بدونم شخصیت ها چجوری شدن مخصوصا میکاسا کسی مانگا رو نخونده؟
    اگر می دونید چی میشه می تونید بهم بگیددد؟😅😅🤦🏻‍♀️

    • عرشیا می‌گوید:

     خدا وکیلی اینایی که میگن انیمه مال بچه هاست اگر دوست و قریبه باشن که ….
     ولی اگر آشنا باشن چی باید گفت 😑😐

    • .. می‌گوید:

     چرا شخصیتا انقدر حرکاتشون تصنعی شده
     اصلا نمیشه باش خو گرفت😭😭

    • امیر می‌گوید:

     چقدر اینا خرن استودیوی به این خوبی رو عوض کردین اصلا افتضاح شده تایتان ارن انگار دو تا خط روی بدن کشیدن اصلا آدم نمیدونه ماهیچه هستند مخصوصن ماهیچه های پشتش

     • م می‌گوید:

      به خاطر تایتان ارن کمر اتک خورد نشده که .
      ضمنا کلا تایتان ارن تو مانگا هم زشته .
      اگه اینقدر گرافیک براتون از همه چیز مهم تره که باعث میشه بقیه نکات مثبت اتک رو نبینید .
      به نظرم سیندرلا براتون عالیه .

     • محمد می‌گوید:

      ای بابا مردیم اینقدر گفتیم اینو

      اینا مشکلاتی هستن که تو بلوری حل میشن .
      بفرما برو نسخه tv ویت رو ببین با بلوریش مقایسه کن تا دیگه به مپای بدبخت ایراد نگیری .

    • عارفه می‌گوید:

     اصلااااااااااااا سمتتتتتتت مانگا نرو اصلا اصلا به هبچ وجه

  • ارتین می‌گوید:

   به نظرم مانگا رو بخونید از چپتر 99 به بعد

   • بنده خدا می‌گوید:

    به نظرم ارن طمعه قدرت میشه و هرچیزی که با ارن مخالفت کنن ارن نابودشون می کنن مثل دنریس تو فیلم تاج و تخت وااایییی مثل فیلم تاج و تخت نشه خدا نکنه?????????

   • Mobi می‌گوید:

    دقیقا انیمه تا چه چپتری از مانگا ساخته شدا؟

    • صدف آگاه می‌گوید:

     تا چپتر 90

     • امیر می‌گوید:

      ببخشین اما دیگه بعضیا شورشو درآوردن ازبس که چیزای چرت وپرت میزارن تو اینترنت که کلا ربتی به این انیمه نداره بعد اسم خودشونو میزارن طرفدار شورشو درآوردن

   • اوتاکو می‌گوید:

    نه انیمه دقیقا داره مثل مانگا پیش میره با این فرق که انیمه مهیج تره بنابراین من همیشه به همه دیدن انیمه رو پیشنهاد میکنم تا خوندن مانگا

 5. Nande می‌گوید:

  یکی میتونه بگه دقیقا کی انتشار میکنن؟ و اره خیلیییییییی حیفه باید حداقل 3 فصل دیگه بسازن

  • صدف آگاه می‌گوید:

   هنوز تاریخ دقیقش معلوم نیست، قرار بود پاییز باشه اما به خاطر کرونا احتمالا میافته عقب

  • sobhanSR می‌گوید:

   بابا سازنده فیلم باید از تیوی توکیو یاد بگیره ناروتو حدود 800 قسمت تا الان اومده هنوز هم دارن میسازن بعد حمله به تایتان فقط قراره 4 فصل باشه که برای یک انیمه خیلی کمه!!!
   تازه اونم یک انقدر خفن و عالی

   • sobhanSR می‌گوید:

    اخر نظرم نوشتم یک بعد یادم رفته انیمه رو بنویسم (:

   • گلی می‌گوید:

    دلیلش اینه که اتک قراره تو چپتر 139 تموم شه و هیچ دلیلی نداره که مثل ناروتو 800 قسمت و واسه پسرش 500 تا کش بدن

   • اوتاکو می‌گوید:

    خوب نمیشه که همش انیمه رو کش بدن .
    اتک بیشتر راز هاش فاش شده و اگه بخوان هی کشش بدن که به درد نمیخوره .
    به نظرم که همین طور عالیه
    لطفاً کم جو سازی کنید دوستان

 6. Levi می‌گوید:

  خیلی عالی بود ای کاش زمان را معلوم کنن و راستی تو یوتیوب دیدم یک تایتان یک کیلومتری هست درسته ؟ امیدوار نشه چون هر کس که باشه اگه تبدیل بشه انگار ۳ تا بمب اتم می ترکه ?

  • امیرعلی می‌گوید:

   اون تایتان یک کیلو متری من تو مانگا ندیدم ولی یه تایتان هست به بزرگی شیگانشینا ولی اون تایتان فک نکنم بتوه بجنگه چون به قول لیوای:(اون اساسا یک کیسه از استخونای غول پیکره) یعنی فقط یا تایتان خیلی گنده است ولی اصلا عضله نداره شبیه یه اسکلت گنده است

  • Eran می‌گوید:

   اسپویل اسپویللللللل
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   اون تایتانه ارنهههههههههه که قدرت تایتان مادر رو فعال کرده

   • عباس می‌گوید:

    اسپویل سنگین.
    .
    .
    ..
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ببینید ارن میمیره و می‌کاسا نمیکشتش و خودش میمیره ولی قبلش با آرمین حرف میزنه و میگه که من ۸۰درصد جمعیت رو نابود کردم با اینکه میدونستم پارادایم به جون هم میوفتن بعد حرفاش میمیره و می‌کاسا میاد بالای جسدش و میبوسه اون رو(اشکم در اومد)

 7. عرشیا می‌گوید:

  من خیلی وقته نگاه میکنم وخیلی انیمه زیبایی اما همین یه فصل کافیه چون طبق داستان اگه تواین فصل دشمن روازبین ببرن دیگه چیزی واسه جنیگدن وادامه داستان ندارن زندگی به روال آدی برمیگرده

  • گلی می‌گوید:

   دشمنان ارن و پارادایم تو این فصل تمام دنیا هستش که ارن بعد تلاش های بی‌وقفه میفهمه که چاره ای ب جز از بین بردن دنیا نداره، پایان خوبی براش در انتظار نیست

 8. ........... می‌گوید:

  فقط خدا کنه تاخیر نخوره تنها انیمه ای ک فعلا تاخیر نخورده همینه
  به نظر من ارن تو سه فصل قبلی قابل تحمل تر بود الان که دیگه….😑
  ارت استایل جدیدش از سنش خیلییی بزرگتر نشونش میده😑
  قیافه ی میکاسا هم که کلا نگم بهتره-______-

 9. امید می‌گوید:

  نامردا سپویل نکنید

 10. Z POINT می‌گوید:

  قابل توجه دوستانی که فکر میکنن قراره اتک ان تایتان خوب تموم نشه ، باید بدونید که انیمه های فلسفی و تئوری داری مثل اتک ان تایتان هیچ موقع بیهوده تموم نمیشن و هر اتفاقی که بیوفته مسلما علتی داره. چه جوری تموم بشن که ما بخوایم یا نخوایم مهم نیست ، مهم مفهومیه که میخوان به ما برسونن :”)

 11. امیر می‌گوید:

  به هرحال شخصیت ارن دوستانش کلیدی است واگر در فصل چهاربه هر دلیلی بمیرم یا حضو شوند فیلم مضخرف میشود.

 12. امیر می‌گوید:

  قسمت های اول بسیار احساسی و زیباست اما ازجایی به بعددیگراین تو نیست باید فصل چهاررابیشتراحساسی کنید

  • هم می‌گوید:

   چشم همرهنگ ميكنم بيشتر احساسي بكنن
   امر ديگه ايي نداري؟

 13. امیر می‌گوید:

  همچنین باید چند موضوع که در فصل های قبل کاملا روشن نبود را روشن کنند

 14. امیر می‌گوید:

  درخواست دارم که روی بیوگرافی بیشترکارکنین وقافه هاروبهترطراحی کنید

 15. امیر می‌گوید:

  یکی ازعیب های بزرگ فیلم این بود که شخصیت اصلی ارن بسیار بی عرضه بودودرفصل های قبل همش یا می‌کاست نجاتش میداد یا هی میدوزدیدنش یکم به این شخصیت مهم قدرت ببخشیدمثلا شخصیت اصلی فیلمه😔😔😔

  • گلی می‌گوید:

   بدون شک شخصیت ارن یه تغییر 360 درجه تو فصل 4 پیدا میکنه، الان هر کسی مانگا رو میخونه میتونه بگه ارن الان یکی از بهترین شخصیت اصلی هایی که نوشته شده نمیخوام اسپویل کنم

 16. t می‌گوید:

  یه سوال دارم پخش انیمه نبرد با تایتان ها تاخیر خورده؟
  سایت واقعا خوبی دارین.پر مطلبه

 17. Captein ackerman می‌گوید:

  فصل 4 فصلیه که به درک خیلی بالایی نیاز داره و دیگه از اینجا به بعدش به درد بچه مچه ها نمیخوره.
  ارن رو هم قبول دارم که تو سه فصل قبل یک شخصیت نچسب و کله پوک سرخود بیش نبود ولی تو فصل 4 نسبت به سه فصل قبلی خیلی جدی و قدرتمند تر شده ولی جدا من نفهمیدم که دیگران دارن عاشقش میشن یا دارن بیشتر بهش هیت میدن 😐
  معمولا هر جا میرم خیلی هیت میدن ولی خب شخصیت مورد علاقم نیست پس برام اهمیتی نداره.
  قدش هم که از 170 اومده رو 183 سانت!!!!!!!!!!! 13 سانت رشد!!!!! چه خبره بابا 😐

 18. anishtain می‌گوید:

  سلام آقا این فصل 4 انیمه نبرد با تایتان ها تاخیر خورده یا نه؟

  • emilua می‌گوید:

   قرار بود همین اواخر مهر یا اواسط ابان منتشر بشه ولی مثل اینکه تاخیر خورده.

 19. anishtain می‌گوید:

  از کجا میدونید؟

 20. anishtain می‌گوید:

  اخبار و از کجا میگیرین؟

  • PersonAnonymous می‌گوید:

   سلام
   بهم گفتن اینجا یکی هست که هر سوالی ازش بپرسیم جواب اشتباه میده و درزمن معلم ادبیاتشم خیلی خوب درس داده
   آدرس رو درست اومدم؟

 21. anishtain می‌گوید:

  از کجا میشه اخبار اتک رو پیدا کرد؟

 22. Captein ackerman می‌گوید:

  بالاخره تاریخ انتشار فصل 4 رو اعلام کردن.. از 7 دسامبر دوشنبه ها به صورت هفتگی پخش میشه !

 23. anishtain می‌گوید:

  اووووووووووووه.چقدر دیر.قرار اول پاییز بود که.

 24. امیر می‌گوید:

  همین طور که دوست عزیزمان اشاره کرد فصل چهارم درک بسیار بالایی نیاز داره ومیتوان رشت زهنی بدنی وقدرتی رودرهمه ی شخصیت ها ازجمله شخصیت اصلی ارن یک مشاهده کرد اما میتوان گفت که کسانی که سه فصل قبلی را دیده ام درک بهتر ی ازاین موضوع دارند اما بایدسرگذشت هرکدام ازآنهاراهم درنظربگیریم که ممکن است این خاطرات وسرگذشت هابه عقل ثانی آنها قلیه کند اما این رشت ها برای فیلم لازم بوده

 25. امیر می‌گوید:

  دوستان چند کلمه که درست تایپ نشده دربالا. یک:یگر. . ام:اند قلیه:قلبه ببخشیدکیبوردمن خرابه این کلمات دربالااشتباه شده

 26. امیر می‌گوید:

  وهمه میدونید که درسته که شخصیت ها در فصل چهارم پخته ترو بزرگ ترشدن اما این فیلم براساس احساسات درست شده

 27. امیر می‌گوید:

  یک چیزدیگه هم بگم که همه ماوجه شدین که جهس سنی زیادی درفصل چهارم نسبت به فصل های دیگه رخ داده چون این هم لازم بوده چون اگه میخواستن سطح عقل وقدرت شخصیت هاروبالا ببرند وآنهارابهترکنن باید سن آنها بیشترمیکردند ویادتون نره این فصل آخره پس باید انقدرپیشرفت کنه ودرک بالاتری بخواد اما مطمعین باشید احساسات دراین انیمیشن تاثیر گذارخواهدبود

 28. امیر می‌گوید:

  حتی ممکنه که احساسات درفصل چهارم بیشتر باشه البته این یه احتماله هیچکس نمیدونه چه اتفاقی می افته

 29. امیر می‌گوید:

  سلام یک نکته مهم درسته فصل چهارم جدی تروبادرک زیادترساخته شده اما منتظریک پایان تلخ نخواهیدبود واتک ان تایتان پایان خوبی رابه نمایش خواهد گذاشت اما درراه این پایان خوش قربانی های زیادی قراردارند

  • م می‌گوید:

   ایسایاما خودش گفته میخواد تو اشک فندوم ها حموم کنه .
   گفته قراره پایان تراژدیک بشه .
   پایان هم بی شک عالی و غمگینه

 30. امیر می‌گوید:

  اگرفیلم های دیگرایسا میسا رادیده باشید پی میبرید که برروی شخصیت اصلی تمرکز زیادی دارد وهمه ی کارکترهای دیگررا حول محور او میگرداند ودرفصل چاهارم این بیشتربه چشم خواهد آمد پس توسیه میکنم به شخصیت های دیگروابسته نشین

  • محمد می‌گوید:

   جناب عذر میخوام ولی میشه به من بگین جناب ایسایاما یا به قول خودتون ایسامیسا دقیقا به جز اتک دیگه چه فیلم های دیگه ایی منتشر کردن ؟
   آخه وقتی اطلاعات ندارید لطفا نظر ندید

   • گلی می‌گوید:

    داداش اتک اولین سریالی بودی که هاجیمه روش کار کرده و دمشم گم چون قراره 8 فروردین مانگا تموم بشه

 31. anishtain می‌گوید:

  سلام ببخشید.انیمه نبرد با تایتان ها به غیر از تریلر رسمیش،تریلر دیگه ای هم داره؟تو یه سایتی خوندم یه تریلر دیگه داره ولی اپارات اجازه اپلود نمیده.داستان چیه 🙁

  • صدف آگاه می‌گوید:

   سلام. خیر فعلا تریلر دیگه ای از فصل چهارم پخش نشده.

 32. Matin می‌گوید:

  سلام من در یک مقاله ی دیگر خوندم که انیمه ی نبرد با تایتان ها 7 دسامبر امسال قراره بیاد. آیا این درسته و اگه اشتباهه کی این انیمه میاد

  • صدف آگاه می‌گوید:

   سلام. بله همون طور که ماهم در این متن زدیم 7 دسامبر قراره پخش بشه

   • راز زیبایی می‌گوید:

    میشه بهم بگید کجا میتونم سری ۴ این‌انیمه رو ببینم البته وقتی که اومد رو میگما

 33. یک انسان می‌گوید:

  وای هرچی فصل های قبل احساسی بود و برای فهمیدن راز های تایتانی و جهان بود این فصل ۴ فکر کنم همش میشه بکش بکش

 34. anishtain می‌گوید:

  آره خیلی بکش بکش داره

 35. anishtain می‌گوید:

  چپتر 133 کی منتشر میشه

 36. سکوت انسان می‌گوید:

  سلام عزیزان میخواستم بدونم آیا ممکنه حتی میکاسا و آرمین هم کشته بشن؟؟
  و میخواستم بدونم وقتی در تاریخ‌ 7 دسامبر این سری جدید(۴) منتشر‌شد من باید کجا پیداش‌کنم‌؟
  =_=€ و چه سایت یا کانال یا برنامه‌ای‌ برای دیدن‌سری ۴این انیمه‌ رو پیشنهاد میکنید؟؟ چون من تا سری ۳رو داخل کافه بازار دیدم و میخواستم اینو بدونم

 37. راز زیبایی می‌گوید:

  دوستان وقتی فصل ۴در تاریخ ۷دسامبر منتشر بشه کجا باید برم تماشا کنم لطفا لطفا ؟؟😍😍😍

 38. anishtain می‌گوید:

  دیگه انیمه هایی که تازه میان دوبله میشن؟

 39. راز زیبایی می‌گوید:

  سلام دوستان .میشه لطفا بگید وقتی در زمان ۷دسامبر فصل ۴ حمله‌به تایتان‌ها اومد کجا باید برم تماشا کنم داخل کدوم سایت یا برنامه اخه من آخرین قسمت‌از فصل‌۳رو از داخل کافه بازار دیدم‌و نمیدونم کجا باید سری جدید رو تماشا کنم لطفا راهنماییم‌کنید ممنون میشم

  • anishtain می‌گوید:

   اگر بیاد به احتمال زیاد داخل اپارات قابل مشاهده هست.بخش دوم انیمه نبرد با تایتان ها پس از انتشار سریع با دوبله فارسی داخل اپارات قرار گرفت.

  • مینو می‌گوید:

   میگم بد نیست یکمم روی املاتون کار کنید

 40. anishtain می‌گوید:

  بخش دوم فصل 3

 41. امیر می‌گوید:

  انیمه حمله به تایتان ها فصل 4 روز 17 آذر پخش میشه میشه بگین داخل چه شبکه ای میاد یا داخل آپارت اول پخش میشه و اینکه همون روز 17 آذر دوبله فارسی میشه یا ژاپنی و انگلیسی

 42. امیر می‌گوید:

  اوا این که انیمه پایان خوبی داره وسازنده اعلام کرده که پایان خوبی برایش درنظر گرفته ومتمعن باشید که نه ارن میمیره نه میکاسا ونه آرمین دوم اگر میخواهید زودترازهمه بادوبله فارسی وکیفیت بالا فصل چهارم را تماشا کنید به سایت دیبامووی مراجعه کنید

 43. امیر می‌گوید:

  میتونین ازسایت فلیمین هم دانلودکنید توجه که این دوسایتی که گفتم بیسانسوره فلیمین و بافلیمو اشتباه نگیرید

 44. امیر می‌گوید:

  میگم بعضی ها به اسم طرفدار یک چیزایی در مورد این انیمه میگن که نه ربتی به انیمه داره

 45. Liakx می‌گوید:

  ای کاش شمایی که این همه مطلب نوشتین میدونستین اسم فیلم حمله به تایتان نیست! اسم فیلم (غول مهاجم یا تایتان مهاجم) اونجایی که ارن تو زندان اسم غولشو به زبان ژاپنی میگه که همون اسم فیلمه! غول مهاجم یا اسم همون غول ارن

  • صدف آگاه می‌گوید:

   هرکسی که انیمه رو دیده نکته ای که فرمودین رو میدونه، اما اسم رسمی انیمه به انگلیسی Attack on Titan هست، آیا مای انیمه لیست یا IMDB یا ویکیپدیا هم نام رسمی رو عوض کردن بعد از اون اپیزود؟ مانگا هم هنوز با همون نام چاپ میشه، بنابراین ما هم همون عنوان رسمی انگلیسی رو استفاده میکنیم.

 46. امیر می‌گوید:

  اسم اصلی که از فیلم منتشر شده Attack on titan هست حالا مهم نیست که چی صداش میکنن

 47. امیر می‌گوید:

  اسم اصلی انیمه هرچی باشه مهم نیست مهم ترین چیز خود این انیمه هست که واقعا یک شاهکار ه

 48. امیر می‌گوید:

  من خودم این انیمه رو به همه زبان ها دیدم و تا دلتون بخواد درمورد این انیمه میدونم

 49. امیر می‌گوید:

  البته منظورم سه زبانه اولی زبان اصلی انیمه دومی انگلیسی بعدی دوبله فارسی 👆👆👆👆

 50. امیر می‌گوید:

  راستی من خودم اسم اصلی رو دوست ندارم و همون اسم قبلی رو ترجیه میدم ولی هرکی هرچی دوست داره صداش کنه

 51. امیر می‌گوید:

  اعلان فقط باید منتظر فصل چهارم باشیم

 52. امیر می‌گوید:

  راستش من جذو اولین کسایی بودم که این انیمه رو میدید و من جز این انیمه انیمه ی دیگه ای نگاه نکردم و نخواهم کرد از وقتی که این انیمه رو دیدم باهاش زندگی کردم خیلی ها بهم میگفتن تو دیونه ای اما من میدونستم این انیمه یه روز به اوج میرسه و این همه طرفدار پیدا میکنه من هنوز هم دارم با این انیمه زندگی میکنم ومیتونم بگم که بزرگترین طرفدار این انیمه هستم

 53. امیر می‌گوید:

  اما تو طول این سال ها دیدم . کسانی که اعدا میکردن طرفدار این انیمه هستن چیزایی در موردش مینوشتن که هم انیمه رو زیر سئوال میبرد وهم سازنده کمتر کسی پیدا میشد که این انیمه رو باچشم یک انتقاد کننده خوب ببینه

  • نیما می‌گوید:

   اقا یه سوال مگه راینر و اینا ضد ارن نبودن و نمیخواستن نابودشون کنن پس چرا الان پیش همن و اینکه چرا ارن انقد پیر و چرا تو نبرد ها شرکت نداره و به تایتانش تبدیل نمیشه

   • گلی می‌گوید:

    ارن پیر نشده فقط 4 سال از فصل سوم میگذره و دیدگاهش کلا تغییر کرده، در مورد اینکه چرا الان تو مارلی هستش باید بگم که این کارش دلایل خودشو داره و اسپویلر محسوب میشه، توی قسمت های 6و7 اکشن داریم

 54. امیر می‌گوید:

  حالا هم که این سایت تشکیل شد من اومدم تا سئوال ها و نظرات بقیه رو دقیق تر ببینم و به اون ها جواب بدم راستشو بخواین از اونجایی من خودمو وقف این انیمه کردم دیگه داشتم بعد چن سال دیونه میشدم اما اعلان با این سایت سرگرم هستم ممنون

 55. امیر می‌گوید:

  من خودمو داخل این انیمه غرق کردم وحاضر نیستم نه انیمه دیگه ای روببینم ونه از این انیمه دست وردارم من حتی تو این سال ها مقاله های زیادی درمورد این انیمه نوشتم

 56. anishtain می‌گوید:

  سلام.چه انیمه هایی ترجمه میشن؟

 57. احمد می‌گوید:

  سلام
  دوستان عزیز من حدودا 2 سال میشه انیمه می بینم میشه بگید این فصل اتک اخرین فصلشه امیدوارم نباشه ؟؟ و کساایی که مانگا رو خوندن میدونن که اگه تموم بشه فصل4 ایا مانگا ادامه داره؟, بنطرتون ارمین لیوای یا ارمین و میکاسا میمیرن کسایی که مانگا رو خوندن بگن

 58. امیر می‌گوید:

  بله دوست عزیز فصل آخره

 59. امیر می‌گوید:

  دوست عزیز من مانگا فصل های قبل رو دیدم اما چون این فصل فصل آخره ترجیح میدم مانگا شو نگاه نکنم وخود انیمه روببینم پس نمیتونم جواب خوبی بهت بدم اما شاید لیوای یا آرمین بمیرن میکاسارونمیدونم

 60. امیر می‌گوید:

  راستش امروزا خیلی این سئوال میپرسن اما من ترجیح چون آخرین فصله مانگاشونبینم دوسه هفته دیگه فصل چهارم منتشر میشه برین نگاه کنین چراهی سئوال تکراری میپرسین

 61. احمد می‌گوید:

  کاربر عزیز اقای امیروقتی که سریال اومد هفته ای چند قسمت ازش می ایدة؟

 62. anishtain می‌گوید:

  سلام.فکنم هفته ای یه قسمت.آخه یه جا خونده بودم که هر دوشنبه یه قسمت رو پخش میکنن.ولی ممکنه که کل قسمت ها رو داخل اینتر نت بزارن.البته فکنم که آقا امیر اطلاعات بیشتری داشته باشه.ببخشید که جواب دادم.

 63. امیر می‌گوید:

  بستگی داره شاید مصل فصل های قبل بزارن وشاید هم کم کم منتشر کنن اما شاید همه قسمت هارو تو اینترنت بزارن بستگی داره ازچه سایتی دانلود کنی یا ببینی چون بعضی سایت ها خیلی دیر دریافت میکنن ومیزارن اما فکرنکنم هفته ای یک قسمت باشه

 64. امیر می‌گوید:

  اما اگه بخوای ازتو اینترنت بگییری بهتره

 65. امیر می‌گوید:

  نه فکرنکنم هفته ای یه قسمت بزارن چون اول تو اینترنت منتشر میکنن بعد پخش میکنن اگرم همونجوری که دوست عزیز گفت هفته ای یک قسمت پخش کنن میتونین همه قسمت هاشو ازتو اینترنت بگیرید اونایی که با دوبله میخوان باید یک دوروز بیشتر منتظر باشد

 66. امیر می‌گوید:

  بعد من خیلی شنیدم که خیلی‌ها میگن کیفیت انیمه تو فصل چهار کم شده نه اینطور نیست انیمه ازنظر ساخت وساختارگرافیکی تغییر بسیار جالبی کرده واگر درحوضه گرافیک تخصص داشته باشید متوجه میشوید که گرافیک از نظر ساختاری تغییر بسیار جالبی داشته شاید به نظر بیاد که گرافیک کمتر شده اما گرافیک کمتر نشده بلکه تغییر بسیارزیبایی کرده و واز نظر بصری بسیارخوب عمل کرده ویک چیز متفاوت ازفصل های قبلی را به نمایش خواهد گذاشت

  • anishtain می‌گوید:

   بعد،اگر کیفیت یک انیمه طی فصل ها تغییر نکنه که دیگه حال نمیده.فرض کنین که ارن همون شکلی و با همون اخلاقاش بود.فایده ای نداره.به همین دلیل کاربر خسته میشه.بعدشم،وقتی یه استادیومی بدونه که انیمش رو نمیشه با کلمات توصیف کرد و فرا تر از اونه،چرا باید کیفیت فیلمش رو بیاره پایین.این که دیگه نامردی میشه.

 67. anishtain می‌گوید:

  آقا امیر،خبر نداری که فصل های قبل رو چه طوری تو اینترنت قرار دادن؟من رو میتونین با اسم sa صدا کنین.گفتم شاید نوشتن نامم سخت باشه.

 68. امیر می‌گوید:

  چرا خبر دارم آقای sa هرچی درمورد این انیمه باشه خبردارم گفتم که من چند سال بااین انیمه زندگی کردم

 69. امیر می‌گوید:

  دوست عزیز نوشتن اسم شما سخت نیست شما فقط سئوال هایی که درمورد انیمه داری بپرس

  • anishtain می‌گوید:

   گفتم شاید نوشتن anishtain یه خورده طول بکشه.:)

 70. امیر می‌گوید:

  بعد میدونین من بخاطر این گرافیک فصل چهارم رو توضیح دادم چون دیدم بعضی ها دارن از گرافیک فصل چهار گله میکنن من هم میخواستم بدونن که اصلا اینجوری نیست وگرافیک فصل چهارم بسیار زیبا ودقیق است

  • گلی می‌گوید:

   اگر کسی اتک رو توی گرافیک 1080 اورجینال ببینه میفهمه که گرافیک پایین نیومده بلکه چون فصل 4 با سایر فصل ها فرق میکنه این تم تاریک و سیاه خیلی بهش میاد

 71. امیر می‌گوید:

  میدونی آقایsa این انیمه کلا خیلی وقت برای ساخت برده و هرکدوم از فصل ها بافاصله قابل توجه ازهم منتشر شدن وهرکدوم مارو شگفت زده کردن اما همه این فصل ها پس از انتشار در اینترنت پخش شدن پس فصل چهارم هم پس از انتشار در اینترنت پخش خواهد شد پس نگران نباشید

 72. امیر می‌گوید:

  من خودم خالق این انیمه یعنی Hajime Isayama رو به خوبی دنبال کردم و به خوبی شناختمش و همشه گفتم که این فرد عاشق قافلگیر کردن مردمه

 73. امیر می‌گوید:

  ببخشین اگه بعضی کلمات اشتباه است من صفحه کلیدم خرابه

 74. امیر می‌گوید:

  اگرچه فصل سوم ودوم یکم شلخته تواینترنت پخش شدن اما خیلی زود آماده دانلود شدن پس فصل چهارم احتمالا همینجوری تو اینترنت پخش شه اما پخش روی آنتن رو خیلی متمعین نیستم چجوری باشه البته چون فصل چهارم فصل آخره وفشردگی زیادی هست شاید کم کم دراینترنت پخش شه

  • anishtain می‌گوید:

   نه منظور من این بود که فصل های قبل وقتی قسمت اولش تو تلوزیون پخش شد قسمت های کل همان فصل در اینترنت پخش شد؟

 75. امیر می‌گوید:

  نمیشه دقیق فهمید که چتور وچجورب در روی آنتن پخش میشه اما تو اینترنت بهتره

 76. احمد می‌گوید:

  سلام دوستان عزیز
  ببخشید کسی دفترچه مرگ رو دیده .یکی از فامیلامون گفته براش بگیر اگه میشه بگید رده سنیش چنده؟ اخه فامیلمون12 سالشه

  • anishtain می‌گوید:

   سلام به شما.از نظر من افرادی که بالای 15 سال هستند بهتره این انیمه رو ببینن.چون شاید هنوز فامیله شما یه کم کم سن باشه شاید شاید شاید روی رفتار هاش اصر بزاره.

 77. احمد می‌گوید:

  یک حسی بهم میگه کارگردان اتک ان تایتان می خواد همه روغافل گیر کنه و اخر فصل همه متوجه بشیم که اتک یک فصل دیگه داره

 78. احمد می‌گوید:

  ممنون از نظرت کاربر as

 79. احمد می‌گوید:

  به فامیلم میگم مناسبش نیست

 80. امیر می‌گوید:

  کاربر عزیزsaمن دربالا هم اشاره کردم که وقتی قسمت های فصل های اول ودوم درتلویزون پخش شد همه شمت ها ش تواینترنت هم پخش شد فقط فصل سوم یکم شلخته تر تو اینترنت پخش شد ونصف اول اومد نثف دیگش چند روز دیگه

 81. امیر می‌گوید:

  آقای احمد منکه دربالا گفتم که این فرد عاشق غافلگیر ی یه اما فصل چهارم فصل آخره مطمعین باش شاید همون فصل چهارم را به دوقسمت تقسیم کنن اما این فصل فصل آخره

 82. امیر می‌گوید:

  کاربر عزیز sa من دربالاهم اشاره کردم که وقتی قسمت های اول فصل دوم وسوم در تلویزیون پخش شد همه قسمت های دیگش در اینترنت پخش شدن اما فصل سوم یکم شلخته تر از فصل های قبل دراینترنت پخش شد و نصفش اول اومد ونصف دیگش بعدا البته بعضی سایت ها ی معتبر وخوب همون اول همشو گذاشتن

 83. امیر می‌گوید:

  من برسی کردم ودیدم که دیگه نمیتون بیشتر از این انیمه رو کش بدن وفصل پنجمی براش بسازن چون حالا شم همچی تموم شدست پس تنها فرست برای غافلگیری همین فصل چهارم است پس پیشنهاد میکنم با تمام وجود ببینین

 84. امیر می‌گوید:

  اگر خالق این انیمه Hajime Isayama میخواهد دوباره طرفدارهای این انیمه را شگفت زده کند جاش اینجاس فصل چهارم البته من دیگه به کارای این آدم عادت کردم گفتم که بخوبی خالق این انیمه رو میشناسم میدونم کاراش چجوریه

 85. امیر می‌گوید:

  من از موقع ای که فصل اول این انیمه به بازار اومد جذو اولین طرفداراش بودم و این انیمه منو تو خودش فرو برد جوری که حاضر نشدم دیگه ولش کنم من حتی پس از پایان این انیمه آن را ول نخواهم کرد من کل این سال ها این انیمه رو تجزیه تحلیل کردم هم انیمه وهم خالق انیمه من طرفدارهای و منتقدای زیادی رو درمورد تو طول این سالهادیدم اما هیچیکی بخوبی این انیمه زیبا رو درک نکرد اما از وقتی که به این سایت برخوردم گفتم تا شناخت خودم از این انیمه رو بادیگران به اشتراک بزارم واز شما بخاطر سئوال هاتون متشکرم

 86. امیر می‌گوید:

  اما بازهم وقتی یاد انتظاری برای انتشار فصل ها مجلات و مانگای این انیمه کشیدم می افتم میبینم ارزش این همه سال انتظار رو داشته چون همونطور که میدونین بین ساخت هرکدوم از فصل ها زمان زیادی افتاد شمارو نمیدونم اما من همه این زمان رو منتظر بودم پس حالاهم میدونم که انتظار من تو این سال ها بینتیجه نخواهد بود واین انیمه یک پایان شایسته خواهد داشت

 87. امیر می‌گوید:

  از نظر های و سئوالات شما عزیزان تشکر میکنم

 88. احمد می‌گوید:

  اقا امیر واقعا عالی تجزیه میکنی

 89. احمد می‌گوید:

  تیوری تو واسه فصل 4 چیه اقا امیر
  منظورم اینکه چه پیش بینی داری از پایان؟؟

 90. احمد می‌گوید:

  راستی یک سایتی پیدا کردم فوق العاده است حتما ببینیدش همه چی داره از مانگا تا انیمه های کمیاب اسمش

  امی دانلود

 91. anishtain می‌گوید:

  خدا وکیلی این اقا امیر ما واقعا یه انیمه بینه.ایکاش میشد مانگای فصل 4 رو نبینم.نهههههههه.آقا امیر بیا جامون رو باهم عوض کنیم.قبوله؟

 92. امیر می‌گوید:

  ممنون ازهمه ولی من فقط یه طرفدارم همین

 93. امیر می‌گوید:

  اما اینکه درفصل چهارم چه اتفاقی خواهد افتاد شاید برای بعضی باور ناپذیر باشد اما ممکنه که تمام شناخت هایی که مااز شخصیت های این انیمه در فصل های قبل بدست آوردیم زیر سئوال برود وچند راز درباره ارن میکاسا و آرمین و حتی تایتان زره پوش که حتی دراین سایت هم ذکر نشده آشکارشود حقایقی تلخ ویا شیرین ارن لرای مدتی خودش را گم خواهد کرد و دراین فصل بیشترین فشار را آرمین ارلت بدوش خواهد کشید نه تنها او بلکه اطرافیان او هم این فشار را حس خواهند کرد . اتفاقاتی که در فصل چهارم خواهد افتاد شاید قابل درک نباشد اما یک راه ببشتر برای نجات دنیا نیست آنی یا همون تایتان مونث از زندان یخی خود آزاد خواهد شد و به دنیای جدیدی پای خواهد گذاشت دنیایی عجیب تراز دنیای قبلی همه شخصیت ها دراین فصل با ترس های خود روبه رو خواهند شد واما جانشین ارن شاید اصلاً جانشینی که بتواند جاپای او بگذارد نباشد وعنوان وشخصیت جانشین فقط یک سردرگمی وچالش باشه واقعیت های باورنکردنی زیادی آشکار خواهند شد و ارن ییگر باتری های خود روبرو خواهد شد جدال برسر قدرت تایتان مادر ومشخص کردن جانشین ارن اما ارن وهمه میدونن که فقط یک راه برای نجات بشریت وجود دارد وراه های دیگر شاید باعث نابودی آن شود چیزهای جدید کشف خواهند شد حقیقت های تلخ وباورهای غلت سئوال هایی که در فصل قبل بی جواب موندن یا حتی فراموش شدن به جواب خود خواهن رسید وارن ییگر خودش رافراموش میکند البته شاید برای مدتی کوتاه آرمین به تایتان زره پوش تبدیل میشه شخصیت های جدیدی که قصد دارند جا پای شخصیت های دیگه بگذارند ببخشین اما اگه از این واضح تر بگم شاید انیمه لو بره و دیگه دیدنش مزه نداشته باشه پس خودتون ببینین امیدوارم غافلگیر شین اما یادتون نره در فصل چهارم حقیقت ها زیر سئوال خواهد رفت دروازهای جدیدی برای رسیدن به آن وا خواهد شد اما فقط یکیش درسته

 94. امیر می‌گوید:

  شخصیت های فصل چهارم همان شخصیت های فصل های قبل هستن اما در دنیای جدید و ذهنی بازتر و بزرگتر پس میشه گفت ممکنه کارهایی بکنن که ماحتی فکرشم نمیتونیم بکنیم

 95. امیر می‌گوید:

  درفصل چهارم سئوال هایی پیش خواهد آمد با جواب های تلخ یا شیرین اما سئوال هی فصل قبل که بی پاسخ ماندن هم در این فصل جواب خواهن گرفت و واقعیت چیز هایی را رقم خواهد زد

 96. امیر می‌گوید:

  هرکدام از شخصیت ها در فصل چهارم مانند فصل های قبل اعقاید متفاوتی نسبت به هم دارن ولی این بار باید بایک عقیده سرنوشت بشریت معلوم بشه

 97. امیر می‌گوید:

  بهتره بدونین که در فصل چهارم ارن و بقیه هرکدوم یک راه برای نجات بشریت را درپیش میگیرند اما باید ببینیم کدوم راه به نجات بشریت ختم خواهد شد

 98. امیر می‌گوید:

  ارن یگر در فصل چهارم با ترس های خود روبه رو خواهد شد وتنها او ست که باید واقعیت را کشف کند اماشاید واقعا واقعیت اونچیزی نباسه که ارن میخواد یا بقیا انتظار دارن

 99. امیر می‌گوید:

  به هر حال نمیتونم واضح تر از این صحبت کنم چون دیدنش از دونستنش لذت بخش تر ه از نظر شما اینکه انیمه رو نگاه کنیم و همراه با ارن ودوستانش حقیقت رو کشف کنیم بهتره یا اینکه جلوجلو اونوبدونیم ودیگه دیدن انیمه برامون لذتی نداشته باشه و با خدمون بگیم همه اینا بیهوده بوده

 100. امیر می‌گوید:

  ببخشین من در بالا اشتباهی نوشتم آرمین به تایتان زره پوش تبدیل میشه اشتباه نکنین من اشتباه نوشتم آرمین به تایتان غولاسا تبدیل میشه نه زره پوش

 101. امیر می‌گوید:

  پس فهمیدین دوستان آرمین در فصل چهارم به تایتان غولاسا تبدیل میشه

 102. امیر می‌گوید:

  ممنون ازتوجه هتون شاید سخنان من بیهوده بوده باشن اما همونتور که گفتم دیدنش یه لذت دیگه داره تا اینکه بخام براتون تعریف کنم

 103. امیر می‌گوید:

  واقعا به بخشید اگه بعضی کلمات اشتباه میشه چون من ثفحه کلیدم خرابه خودتون یک جوری

 104. امیر می‌گوید:

  درستش کنین ممنون از توجه هتون

 105. امیر می‌گوید:

  اما در آخر حقیقت بدست ارن ودوستانش پیدا خواهد شد وتنها کسی که میتونه بشریتو نجات بده کسی نیس جز ارن ییگر

 106. امیر می‌گوید:

  اما درآخر حقیقت بدست ارن و دوستانش کشف خواهد شد وکسی که بشریت رو نجات خواهد داد کسی نیست جز ارن ییگر

 107. احمد می‌گوید:

  اقا امیر ممنوم
  به نطرت ارن یا بقیه میمیرن؟؟

 108. anishtain می‌گوید:

  مجدد سلام و صبح به خیر.
  (با اجازه اقا امیر)آقا احمد اگر در اخر انیمه همه بمیرن،از نظر من رسما بی انصافی هست.ولی همون طور که میدونیم به قول آقا امیر از Hajime Isayama هیچی بعید نیستو دوست داره همه رو شگفت زده کنه.
  از نظر من اینکه همه در آخر انیمه میمیرن فکر نکنم نظریه جالبی باشه،ولی امکان پذیره.
  نظریه بعدی اینکه آرمین و ارن زنده میمونن.چون زمان زنده موندنشون 13 ساله.(اگر مقدار سال رو اشتباه گفتم شرمنده)درست یادم نیست ولی فکنم همین 13 ساله.
  نظریه بعدی اینکه احتمال کشته شدن میکاسا هم کم هست.از اونجا که شه شخصیت اصلی داستان هستند احتمال کشته شدنشان پایین میاد.
  اما درباره لیوای.احتمالش زیاده که کشته بشه.همون طور که خبر دارین لیوای بقیه همرزمانش رو وقتی تو دردسر بودن نجات داده.پس امکان داره که داخل فصل چهار برای نجات دادن بعضی از همرزماش مثل میکاسا خودش رو فدا کنه.بله لیوای در استفاده از تیکنیک ها و ابزار مانور سه بعدی استاده و میهش گفت از بیشتر تایتان ها هم قدرتمند تره ولی باتوجه به اسیب هایی که دیده هم از لحاظ روحی(مرگ اروین و دو ا از دوستاش(توی ova انیمه)) و هم از لحاظ جسمی،امکان مرگش میره بالا.ولی امکان داره زنده بمونه.از Hajime Isayama هیچی بعید نیست.

 109. anishtain می‌گوید:

  ولی فکنم استاد امیره فامیلیش رو نمیدوم نظریه های باحالی داشته باشه.

 110. امیر می‌گوید:

  تنها شخصیت های اصلی که امکان مردنشون تو فصل چهارم هست لیوای و آرمین البته فکرنکید که چجوری و چطوری خواهند مرد اما این احتمال درمورد لیوای بیشتره چون داره زیک رو دنبال میکنه احتمالش هست که زیک اونو بکشه یاشایدم یک جوردیگه احتمال مرگ آزمین هم وجود داره

  • گلی می‌گوید:

   آرمین اصلا نخواهد مرد دلیلش هم واضحه اونه که ب گفته ی راینر و ارن جهان رو نجات خواهد داد بلکه اتفاقا تا این قسمت مانگا احتمال مرگ لیوای، میکاسا، زیک و ارن از همه بیشتره

 111. امیر می‌گوید:

  آقای saشما خیلی لیوای رو دسته بالا مییگیری فراموش نکن اون یه آکرمن هست واگه توجه کنی در فصل های قبل همش دنبال اروین راه میرفت اونجایی هم که در فصل های قبل میکاسا رو نجات داد و پاش زخمی شد بخاطر این بود که اروین بهش گفته بود از نظر من لیوای شخصیت جالبی نداره همونطور که در فصل های قبل دیدید اون میتونست خیلی هارو با قدرتش نجات بده اما اینکارو نکرد حالا هم این سئوال برای لیوای پیش اومده که فردی که اون روز بهش آمپور زد شخص درستی بود

 112. امیر می‌گوید:

  ودر زمن اگه عکس های فصل چهارم رو دیده باشید متوجه میشید که دیگه لیوای قوی ترین نیروی انسانی نیست درعکس صلاحی جالب را در دست میکاسا آکرمن مشاهده میکنید و بهتره بگم که در فصل جدید قوی ترین نیرو انسانی میکاسا آکرمن خواهد بود دیدید که درفصل قبل تمام تلاش خودرابرای تقلید از لیوای کرد و درآخر موفق هم شد و درزمن لیوای درفصل چهارم شاید دیگه اونقدر قدرتی نداشته باشه چن در فصل قبل هم اروین بهش گفت بره سراغ تایتان وحشی چون میدونست که درمقابل تایتان زره پوش نمیتونه کاری کنه درسته لیوای درکار باشمشیر خوب عمل میکنه اما نمیتونه از زره تایتان زره پوش رد شه چون بلد نیست از نیزه های رعد استفاده کنه ودرزمن تایتان آرواره که درفصل جدید اظافه میشه به دلیل کوچک بودن سرعتی بالا داره وهمینطور تایتان دیگری که مجحظ به پتک است و سرتا سر بدنش از جنس سخت پوشیده شده لیوای حریف این سه تایتان نخواهد شد ودرزمن تایتان وحشی یعنی همون زیک بخاطر این در فصل قبل شکست خورد چون لیوای رو نمیشناخت و قافلگیر شد پس لیوای عملا در فصل چهارم وقت طلف میکنه چون شاید بتونه زیک و تایتان های دیگه رو بکشه اما حریف این چهر تا تایتان که گفتم نمیشه البته شاید اما این حرف درمورد میکاسا آکرمن نیست چون او نه تنها در استفاده از شمشیر خود را به لیوای رساند بلکه دراستفاده از نیزه های رعد هم استاد شد از سلاحی که درعکس در دست میکاسا قراردارد میتوان این موضوع رافهمید

 113. امیر می‌گوید:

  البته این حرف ناگفته نماند که لیوای در فصل چهارم فقد بدنبال انتقام است و می‌خواهد زیک رو بکشه ولی لیوای باید مواظب ارن هم باشه چون دربرار ارن هیچ شانسی نداره چون ممکنه ارن درفصل چهارم بره سراغ برادرش وبخاد باهاش همکاری کنه

 114. امیر می‌گوید:

  همونطور که گفتم ممکنه ارن خودش رو برای مدتی گم کنه وراه درست رو از غلت تشخیص نده

 115. امیر می‌گوید:

  شاید بعضیا فکر کنن که لیوای میتونه به راحتی ارن رو شکس بده اما خبر ندارن که بیشترین کسی که در فصل چهارم رشت کرده و قوی تر شده ارن هست

 116. امیر می‌گوید:

  خدایی این سئوال رو هزار بار جواب دادم آقای احمد اما بخاطر شما بالا دوباره جواب نگاه کنید

 117. امیر می‌گوید:

  من قبول دارم که لیوای درفصل های قبل مفیدبود اما دراین فصل فکرنکنم

 118. امیر می‌گوید:

  آقای saشما همیشه اجازه منوداره هروقت خواستید بنویسید

 119. امیر می‌گوید:

  دوستان یادتون نره این حرفا همش احتماله

 120. امیر می‌گوید:

  آقایsa شما گفتید که لیوای در زمینه محافظت از هم رزمانش در فصل های قبل خوب عمل کرده اما اگه خوب توجه کنید می‌بینید که اصلاً اینتور نبوده البته فقط دوبار دفعه اول میکاسا رو نجات داد و دفعه بعد ارن البته همه این ها بخاطر اروین بود اگر باور نمیکنین برین دوباره انیمه رو بادقت ببینین متوجه میشین

 121. امیر می‌گوید:

  از نظر شما آقای sa واقعا اینطور نبوده لیوای میتونست زمانی که تایتان مونث دنبال شون بود کارشو بسازه وهمون اول ازمردن این همه آدم جلوگیری کنه دید که به راحتی موقع نجات ارن دست هاو چشم هاشو ازکار انداخت اما بخاطر دستور اروین این همه آدم مردن و لیوای هم فقط به دستور اون گوش داد

  • anishtain می‌گوید:

   به خاطر این گفتم که لیوای روی زیر دستاش خیلی حساس بود.من اینجوری فکر میکردم.

   • امین می‌گوید:

    سلام بچه ها کسی می دونه که این انیمه کجا پخش میشه آیا میشه همون موقع پخش اولیه از سایت یا شبکه ببینیم؟

 122. امیر می‌گوید:

  شنیدم که بعضی ها شخصیت میکاسا رو به شخصیت لیوای شباهت میدن اما اصلا این طور نیست لیوای کسی بود که به دنبال گذشته خودش بود ولی میکاسا از گذشته خودش فرار میکرد . لیوای آکرمن من یک انسان بود که از میزبانش یعنی اروین پیروی میکرد . اما میکاسا آکرمن سعی داشت تا میزبان خود یعنی ارن را درقفسی نامرئی نگه دارد تا نه به او آسیب برسد و نه از او دورباشد دلیل اعتراز کردن وگله کردن ارن از میکاسا آکرمن هم همین بود چون تاوقتی ارن داخل این قفس باشه نمیتونه قویتر شه

 123. امیر می‌گوید:

  اما ارن واقعا از میکاسا بیزاره؟ من خودم جواب این سئوال رو میدونم اما به شما توسیه میکنم در فصل جدید به جواب این سئوال برسید

  • گلی می‌گوید:

   این فصل تنها 16 قسمت داره پس متاسفانه طرفدار ها تا مدت ها نمیفهمن که آیا ارن راست گفته یا نه ولی خوب در چپتر 130 صحبتاش با زیک ثابت میکنه که ارن ب میکاسا ب دلایلی دروغ گفته برعکس ثابت میشه که ارن از احساساتی که میکاسا نسبت ب اون داره خبر داره

 124. anishtain می‌گوید:

  اقا من تسلیم.

 125. anishtain می‌گوید:

  یه سوال.نظرت درمورد هانجی چیه؟

 126. احمد می‌گوید:

  به نظرمن اگه ارن بمیره و خودش رو فدای دوستاش بکنه(میکاسا ارمین لیوای و …..)و اگه بمیره و بشریت نجات پیدا کنه اینطوری بنظرم یک داستان قشنگ میشه البته نظر خودمه من دوست دارم اینطوری بشه اقا امیر شما چطوری این همه اطلاعان دارین مانگا رو خونید؟

  • anishtain می‌گوید:

   به گفته خودش نه.ولی خدایی آقا امیر دمت گرم.به تو میگن یه انیمه بین.چندساله دنبال میکنین؟از ده ساال پیش که اومد شما میدیدید؟

 127. Amir می‌گوید:

  گفتم که جذو اولین بیننده های این انیمه بودم نمیدونم هفت سال یا شش سال

 128. Amir می‌گوید:

  بچه ها ببخشین اگه اسمم رو به انگلیسی تغییر دادم نوشتم چون دیگه نمیتونستم با اسم قبلیم چیزی ار سال کنم

 129. Amir می‌گوید:

  من همون آقای امیر هستم اشتباه نکنین

 130. Amir می‌گوید:

  آقای احمد به نظرتون من بالا چیزی درمورد مرگ ارن گفتم که حالا شما میگی میمیره من گفتم آرمین ولیوای اولن اگه ارن بمیره من شخصاً اینو به عنوان یه پایان خوب نمیبینم چون خالق این انیمه اعلام کرده که فصل چهارم پایان خوبی خواهد داشت

 131. Amir می‌گوید:

  ببخشین من مجبور شدم اسمم رو از امیر بهAmirتغیییر بدم چون دیگه نمیتونستم با اون اسم اولم یعنی امیر پیام بدم من همون آقای امیر هستم آفای sa من گفتم که جذو اولین بیننده ها بودم هفت سال یا شش سال میشه

  • anishtain می‌گوید:

   ای بابا چهار سال اختلاف داری.اگه از همون اول (10 سال پیش)میدیدی فکنم الان خودت یه Hajime Isayama بودی.:)

 132. Amir می‌گوید:

  واقعا از نظرتون انیمه ای که با ارن شروع شده بدون ارن لطفی داره واقعا

 133. Amir می‌گوید:

  بعدشم گفتم که خالق این انمه رو به خوبی میشناسم ومیدونم هیچ وقت دست به حضو شخصیت مانندن ارن ییگر نمیزنه وتا دلت بخواد دلیل هست

 134. احمد می‌گوید:

  فوق العاغده ای اقا امیر

 135. Amir می‌گوید:

  نظر لطف شماس آقای احمد

 136. Amir می‌گوید:

  هانجی یک مهره مفید برای این انیمه بوده وخواهد بود واحتمال مرگ این شخصیت درفصل چهارم بسیارکمه اما بهتر دست از سر ارن ورداره وگرنه درفصل چهارم صدمه خواهد دید هانجی همیشه مشتاق کشف چیزهای جدید بوده و مطمعنا در فصل چهارم کمک بزرگی برای رسیدن به حقیقت ونجات بشریت خواهد بود هانجی هم مثل بقیه شخصیت های انیمه واردنیای جدیدی خواهد شد و حقایقی را کشف خواهد کرد اما باید برای پیداکردن حقیقت دست از اعتقادات خود بردارد امه فقط یک چیز برای باور وجود داره نجات بشریت یا دوست هایش

 137. Amir می‌گوید:

  اما سئوال اینجاس که هانجی میتواند با استفذه از هوش خود با این جهان جدید روبه رو شود واین همه سالی که در تاریکی بسر میبردن را جبران کند چون همانتور که میدانید از نظر علم جزیره پارادایس خیلی عقبه

 138. Amir می‌گوید:

  ها نجی فردی بالق و باهوش است برای همین ورود به دنیای جدید برای او سخت خواهد بود

 139. Amir می‌گوید:

  ممنون ازهمه

 140. anishtain می‌گوید:

  چرا بعضی از انیمه ها دوبله نمیشن؟مثلا هنر شمشیر زنی آنلاین که خیلی هم معروفه بعد از انیمه نبرد با تایتان ها.این همه دوبلور عالی تو کشور داریم.

 141. Amir می‌گوید:

  سلام به همگی نکته یه مهم دیگه ای که باید مد نظر ماباشد دوبلر های فصل چهارم هستن چون دوبله انیمه بسیارمهمه

 142. Amir می‌گوید:

  میدونی آقای sa کاردوبله مثل بازیگری نیس که نقش بازی کنی توباید توی دوبله خودتو بزاری جای اون شخصیت وکاری کنی که مخاطب اون شخصیت درک کنه مثلاً موقعی که اون شخصیت عصبی صحبت میکنه تو باید کاری کنی که مخاطب باور کنه که اون شخصیت عصبیه بخاطر همین کار دوبله اختیاریه چون میبینی طرف بااون شخصیت حال نمیکنه بعدشم میگه من دوبله نمیکنم کاریش نمیشه کرد

 143. Amir می‌گوید:

  امامن ترجیه میدم که دوبله کنندگان انیمه حمله به تایتان ها البته دوبله فارسی منظورمه همونای قبلی باشن

 144. Amir می‌گوید:

  البته اگه خاطرتون باشه من دربالا گفتم شاید ارمین ولیوای بمیرن اما خاطر نشان میکنم که همه اینا احتماله وشاید درفصل چهارم هیچ کدوم از شخصیت های اصلی نمیرن اگه میخوای بدونین چرا پیام بدین

 145. Amir می‌گوید:

  آقای saشما بمن گفتی چهار سال اختلاف دارم میشه بگین باچی من ازهمون اول که انیمه منتشرشد میدیدم

  • anishtain می‌گوید:

   آخه من دیدم یه جا نوشته (10 سالگی انیمه نبرد با تایتان ها مبارک)خخخخخخخ.شرمنده اگه توهین کردم

 146. Amir می‌گوید:

  آقای sa من وقتی اولین قسمت هاش تو اینترنت منتشر شد دیدم حالا هم یادم نمیاد ولی میدونم که حداقل 7یا ۸سال گذشته

 147. Amir می‌گوید:

  بعدشم آقای sa شما میدونید که اولین فصل این انیمه کی منتشر شده این انیمه از سال ۲۰۱۳ به نمایش درآمده پس فکرنکنم ده سال از انتشارش گذشته باشه کلا هفت یا شش سال بیشتر از انتشار این انیمه میگزره نه بیشتر

 148. Amir می‌گوید:

  این انیمه ده سال پیش نیومده آقای sa هفت یا هشت سال پیش اومده

 149. Amir می‌گوید:

  اگر منظورت مانگا هست بله من از ده سال پیش مانگاشو دنبال میکردم

  • anishtain می‌گوید:

   آهاااااااااا.همین منظورم بود.خدارو شکر توهین نکردم.تو یه سایتی دیدم به شکل مانگا نوشته ده سالگی انیمه نبرد با تایتان ها مبارک

 150. Amir می‌گوید:

  چون من اول مانگاشودیدم و چند سال بعد انیمش اومد

 151. Amir می‌گوید:

  من از اول که مانگا اومد دنبالش میکردم وبله ده سال شده من فکرکردم شما انیمشو میگی

 152. احمد می‌گوید:

  اقا امیر بهت پیشنهاد می کنم حتما سریال ناکجا اباد موعود روببین انیمه فوق العاده ای است

  • anishtain می‌گوید:

   آقا امیر سرش شلوغه.خخخخخ.شرمنده شیطنتم گل کرد

 153. مائده می‌گوید:

  اگه ارن شخصیت منفی بشه دیگه دوست ندارم نگاه کنم میشه نشهه همون جوزی ادم خوبه بمونه ولی اخر فصل سه وقتی از دیگران چیزایی ک تازه فهمیده بودو مخفی کردو اخرشم ب دریا نگاه کرد فک کنم شخصیتش عوض بشه ولی خیلی بد میشه😪🤒🤕

 154. Amir می‌گوید:

  نه اون سایت اشتباه نوشته درسته من مانگارو ده ساله میبینم اما انیمه حمله به تایتان ها هفت سال که اومد نه آقایsa شما توهینی نکردی شما فقط میخواستی بدونی منم بهتون گفتم

 155. Amir می‌گوید:

  من از وقتی که اولین مانگا منتشر شد دنبال میکردم و بله ده سال شده اما انیمه فقط هفت سالکه منتشر شده اما من هم انیمه وهم مانگاجذو اولین کسایی بودم که میدیدم

  • Amir می‌گوید:

   راستی اگر دقت کنید صدای شخصیت ها درفصل های قبل یکم زیادی عوض میشد وفقط چندتا از شخصیت های اصلی بودن که صداشون عوض نشد مثل میکاسا .لیوای . آرمین. هانجی. وچند تای دیگه بقیه هی صداهاشون عوض میشد البته صدای ارن فقط تو فصل سوم تغییر کرد امید وارم فصل چهارم اینجوری نباشه منظورم دوبله فارسی هست

 156. احمد می‌گوید:

  اقا امیر تو سایت انیمه پرزنت یک خبری اومده که احتمالا فصل اخر اتک ان تایتان دو پارت 16 قسمتی است یعنی فصل 4 32 قسمت است البته معلوم نیست نظر شما چیه؟

 157. Amir می‌گوید:

  شاید کلا۴۴یا۳۴قسمت باشه

 158. Amir می‌گوید:

  مهم نیست چند قسمته مهم اینکه بتونن بهترین و کامل پایان رو برای انیمه اراعه بدن حلا هرچقدر میخواد باشد

 159. Amir می‌گوید:

  مهم نیست چند قسمته مهم اینه که بتونن بهترین و کامل ترین پایان رو برای انیمه اراعه بدن

 160. احمد می‌گوید:

  دقیقا

 161. احمد می‌گوید:

  از اثار دیگه هاجیمه که نویسنده اتک انتایتان هست چه اثار دیگه ای داره

 162. احمد می‌گوید:

  راستی فکر کنم رکورد کامنترو در سایت پی اس ارنا زذیم کسی میدونه؟؟

 163. احمد می‌گوید:

  منظورم اینه که فکر کنم رکورد کامنت رو توی پی اس ارنازدیم

 164. anishtain می‌گوید:

  عرض سلام و صبح به خیر.فکنم چند تا دیگه داشته باشه،ولی تو اینترنت میزنی برات نمیاره.(البته آقا امیر شناخت بهتری داره)

 165. Amir می‌گوید:

  آقای ایسامیسا آثار زیادی دارند که میتوانید این آثار به راحتی را در اینترنت یافت کنید

 166. Amir می‌گوید:

  آخه منکه نمیتونم یکی یکی آثار ایسون رو تو این سایت نام ببرم اما اگه توی اینترنت یا فایر فاکس جست‌وجو کنی چند تا از آثار ایشون براتون به نمایش درخواهد امد

  • anishtain می‌گوید:

   آقا امیر اگر میشه یه سه تاش رو نام ببری.آخه تو فایر فاکس میزنم همین نبرد با تایتان ها رو میاره

 167. anishtain می‌گوید:

  آقا احمد.این انیمه ناکجا اباد موعودی که گفتی دوبله هارسیش با سانسور هستش؟

 168. anishtain می‌گوید:

  ببخشید فارسیش

 169. anishtain می‌گوید:

  آقایون این همه چت کردیم یه تشکر از صاحب این صفحه پر مطلب و باحال هم بکنیم.
  صدف آگاه ممنون

 170. احمد می‌گوید:

  اقایas ناکجا اباد موعود فصل اولش سال قبل اومد که 12 قسمت داشت و بهترین انیمه فانتزی شد و بهترین موسیقی
  هم دوبله شده هم با زیرنویس هست می تونی از سایت دوستی ها بگیریش واقعا قشنگه .دوستی ها دوبله بدون سانسور هم داره ..فصل دوم این انیمه هم 16 دی یا 26 امسال میاد (دقیقا نمیدونم ولی یک کدوم از این دوتاست)فئق العاده بود

 171. خسروی می‌گوید:

  سلام..به به دوستان خیلی فعالید و و خیلی کنجکاو
  بنده اطلاعات زیادی دارم که میتونم باهاتون به اشتراک بزارم اما حقیقتا به خاطر این چیزایی که مانگا کا و دوبلور شخصیت ارن گفته نمیخوام نگا کنم فصل 4 رو فردا چندتا نظریه و فرضیه هایی که با واقعیت تقریبا یکی هستن رو مطرح میکنم واستون واقعا خوب که اینقدر فعالید حتی بیشتر از من که 13سال انیمه می بینم نظریه هاتون رو توی سایت ها مطرح می کنید

 172. خسروی می‌گوید:

  دوستان به احتمال بالایی چند روز بعد از انتشار اماده دانلود خواهد بود فصل چهارم
  دوستانی که میخوان انیمه ببینند به بزرگترین سایت انیمه ای ایران یعنی انیمه لیست مراجعه کننده که ترجمه اختصاصی هم داره و بلافاصله میزاره
  دوستانی که میخوان مانگا بخونن میتونن به بزرگترین تیم ترجمه مانگا و انیمه که اسمش انیمه ورلد هست در کانالش عضو بشند و از مزیت هاش بهره ببرند

 173. Amir می‌گوید:

  بچه ها آقای Hajime Isayama درسته آثار زیادی کارکردن اما تنها آثار شناخته شده از ایشون همین حمله به تایتان ها شاید دلیل اینکه هرچی تو اینترنت میزنید بالا نمیاد همین باشه

 174. Amir می‌گوید:

  آقای Hajime Isayama یکی ازبهترین نویسنده های کمیک درژاپن است وآثار زیادی داشته اما به خاطر آثار حمله به تایتان ها بسیار مشهور ترشده به خاطر همین آثار دیگه اون دراینترنت به نمایش درنمی آیند من اون آثار دیگشو بسورت مجله خوند وخیلی آثار زیادی داشت اما چون که بسورت کمیک و درمجله خوندم به ژاپنی وانگلیسی نوشته بودبخاطر همین نمیتونم نامشو بگم چون ژاپنیم خیلی خوب نیست من کمیک های زیادی از ایشون خوندم البته من از ده سال پیش که مانگا حمله به تایتان ها منتشرشد ودیدم خیلی قشنگه همراه بامانگا کمیک های دیگشم خوندم متوجه میشین ده سال پیش اعلان به نظرتون چیزی یادم مونده البته اون موقع آثارش تو اینترنت فکرکنم بود

 175. Amir می‌گوید:

  منکه ده ساله دارم مانگا حمله به تایتان هارو دنبال میکنم دارم بهتون میگم که Hajime Isayama یک استورس حتی آثار دیگشم بسیار دلنشین بود

 176. Amir می‌گوید:

  آقای خسروی من خودم تغریبا همه فصل چهارم این انیمه رو توضیح دادم ولی اگه بخوام بیشترازین بگم فصل چهارم انیمه لو میره ودیگه دیدنش لذتی نداره بعدشم ما دربالا اشاره کردیم که بعد از انتشار آماده دانلود خواهد بود من خواهش میکنم نظر تکراری ندین اگرم سئوالی دررابته با این انیمه دارید من درخدمتم من شخصاً من از پیشنهد همه دوستان ممنونم اما بعد این انیمه دیگه انمیمه ای نگاه نمیکنم این نظر شخصیه خودم

 177. Amir می‌گوید:

  آقای خسروی شرمنده که اینو میگم اما من منتظر برسی نظر شماهستم اگر شما سیزده ساله دارین انیمه نگاه میکنین من یازده یاله دارم فقط یک انیمه رو دنبال میکنم وفقط فقط حمله به تایتان ها هست واصلا توهین به این انیمه رو قبول نمیکنم

 178. Amir می‌گوید:

  من دراین سایت نظر ها رو میبینم اگراشتباه باشن اصلاحشون میکنم سئولات روهم جواب میدم

 179. Amir می‌گوید:

  و ازهمه بخاطر نظرهاو سئوال هاشون تشکر میکنم

 180. Amir می‌گوید:

  یک چیز برای چکسایی که مانگارو خوندن بدونن که فصل چهار انیمه تغریبا مثل مانگا خواهد بود

 181. Amir می‌گوید:

  آقای خسروی دوبلر شخصیت ارن هرچی گفته به درک من حاضر نیستم انیمه ای که یازده ساله دنبال میکنم رو ول کنم به هیچ قیمتی

 182. Amir می‌گوید:

  آقای خسروی شما گفتید که نظریه هایی میدید که به واقعیت نزدیک هستند راستش من همین اعلانم میدونم توفصل چهارم چه اتفاقاتی خواهد افتاد اما مشتاق نظریه های شما هستم

 183. احمد می‌گوید:

  اقای خسروی عزیز تو هم تیوری هات رو بزار

 184. احمد می‌گوید:

  تبریک میگم به همتون این هفته مانند هفته قبل این تیتر پر بحث ترین تیتر پی اس ارنا بوده

 185. احمد می‌گوید:

  یک خبر جدید هانجی سان در فصل اخر میمیره و لیوای هم دستش رو از دست میده و افسرده میشه البته شاید هفتاد درصد از این مطلب درست باشد

 186. احمد می‌گوید:

  15 روز دیگر تا انتشار قسمت اول اتک ان تایتان

  • Amir می‌گوید:

   آقای احمد این حرف یعنی چی یعنی من اون بالا گل لقد میکردم منکه گفتم موقع انتشار کلا فصل چهارم همه قسمت هاش منتشر میشه

   • A fan می‌گوید:

    سلام دوستان من همون a fan قبلیم.
    درمورد اینکه قسمتا چطوری میاد هم فهمیدم.
    ظاهرا به صورت رسمی برای ما ایرانیا قسمت اول و دومش فعلا قراره بیاد که قسمت اول ۱۹ اذر و قسمت دومش ۲۶ اذر که این متاسفانه نشون دهنده اینه که هفتگی قراره بیاد که با این اوصاف احتمالا قراره ۴ یا ۵ ماه طول بکشه.البته این چیزیه که داخل گوگل بالا بیاره اگه خودتونم خواستین ببینید یه سرچی برنید و بنویسید AOT season 4 .
    بعد خودش دیگه میاره که هر قسمت چه طوزیه(بر اساس اخرین به روز رسانی).
    البته یه سوالم دارم!کسی نفهمید که این فصل کلا چندتا قسمته؟؟!

  • anishtain می‌گوید:

   هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.اکی کاش زودتر منتشر بشه

 187. Amir می‌گوید:

  آقای احمد من دربالا گفتم که احتمال مردن لیوای از هانجی بیشتره این یه واقعیت اگه دلیلشو میخواستین بگین تا توضیح بدم

 188. Amir می‌گوید:

  ممنون

 189. احمد می‌گوید:

  آقا امیر ببخشید اشتباه تایپی بود

 190. احمد می‌گوید:

  آقا امیر میشه دلیلش رو بگی

 191. Amir می‌گوید:

  آقای احمد اگه دقت کرده باشی زیک و تایتان زره پوش وبقیه دشمنا فقط دنبال ارن نیستن چون بعد ارن دو آکرمن باقدرت بالا هستند که جلوی پیشروی تایتان ها و زیک رو بگیرن پس اونها قطا درفصل چهارم زیک وبقیه دشمانا سعی میکنن این دو آکرمن روهم از بین ببرن اما قطعاً میکاسا که یکی از شخصیت های مهم انیمه هست و همون طور که آقای ایسامیسا گفت برای ساخت این شخصیت بسیار زمان زیادی برده ویکی ازدوست های شخصیت اصلی ارن ییگرهم هست پس بخاطر همین درفصل چهارم نخواهد مرد پس فقط یک آکرمن دیگه باقی خواهد موند واون لیوای هست همونطور که بالا گفتم لیوای درفصل چهارم کارایی خیلی خوبی نخواهد داشت پس لیوای درفصل چهارم خواهد مرد یابدست زیک ویا بقیه شایدم زنده بمونه اما هانجی نخواهد مورد به دلیل اینکه مغز گروه او تنها کسی بود که برای عبور از زره تایتان تایتان زره پوش نیزه های رعد رو اختراع کرد وخیلی کارهای دیگه اگه قرار بود بمییر توی فصل های قبلی چشمش کور نمیشد ومیمورد هانجی محره حیاتی هست وقابل جایگزین نیست ونخواهد مرداما لیوای میمیره

  • ایران می‌گوید:

   خطر اسپویل
   من کمی از مانگارو خوندم و براتونم میگم که هم ساشا و هم هانجی مردن و لیوای هنوز زندست

  • Mm می‌گوید:

   اصن هرچی که گفتی از بیخ و بن اشتباهه داداش.. هانجی مرد ولی لیوای زندس.. فصل 4 فصلیه که ایسایاما برای اینکه محبوبیت ارن رو بالا ببره اومده لیوای رو کشیده پایین و هی داره زجر کشش میکنه. لیوای فصل 4 روحی خسته اس و فقط میخاد به قولی که به اورین داده عمل کنه و با خیال راحت بمیره ولی این دلیل نمیشه که قدرتش کم شده.. لیوای هنوز قوی ترین فرد داستان هست که از لحاظ روحی دیگه ناتوان شده (واقعا هم حق داره، همه رو از دست داده). بعدم اگه تو تمام دسته بندی های معتبر بببنی تایتان حیوانی از تایتان زره پوش قوی تره…اگه منظورت به زره هست، لیوای قبلا خیلی راحت تونست تایتان مونث که قابلیت سخت شدن رو داشت از پا دربیاره و میکاسا و ارن رو نجات بده(با اینکه آنی از لحاظ فن مبارزه هم بی نظیر بود) پس مبارزه با راینر هم برای لیوای کاری نداره

 192. Amir می‌گوید:

  بازهم دوباره میگم احتمال مرگ این شخصیت ها زیاده ساشا لیوای آرمین

 193. Amir می‌گوید:

  البته بگم اونایی که مانگارو دیدن بدبختن چون تغریبا فصل چهارم براساس مانگا هست و دیدنش برای اونایی که مانگارو دیدن فصل چهارم براشون جذابیت کمتری خواهد داشت

 194. Amir می‌گوید:

  من اشاره کردم انیمه ازروی مانگا ساخته میشه اما نگفتم موبه مو مثل مانگایه اینطوری که مسخره میشه

 195. Amir می‌گوید:

  پس نمیشه گفت که هرکی تو مانگا میمیرخ تو انیمه هم میمیره

 196. Amir می‌گوید:

  این یه چیز طبیعیه که مانگا با انیمه فرق داره

 197. Amir می‌گوید:

  من همون اول گفتم که مانگای فصل چهارم روم رو چون فصل آخره ندیدم ولی مطمعین باشید هرکی توی مانگا بمیره حتماً تو انیمه این اتفاق نمیفته امافصل چهارم براساس مانگا ساخته شده

 198. Amir می‌گوید:

  دوباره و برای آخرین بار کسایی که احتمال مرگشون درفصل چهارم هست رونام میبرم لیوای ساشا وآرمین

 199. Amir می‌گوید:

  من ترجیه میدم چون فصل آخره خودم رو با مانگای فصل چهارم درگیر نکنم وازانیمش لذت ببرم چون اینجوری لذتش بیشتره وتازه گمراهم نمیشم

 200. احمد می‌گوید:

  اقا امیر عزیز بله احتمال اینکه شما درست بگی خیلی بیشتره چون خیلی وقته داری این انیمه رو میبینی من در سایت امی دانلود نظرات مانگا رو خوندم ولی مانگا رو نخوندم ولی الان دارم می پوکم که فصل 4 زودتر بیاد حالا تا فصل 4 صبر کنیم ببینیم همون مانگا میشه یا نه.اقا امیر واقعا بلدی تحلیل کنی ومن مثل تورو ندیدم

 201. احمد می‌گوید:

  البته (با احترام به نظر اقا امیر)نظر من اینه که هانجی میمیره

 202. احمد می‌گوید:

  البته بنظرم احتمال مرگ لیوای هم بسیار زیاد است چون اقا امیر گفته

  • ایران می‌گوید:

   من تریلر فصل ۴ رو دیدم و میتونم بگم که دقیقا از روی مانگا ساخته شده البته من ۷یا ۸ چپتر بیشتر از فصل ۴ نخوندم ولی از جاهای مختلف خوندم و توی آخرین چپتری که خوندم هانجی مرد اسپویل ولی زیر پای یه تایتان له شد و من اوسط های مانگارو و آخرشو نخوندم چون هرچی باشه انیمه خیلی جذاب تره و بهتره بیشتر از این اسپویل نکنیم تا برامون جذاب باشه

 203. Meysam می‌گوید:

  یکی سایت اصلی انیمه لیست رو می‌فرسته

 204. anishtain می‌گوید:

  آقا امیر،خسروی،صدف آگاه ترو خدا یکی جواب بده.میگن سایعه شده فصل 4 با مشکل روبه رو شده.درسته؟فکر نکنم.ولی یکی جواب بده.

  • صدف آگاه می‌گوید:

   با سلام. فکر کنم در حد شایعه باشه، خبر رسمی نیست

 205. Amir می‌گوید:

  نه درست نیست آقای sa

 206. Amir می‌گوید:

  احتمال مرگ شخصیت هادرفصل چهارم : ارن ییگر: حداقل:۱۰٪ معمول:۲۰٪ حداکثر:۲۶٪ آرمین : حداقل ‌38٪ معمول:۴۹٪ حداکثر:52٪ میکاسا: حداقل ۲۹٪ معمول:۳۱٪ حداکثر:۳۸٪ هانجی: حداقل:۳۲٪ معمول:۴۵٪ حداکثر:۵۱٪ لیوای : حداقل:۴۸٪ معمول:۵۰٪ حداکثر:۶۰٪ ساشا: حداقل:۴۰٪ معمول:۴۹٪ حداکثر:۵۲٪

 207. Amir می‌گوید:

  اینا بدقت بخونین اینا احتمال هایی هستند واقعی وبسیاردقیق ودقیق تر ازاین احتمال ها پیدا نخواهید کرد

 208. Amir می‌گوید:

  درصد مردن شخصیت ها هرکدوم به سه دسته نوشته شده وهرکدوم از شخصیت ها دارای سه احتمال هستند حداقل معمول وحداکثر هرکی هر حرف دیگه ای قیر این احتمال های بالا بزنه غلط هست

 209. Amir می‌گوید:

  بعدشم من نمیدونم چرا شما انقدر دنبال این هستین کی میمیره کی زنده میمونه انقدر مرگ مرگ نکنین بابا بده بزارین انیمه که شروع شد ببینین درهر صورت به نظرتون ماهی بگیم فلانی توفصل چهارم میمیره فلانی زنده میمونه تغییری توی فصل چهارم که درآیند پخش خواهد شد رخ میده نه واقعا به نظرتون تغییری روخ میده

 210. Amir می‌گوید:

  دوستان عزیز یه بار پرسیدین کی میمیره منم کامل جواب دادم انقدر این بحث که کی توفصل چهارم میمیره رو کشش ندین دیگه

 211. Amir می‌گوید:

  حالا هنوز فصل چهارم نیومده شما شخصیت های انیمه رو یکی یکی زیر خاک کنین بده دیگه

 212. Amir می‌گوید:

  ممنون ازهمه دوستان

 213. Amir می‌گوید:

  درزمن آقای sa فصل چهارم همین اعلان هم تکمیل شده وتو دو سه هفته ی آیند میخوان روی بهبودی گرافیک وپخش انیمه کارمیکنن پس چهارده روز دیگه بدون هیچ مشکلی منتشر خواهد شد

 214. Amir می‌گوید:

  ددزمن میخواستم یه چیزیرو همه بدونن حتما درفصل های قبل به قیافه تایتان ارن توجه کردید گوش های کشیده چشمان سبز وزبان بلند شاید این تایتان رابتوان با گابلین هاشباهت داد امادرحقیقت قیافه زبان بلندو چشمان سبز این تایتان خسوسیات ظاهری یک نوع شیطان است اما ایندفعه این شیطان بابشریت همکاری میکند بهتره بدونید که این شکل وشمایل هیچ ربتی به قدرت تایتان مادروتایتان حمله و قدرت های دیگه ارن نداره بلکه از خود او سرچشمه میگره واین قدرت دردست هیچ کس دیگری این گونه به نمایش در نخواهد آمد اگر متوجه شده باشید ارن درحالت تایتان خود زیاد نرعه و اربده میکشیدوقدرت و جذبه خود رابه نمایش میزاشت وبهتره بدونین که این نعره ها خبر از قدرت شخصیت ارن و تایتان به خصوصش میدهند درحقیقت ایسامیسا سعی داشته به طرفدار ها بفهمونه که ارن ییگر قابل جایگزین نیست وقدرتی فراتر از قدرت تایتان مادر وتایتان حمله در وجود ارن ییگر نهفته است زبان دراز نشانه قدرت طلبی اوست گوش های کشیده نشانه هوش و چشمان سبز نشانه جذبه وقدرت وهمه این ها خصوصیات یک شیطان بسیار قوی است اما بهتر بدونین که کلمه شیطان فقط برای موجودات بد بکار نمیره گاهی این کلمه برای موجوداتی که جذبه وقدرت بسیار زیادی دارن بکارمیره پس بهتره بدونید که ارن ییگر قابل جایگزین نیست ونخواهد بود وقدرت او در خود اون نهفته است

 215. Amir می‌گوید:

  بهتر است بدانید که شیطان ها همیشه از مرزهای قدرت خود فراتر میروند و قوی وقویتر میشوند

 216. anishtain می‌گوید:

  یه سوال بنظر شما قدرت تایتان ارن چیه؟مثلا تایتان ارواره سریعه و آرواره های قدرت مندی داره و یا تایتان زیک(وحشی) قدرت پرتاب دقیقی داره یا ارابه برای حمل وسایل و سرعت بالایی داره.

 217. احمد می‌گوید:

  کاملا با نظر اقا امیر موافقم

 218. امیر می‌گوید:

  ولی به نظر من فصل ۴ از همه ی فصل های قبلی با هم بهتر میشه و شاید اتک به بهترین انیمه تاریخ تبدیل کنه

 219. Amir می‌گوید:

  قدرت تایتان ارن راستش این قدرت فرای قدرت های دیگس البته این قدرت داخل خود ارن نهفته است واون قدرت قدرت اراده ااین تایتان مخصوص ارن هست و همونجور که گفتم شیطان نماد قوی وقوی ترشدن هست و تایتان ارن هرکاری روکه اراده کنه میتونه انجام بده وقوی تر شه

 220. Amir می‌گوید:

  مثلا دیدیم که تایتان زره پوش قدرت زیادی داره اما این قدرت یه حدومرزی داره اما در رابطه با ارن اینجور نیست تایتان بسیار خواص او قادراست که با اراده ارن همه ی مرزهای قدرت رازیرپای بگزارد و قوی وقوی تر شود این یه ویژگیه منحصر به فرده

 221. Amir می‌گوید:

  بچه ها چیز هایی که من براتون میزارم رو خواهش میکنم بادقت تابالا نگاه کنین آقای sa من سئوال شماراهم دربالا جواب دادم همونجایی که پرسیدین

 222. Amir می‌گوید:

  آخه میدونید من همیشه توبخش نظرات پیام میدم هیچ وقت توبخش پاسخ ها پیام نمیدم بخاطر همین خوب چک کنین تابالا تا مطلبی از دستتون درنره

 223. Amir می‌گوید:

  من دقیقا دربالا پانزده تا پیام جدید دادم لطفاً چک کنین

 224. Amir می‌گوید:

  ممنون ازهمه شما عزیزان

 225. anishtain می‌گوید:

  باشه آقا امیر.ولی نظریه ای نداری چرا بوف اسم میکاسا و آرمین رو میدونست؟

 226. سلاممم می‌گوید:

  چقدر کامنت کذاشتین فکر کنم رکورد باشه آفرین خیلی میتونید بحث کش بدید😄😄

 227. احمد می‌گوید:

  آقا امیر عزیز مگه اتک بهترین نبوده که میگی بهترین میشه کدوم انیمه بهتر از اون هستش؟؟

  • Amir می‌گوید:

   من همیشه گفتم از نظر من انیمه حمله به تایتان ها بهترین بوده وهست وخواهد بود اونی که این حرف رو زده من نبودم عکس رو پروفایل شو نگاه کن میفهمی من اسمم رو به Amir تغییر دادم مگه هرکی اومد تواین سایت با اسم امیر چیزی نوشت یعنی اون شخص منم

 228. احمد می‌گوید:

  صدف اگه میشه بگی رکورد پیام ها چقدره؟

 229. anishtain می‌گوید:

  272.بلا نوشته

 230. Amir می‌گوید:

  آقای sa شما پرسیدی بوف اسم ارمین ومیکاسا رو از کجا میدونسته بوف نمیدونست بلکه این حرف روناخاسته و یهویی گفت اون از طریق قدرت تایتان حمله میتونست نگاه کوچکی به خاطرات ودنیا بندازه وهمون طور که میدونید تایتان حمله و پنج تایتان دیگه باتایتان مادر در ارتباط هستند

 231. Amir می‌گوید:

  آقای احمد حمله به تایتان ها از نظر من بهترین بوده وخواهد بود آقای احمد اون امیر من نیستم یکی دیگس نمیبینی آرم رویش بامن فرق داره

 232. Amir می‌گوید:

  آقای احمد اگه دقت کنی و از اول پیام های سایت رو چک کنی یکی رو میبینی که خیلی نظر میفرستاده که اسمش امیر هست اون منم اینیم که اسممو عوض کردم گزاشتم Amir به خاطر این بود که سایت دیگه اجازه پیام دادن به من نمیداد

 233. Amir می‌گوید:

  آقای احمد از روی عکس پروفایل میتونی بفهمی کی به کیه من از اول درسته اسممو از امیر بهAmirتغیییر دادم اما عکس رو پرو فایلم ازاول یکی بوده

 234. Amir می‌گوید:

  آقای احمد میتونی از رو عکس پروفایل یاهمون دایره رنگیه بقل اسم ها تشخیص بدی کدوم امیر منم وکدوم من نیستم من اسمم جدید کردم و اعلان Amir هست نه امیر قبلا امیر بود

 235. Amir می‌گوید:

  آقای احمد من قبلا هم گفتم از نظر من انیمه حمله به تایتان ها همیشه بهترین بوده وخواهد بود اونی که همچین حرفی زده من نبودم مگه هر کی اسمش امیره منم

 236. Amir می‌گوید:

  آقای sa شما پرسیدی که بوف اسم میکاسا وآرمین رو از کجا ویدونست بوف نمیدنست واسم اون ها رو یهویی به زبان آورد بلکه همان طور که میدانید شش یا پنج تایتان با تایتان مادردرا تبات بودن بوف باداشتن قدرت تایتان حمله که یکی ازاون شش تایتان هست تونست نگاهی به خاطرات دنیا و به زبون ساده تر آینده بندازه و وقتی به خاطرات ارن یگر درزمان وصل شد کلمه ای شنید و خود به خود اون کلمه رو به زبون آورد

 237. Amir می‌گوید:

  درواقع بوف ناخاسته دریک لحظه وارد خاطرات ارن ییگر شد و اون حرف هارو گفت

  • anishtain می‌گوید:

   یعنی مخوای بگی که قدرت تایتان حمله اینه که میتونه خاطرات وارثان اینده خودش رو ببینه؟

 238. احمد می‌گوید:

  باشه اقا امیر

 239. Amir می‌گوید:

  نه اما تغریبا چرا چون با تایتان مادر در ارتباط هست میتونه یه چیزایی رو ببینه

  • امیر می‌گوید:

   امیر جان اگر امکانش هست شماره خودت رو بده می‌خوام راجع به اتک با شما صحبت کنم🤘👑

   • ایران می‌گوید:

    میشه کسانی که اطلاع دارن بگن چند روز پس از انشار هر قسمت دوبله میاد لطفا جواب بدید

 240. احمد می‌گوید:

  فکر کنم یک هفته البته آقا امیر بهتر میدونه

 241. ایران می‌گوید:

  یه هفته وای خیلی زیاده

 242. Amir می‌گوید:

  ببخشین امامن شمارم روهیچ وقت در فضای مجازی منتشر نمیکنم ویا به کسی نمیدم

 243. Amir می‌گوید:

  بله شما پرسیدید دوبله فصل چهارم کی میاد اولن که بستگی به تعداد و زمان قسمت های فصل چهارم داره دوم باید دوبله کنندهای مناسبی برای این انیمه پر طرفدار پیدا کنند مخصوصا که این فصل فصل آخره البته احتمال اینکه از دوبله کنندگان قبلی استفاده کنند زیاده اما نمیشه دقیق گفت که کی دوبلش میاد

 244. Amir می‌گوید:

  بچه من بعد انتشار فصل چهارم این سایت را ترک خواهم کرد پس اگه سئوالی هنوز درباره این انیمه داشتین بپرسین

 245. Amir می‌گوید:

  دوستان من بعد از انتشار فصل چهارم این سایت رو ترک خواهم کرد پس اگه هنوز سئوالی درباره ی این انیمه دارین بپرسین ببخشین پیام بالا چون صفحه کلید خرابه اشتباه نوشته شد

  • anishtain می‌گوید:

   همه ترک میکنن فقط شما نیستین.خب سوال.
   آقا امیر به نظر شما مارلیایی ها و حقشونه بمیرن یا الدیایی ها؟

 246. Amir می‌گوید:

  آقایون من در فضای مجازی نه شماره ای ازخودم منتشر میکنم نه آدرس نه ایمیل اگه سئوالی دررابته با انیمه حمله به تایتان ها دارید همینجا توهمین سایت بپرسین

 247. Amir می‌گوید:

  دزمن شماره و ایمیل هم از کسی قبول نمیکنم

 248. Amir می‌گوید:

  میتونین انیمه حمله به تایتان هارو دراین سایت ها بدون سانسور و با کیفیت عالی دانلود کنین البته اینا پیشنهادات منه اولی سایت فلیمین دومین سایت ویوامووی این دوسایت از نظر من خوب هستند

 249. ایران می‌گوید:

  تا اونجایی که من میدونم داستان ۲ یا ۳ قسمت اول سرزمین مارلی به ما معرفی میکنه به همراه زندگی الدیایی های که در مارلی زندگی میکنند

 250. احمد می‌گوید:

  اقا امیر چرا ترک میکنی

 251. anishtain می‌گوید:

  آقا امیر اونجایی که زیک ابزار مانور یکی از افراد جوخه لوای یا هانجی ولی فکنم هانجی رو میگیره تو فصل 2،به نظر شما برای چه کاری می خواست؟
  داخل نبرد با ارن و گروه شناسایی هم که ازش استفاده نکرد.
  پس دیگه واسه چی می خواست.

 252. Amir می‌گوید:

  آقای sa همونطور که میدونید جزیره ای که زیک دراون بزرگ شده خیلی پیشرفته تر از جزیره پارادایس هست پس اینجا یه سئوال پیش میاد که چرا زیک یک وسیله از کسایی که درعلم ازاونها عقب ترن ورداشت البته درجزیره که زیک زندگی میکنه تاحلا ابزار مانوری نبوده چون تایتانی تواون جزیره نبوده که بخوان باهاش بجنگن وقتی زیک این ابزار جدید رو میبینه و متوجه میشه که مردم جزیره پارادایس برای کشتن تایتان های خالص از این وسیله استفاده میکنن اونو برمیداره وچند برروی اون تحقیق میکنه شاید بخواد نقط ضعف های این وسیله روبفهمه شایدهم بخواد روش ساخت این وسیله رو بفهمه وشاید هم بخواد از این وسیله برای ارتش خدشون هم درست کنه

 253. anishtain می‌گوید:

  آقا امیر به نظر شما چرا انیمه تریلر دوم نداره؟

 254. Amir می‌گوید:

  ازهمون اول هم اگه توجه کنین تریلر اول فصل چهارم نکته کلیدیه زیادی نداشت و سعی نداشت که چیزی بما بفهماند و اونا فقط سعی داشتن که با این تریلر رسمی طرفدارهای انیمه رو برای دیدن فصل چهارم مشتاق تر کنن و کاری کنند که مخاطبی که تریلرفصل چهارم رومیبینه مثلا باخودش باخودش بگه وای این صحنه ها ممکنه مال کدوم قسمت فصل چهارم باشن اونا باتریلر اول فصل چهارم سعی داشتن مخاطب را گیج و سردرگم کنند و کاری کنند که مخاطب بادیدن این صحنه ها درتریلر سئوال های زیادی از خودش بپرسه پس دلیلی نداره تریلر دیگه ای درست کنن

 255. Amir می‌گوید:

  میشه گفت حدف تریلر فصل چهارم از اول این نبوده که چیزی به مخاطب بفهمونه بلکه میخواسته کاری کنه که مخاطب بیشتر برای دیدن انیمه اشتیاق پیداکنه و بادیدن این تریلرسئوال های زیادی درباره انیمه براش پیش بیاد

 256. Amir می‌گوید:

  ممنون ازهمه دوستان شب بخیر

  • ایران می‌گوید:

   کاش زود دوبله میکردن من فقط اتک با دوبله دوست دارم با زیرنویس همش مجبرم زیرنویس نگاه کنم و خیلی از صحنه هاشو از دست میدم

 257. احمد می‌گوید:

  اقا امیر لطفا سایتو ترک نکن

 258. Amir می‌گوید:

  آقای احمد من گفتم بعد انتشار فصل چهارم سایت رو ترک میکنم نه اعلان

 259. احمد می‌گوید:

  لطفا میشه دلیلش رو بگی

 260. احمد می‌گوید:

  اها…………. منظورت اینه که وقتی فصل 4 تمام شد میری؟

  • مهرشاد می‌گوید:

   سلام این انیمه بنظرم خیلی خوبه فقط حیف که فصل 4 آخرین فصل و قسمت های کمی داره و اینکه این انیمه رو داخل چه شبکه ای پخش میشه و داخل چه سایتی خیلی زود دوبله فارسی میشه و چند روز طول می کشه که دوبلش کنن

 261. anishtain می‌گوید:

  آقا احمد دمت گرم.انیمه باحالی بود.(ناکجا آباد موعود).دیگه انیمه سراغ نداری؟

 262. anishtain می‌گوید:

  آقا امیر به نظر شما مارلیایی ها و حقشونه بمیرن یا الدیایی ها؟

  • Amir می‌گوید:

   برای فهمیدن جواب کامل این سئوال باید فصل چهارم راهم نگاه کنین

 263. احمد می‌گوید:

  اقا یas عزیز اقا امیر گفتن که با اتک ان تایتان زندگی میکنند و جزو اولین طزفذارانش بودن منم میگم تو ناکجا اباد موعود همینطوریم و باهاش زندگی میکنمهر سوالی خواستید بپرسید. بگید و مطمین باش فصل های بعدیش که امد جزو 5 انیمه برتر تاریخ میشه البه فصل دوم بیشتر به سمت وسوی ترسناکی و بسیار بسیار معمایی میشگهه اقای as اگه انیمه سینمایی میخوای بهت اسم تو و فرزند اب و هوا و باغی از کلمات رو پیشنهاد میکنم . در ژآنر ورزشی اردک در اسمان و ابشار سرنوشت در ژآنر های دیگه بهت توکیو غول و مای اکادمیک هیرو و مرد یک مشتی

 264. احمد می‌گوید:

  اقای as عزز یز میشه بگی از 10 به این انیمه(ناکجا اباد)موعود چند میدی؟

 265. احمد می‌گوید:

  خبری نشد فصل 4 اتک ان تایتان چند قسمته؟

 266. anishtain می‌گوید:

  آقا احمد،به نظرت نورمن زنده هست؟از نظر من که آره.

 267. احمد می‌گوید:

  من گفتم از 10 بهش چند میدی

  • anishtain می‌گوید:

   شرمنده انقدر قشنگ بود نتونستم 10 بدم به جاش بیست دادم.از 10 بهش 10 میشدم.به توکیو غول هم همین طور.

 268. احمد می‌گوید:

  اقایas وقتی نورمنرو بردند صحنه مرگش رو نشان نداند ت و گفت چی؟ولی کنی رو صحنه خورده شدنش رو نشان دادند به نظرم زنده است

 269. anishtain می‌گوید:

  ازاقا امیر خبری نیست.با سوالی که کردم باید اینن جارو منفجر میکرد؟(مارلی باید بهمیره یا الدیا)

 270. Amir می‌گوید:

  آقای saبرای رسیدن به جواب این سئوال باید فصل چهارم انیمه رو تا آخر ببینین

 271. Amir می‌گوید:

  آقای sa برای رسیدن به جواب کامل این سئوال باید فصل چهارم رو کامل ببینین

 272. Amir می‌گوید:

  برای رسیدن به جواب این سئوال باید حقیقت های فصل چهارم رو کشف کنیم چون هنوز دانسته هامون از مارلیایی و الدیایی ها کامل نشده در فصل چهارم میفهمید

  • ایران می‌گوید:

   ۲ یا ۳ قسمت اول مارلی رو معرفی میکنه میبینیم چی به چیه

  • Sayed می‌گوید:

   سلام به همه دوستان تاریخ پخش اتک 17 اذر هست درست ولی به زمان پخش ژاپن فکنم ولی در وقت زمانی بریتانیا و امریکا 16 اذر یعنی یکشنبه میشه که این یعنی تو ایران هم 16 اذر پخش خواهد شد ولی نمیدونم درسته یا نه

 273. anishtain می‌گوید:

  خب پس یه طور دیگه میپرسم.
  اگر ارن بخواد کل مارلی یایی هارو از بین ببره،به نظر شما کار درستی کرده؟
  اگر اینطور بشه جذابیت فیلم از بین میره؟

 274. Amir می‌گوید:

  خب از نظر من ارن تا کامل همه ویز رو نفهمه نباید دست به اقدامی الیحه مارلیایی ها بزنه چون ممکنه با این کار فقط آدمای بی گناه کشته بشن ارن باید تمام چیز هارو درباره مارلیایی ها و الدیایی بدونه تابتونه قضاوت دریت انجام بده

 275. مهرشاد می‌گوید:

  سلام آقا امیر من دیروز سوال داشتم جوابمو ندادین ممنون میشم اگه جوابمو بدین و اینکه ممنون از این سایت رو درست کردین خیلی
  خوبه واقعا ممنونم و من هر روز به این سایت سر میزنم

 276. Amir می‌گوید:

  ممنون از شما آقای مهرشاد اینکه فصل چهارم انیمه چندقسمته من قبلا درسایت گفتم چک کنید البته مطلب مهم اینه که بتونن بهترین پایان رو برای انیمه اراعه بدن واین که داخل چه شبکه ای پخش میشه دقیق معلوم نیست اما داخل سایت دیبا مووی ووالامویو فلیمین زودتر ازجاهای دیگه منتشر میشه و دوبله هم بستگی به بعضی چیزا داره آقای عزیز سایت رو کامل چک کنین من همشو دربالا توضیح دادم

 277. مهرشاد می‌گوید:

  یک چیز جالب من الان فهمیدم 18 آذر تولد من و 17 آذر انیمه مورد علاقه ام پخش میشه

  • anishtain می‌گوید:

   دمت گرم.خیلی خوش شانسی.خب فکنم عیدیت هم گرفتی؟

  • مهرشاد می‌گوید:

   سلام آقای امیر عزیز بنظر من بهتر بعد از شروع شدن اولین قسمت که 8 روز دیگه باقیمونده تا چند روز بعد شما بهتر داخل سایت بمونین چون سوالات زیادی از شما پرسیده میشه ولی اگر که خسته شدین دیگه تصمیم گیری با خودتونه و اینکه ممنون که تولدمو تبریک گفتید آقای sayed

 278. Amir می‌گوید:

  خب دیگه دوستان جواب سئوالاتتون رودادم 8 روز دیگه هم انیمه منتشر و پخش میشه اگه کار ندارید خداحافظ ممنون ازهمگی

 279. Amir می‌گوید:

  🖐️🖐️🖐️🖐️

 280. Sayed می‌گوید:

  ان شالله که با یه فصل هیجان انگیز رو بروییم. حیف که من رفتم مانگا خوندم نتونستم جلو خودمو بگیرم 😔 ولی انیمه لعنتی کلا یه چیز دیگس انقدر ببین بازم بهت حال میده نمونش خودم فصل 1 2 رو بیشتر از 13 بار دیدم حفظ شدم دیه😂لامصب تا 10 روز دیگه فکنم مغزی برام نمونه خدایاااا 10 روززز 😩

 281. Sayed می‌گوید:

  8 روز اشتباه لپی شد 😂

 282. Sayed می‌گوید:

  مهرشاد جان عزیز در رابطه با سوالتون که پرسیدید باید بگم که فصل 4 اتک احتمال مثل فصل 2 12 قسمتی بشه که البته احتمالش خیلی زیاده ولی نمیشه حتمی جواب داد باید ببینیم چه میشود راستی پیشاپیش تولدت مبارک☺

 283. احمد می‌گوید:

  اقا امیر فوق العاده بودی تشکر

 284. Amir می‌گوید:

  هرکی سئوال داره مطرح کنه چون من بعد انتشار فصل چهارم میرم

 285. احمد می‌گوید:

  اقا امیر شیفتر چیه؟

 286. Amir می‌گوید:

  تایتان شیفتر اشاره به تایتان هایی دارد مغز دارند وانسان هستندومیتوانند باوجود تایتان بودن از عقل انسانی بهرمند باشند

 287. Amir می‌گوید:

  من برای جواب دادن سئوال های شما همیشه هستم

 288. ugd می‌گوید:

  دوستان توی کدوم فصل میکاسا در حال بوکس بازی کردن بود؟

  • anishtain می‌گوید:

   سلام.برو قسمت های ova انیمه نبرد با تایتان ها رو ببین

 289. Amir می‌گوید:

  هیچ کدوم

 290. Amir می‌گوید:

  اون عکس مال انیمه نیست

  • anishtain می‌گوید:

   آقا امیر عکس مال قسمت های فرعی یا همون ova انیمه هست.

 291. Amir می‌گوید:

  اون عکس مال هیچکدوم از فصل های انیمه نیست

 292. Amir می‌گوید:

  اون عکس مال قسمت های انیمه نیست

 293. RIRI می‌گوید:

  کمتر از ۷ روزه دیگههههه فصل چهارمممم وای امیدوارن استدیو جدید گند نزنه

 294. anishtain می‌گوید:

  اقا امیر قسمت های فرعی یا همون ova انیمه نبرد با تایتان ها رو دیدی؟

 295. anishtain می‌گوید:

  آقایون بیاین روز شماری نکنیم.اگر روز شماری کنیم عقربه های ساعت خوابشون میبره.اون وقت یک دقیقه برای ما میشه یک ساعت.

 296. Amir می‌گوید:

  بله دیدم

 297. Amir می‌گوید:

  اما اونا هیچ ربطی به قسمت های اصلی نداره

 298. Amir می‌گوید:

  چون این آقا پرسید مال کدوم فصله منم گفتم نیست

 299. Amir می‌گوید:

  چون ova ربطی به داستان اصلی ندارن و فقط اتفاقات فرعی وجز ای رو نشون میدن بخاطر همین چون پرسیدن تو فصل ها ova کلا هشت قسمته و جزو فصل ها نیست منم گفتم نه من همیشه جواب درست میدم بستگی داره سئوال چجوری بیان بشه

 300. Amir می‌گوید:

  همونطور که گفتم موبهموی انیمهوچیزای مربوط به اون رو میدونم حالا میخوام ببینم شما واقعاً طرفدار این انیمه هستید و این انیمه رو درک کردین یانه برای همین یه سئوال میپرسم و میخوام جواب بدین از نظر شما رفتار ارن درفصل های قبل قابل قبول بود یانه؟

  • anishtain می‌گوید:

   اره رفتارش قابل قبول بود.چون ارن:
   1.خیلی دوست داشت ازاد باشه
   2.بدن خواست خودش گرفتار این حصار شده بود و دوست نداشت مثل زندانی هایی باشه که از همه چیز بی خبره
   3.از عقب نشینی بیزار بود.
   4.اگر دقت کرده باشین وقتی بچه بود هیچ وقت جلوی قل دورا کم نمیاور و همواره می جنگید.هیچ وقت دوست نداشت که ظعیف باشه.

 301. Amir می‌گوید:

  بزارین جواب این سئوال خودم بدم شاید بیشترتون باخودتون بگیین ارن ییگر فقط یک شخصیت دردسر سازه و همش همه رو تو درد سرمیندازه و وقتی که اوضاع سخت میشه گریه میکنه همه باخودتون میگین عجب شخصیت ظعیف وناتوانی اما میخوام بهتون بگم اگه ارن ییگر نبود انیمه حمله به تایتان ها دیگه اون جذابیت قبل رو نداشت به نظرتون اگه اون حس جنگجویی آزادی خواهی شجاعت جسوری درارن وجود نداشتن چی می شد اگه اون روز که پدرش جای خونه پدرمادر میکاسا مردن بهش گفت وایستا وارن همونجا میموند به نظرتون میکاسا زنده میموند اگه اونجایی که آرمین داشت خورده میشد ارن به فکر جون خودش بود آرمین زنده میموند به نظرتون اگه اون حسا نبودن ارن اصلا به گروه حی اکتشاف ملحق میشد اگه اون اراده و عزم جدیش نبود میتونست توی آزمون ها قبول بشه و جزو ده نفر اول بشه همون حس هایی که بعضیا بهش میگن بچه بازی دیونگی خریت همونا این انیمه روشکل دادن

 302. Amir می‌گوید:

  درزمن یک موضوع بد درباره‌ی ارن ییگر شنیدم که خیلی ها میگن وای خدای من ارن چقدر تو فصل سوم از نظر عقلی رشت کرده وایچه خوب اولندش اگه اون حسایی که شما بهش میگی دیونه بازی یا بچه بازی درارن نبود انیمه ای هم وجود نداشت دومند بهتره بدونین در فصل سوم ارن پیشرفت عقلی نکرد بلکه شخصیت جدیدی بهش قالب شد ولی فکرنکید که شخصیت قبلیه ارن ییگر ازبین رفته بهتره بدونین یه جورایی دوشخصیتی شد واین خیلی بده یک شخصیت ارن که شجاعت جسوری حس آزادی طلبی اون روبیدار نگه داشته ویک شخصیت که حص انتقام خودخواهی وحصادت رو دراون تقویت میکنه

 303. امیر می‌گوید:

  شاید بعضی باخودشون بگن ارن چرا همیشه از میکاسا دوری میکرد دلیل اول همون شخصیت دوم ارن یگرهست همون شخصیت بد اون شاید باخودتون بگین چرا میکاسا اگهova انیمه رو دیده باشید میبینید که دریک جا میکاسا مشغول بلند کردن جعبه هاست اما ارن هرچی طلاش میکنه نمیتونه اونا رو ورداره وخیلی جاهای دیگه از انیمه رو ببینید ارن فقط در تلاشه که خودشو به میکاسا برسونه وخودش به همه ثابت کنه اما میکاسا نمیزاره و ارن رو در قفس نامرئی که اسمشو گذاشته دوستاشتن عشق یا هرچیز دیگه ای زندانی میکنه میکاسا انقدر مشغول محافظت ازاون میشه که خودشود تبدیل به یه عبر انسان میکنه میکیا خودش رو از نظر قدرت سرعت وهمچی قوی میکنه تابتونه از ارن محافظت کنه انقدر قوی که ارن حتی فکرشم نمیکرد هرچی مشکلات برای ارن بیشتر میشدن میکاسا هم خودشو قوی وقویتر میکرد تا نزاره هیچ مشکل بزرگ یا کوچیک به ارن نزدیک بشه و فکر میکرد که ارن با این کار اونو بیشتر دوست خواهد داشت در اصل همه ی حرف های میکاسا غلت بود میکاسا به ارن میگفت که به مادرش قول داده که از اون محافظت کنه ودیگه نمیخواد کسی را ازدست بده شاید یک سوم غزیه بخاطر اینا باشه اما دو سوم دیگش بخاطر این بود که میخواست ارن به اون توجه کنه واونو دوست داشته باشه اگه خاطرتون باشه بیشتریا ارن رودر فصل های قبل تحقیر میکردن مسخرش میکردن و میگفتن اگه بخاطر میکاسا نبود تو تا حالا مرده بودی میکاسا ناخاسته قفسی نامرئی ساخت وباچیزی که اسمش رو میزاشت علاقه ارن رو اون تو زندانی کرد ناخاسته کاری کرد که همه فکر کنن ارن زیر سایه اونه و ارن یه بی دستپایه اما میکاسا یک چیز رو فراموش کرده بود غرور ارن ارن هم مثل هر آدمه دیگه ای غرور داره اما وقتی میبینه که نمیتونه از میکاسا محافظت کنه و حتی نمیتونه بهش برسه وهمه بخاطر این موضوع اورا سرزنش میکنن سعی کرد اورا از خود دور کند میکاسا ناخاسته شخصیت جدیدو بسیار بدی را درارن به وجود آورد شخصیتی حصود بدتینت و ازخود راضی واین شخصیت قفس نامرئی میکاسا را خواهد شکست اگه دقت کرده باشید ارن یکجا به میکاسا میگه که یه زمانی به اون وکاپیتان لیوای حصودی میکرده اما حالانه اما دروغ میگه ارن هنوز هم به او حصودی میکند شاید باخودتون بگیین ارن که میتونه تبدیل به تایتان شه وخیلی قویه پس چرا به میکاسا حصودی میکنه اما دیگه برای نشون دادن قدرتش دیر شده ارن از میکاسا قوی تره اما دیگه همه عادت کردن که اونوزیز سایه میکاسا ببینن همه عادت کردن ارن ییگر را یه هیولا ببینن و میکاسا آکرمن رو یک سرباز قوی و قدرتمند ببینند واوراستایش کنند اما فراموش نکنید که ارن دوشخصیت داره و شاید شکفت زده بشین اما شخصیت اول ارن ییگر عاشق میکاسا آکرمنه و هنوز هم تلاش میکنه باشخصیت دوم بجنگه و میکاسا رو از خطرات دور کنه

  • Amir می‌گوید:

   بچه اینو من نوشتم اشتباه نکین👆👆👆👆👆👆

 304. Amir می‌گوید:

  میشه گفت ارن ییگر میکاسا آکرمن رادوست دارد اما وقتی میبینه که پدرش بخاطر اون مرده و مادرشم هم بخاطر ظعیف بودن اون کشته شده ووقتی میبینه میکاسا برای نجات او جان خود را به خطر می اندازد و فکر میکند قدرت محافظت از میکاسارو نداره سعی میکنه اونو از خودش دور کنه تا آسیبی نبینه

 305. Amir می‌گوید:

  راستش تا انتشار فصل چهارم چیزی نمونده پس من دیگه حرفی نمیزنم تا خودتون نکاه کنین

 306. Amir می‌گوید:

  ممنون ازهمه شب بخیر

 307. anishtain می‌گوید:

  آقا امیر میکاسا و لیوای هر دو از یه ژن یا گونه هستند.لیوای روی زیر دستاش خیلی حساسه و برای جونشون حداکثر احترام رو قاعل.میکاسا هم همین طور.فقط روی ارن.به نظر شما این میتونه خصوصیت یا اخلال اکرمن ها باشه؟
  کنی هم همین طور بود.به زیر دستاش اهمیت بسیاری میداد.
  از نظر من یه ارتباطی بین ژن و اخلاق این گون هست.نظر شما چیه؟

 308. احمد می‌گوید:

  اقا امیر و ovaیعنی چی؟ من فکر کنم منظورت صحنه های که سانسور شدن منظورتون صحنه های بد حجابیه؟

 309. احمد می‌گوید:

  اقای sa اگه شما هم می دونید بگید

  • anishtain می‌گوید:

   نه.قسمت های ova قسمت هایی هستند که در مورد یک فرد شخص انیمه میسازن.مثلا داخل قسمت 1 تا 3 ova انیمه نبرد با تایتان ها داستان لیوای رو تعریف میکنه.کجا بوده چجوری میاد تو هنگ اکتشاف و از این داستانا.نه نگران نباش.بهش میگن قسمت های فرعی انیمه که شخصیت ها رو معرفی میکنن برای درک بهتر انیمه.

 310. احمد می‌گوید:

  دوستان اگه ارن خودش رو فذای بشریت کنه و بقیه زنده بمونن و غول ها را نا بود کنه و فدا بشه خیلی داستان بهتر میشه البته مطمینم اینطاوری نمیشهچون من به اقا امیر و اقای اس ای اعتماد کامل دارم ولی من دوست دارم اینطوری بشه ولی نمیشه

  • ایران می‌گوید:

   به نظر لیوای و میکاسا هردو شرقی هستند چون انیمه مال ژاپن خودشونو برتر از بقیه نشون میدن احتمالا در فصل ۴ بفهمیم که از کجا اومدن

 311. احمد می‌گوید:

  بنظرتون کسیی با کسی ازدولج میکنه؟ منکه بنظرم نه این اتفاق نمی افته البته اگه ارن با شخصیت دومش کناار بیاد میشه شاید ولی بنظرم اینا هفده یا هیجده سالشونه و ازدواج نمیکنن

  • گلی می‌گوید:

   بعید میدونم دوست عزیز اینطور که بوش از مانگا میاد آرن یا میکاسا هردو خواهند مرد و خیلی بعیده ب هم برسند، ولی سرنوشت آرمین و آنی و همچنین فالکو و گبی خیلی پایان بهتری نسبت ب دو شخصیت اصلی خواهند داشت

 312. احمد می‌گوید:

  اقایون ایا ارن خون ساطنتی توئ رگ هاشه من یگ جا خوندم که ارن خون سلطتنی تو رگ هاشه؟

  • anishtain می‌گوید:

   نه.فکر نکنم اینطور باشه.ارن هروقت با افرادی که خون سلطنتی دارن ارتباط پیدا کنه میتونه از قدرت کاملش استفاده کنه.به خاطر همین به بقیه نگفت وقتی دست هیستوریا رو گرفت تونست خاطرات پدرش رو ببینه.اگر میگفت هیستوریا رو به خورد ارن میدادن.(البته این برای ارن فقط یه احتمال بود)

   • احمد می‌گوید:

    شما درست میگی اقا امیر هم اگه میدونه بگه ا

 313. احمد می‌گوید:

  ال بته انگار لیوای هم به میکاسا علاقه داره نظر شما چیه؟

  • anishtain می‌گوید:

   فکر نکنم اینطور باشه.فکنم اقا امیر گفت که میکاسا فقط به خاطر این به لیوای توجه میکنه چون می خواد قوی تر بشه.تا بتونه از ارن محافظت کنه.

  • Noya می‌گوید:

   کاملا نادرست! لیوای و میکاسا جفتشون هیچ گونه علاقه ی خاصی ندارن به همدیگه و میکاسا هم کوچیکترین توجهی نداره به لیوای و تمام فکر و ذکرش فقط و فقط ارن و محافظت از اونه!

 314. احمد می‌گوید:

  اقای saبله پیام های اقا امیر رو خوندم بله حق با شماست

 315. Amir می‌گوید:

  بزارین یک چیزی بگن اول اینکه لیوای پانزده سال از میکاسا بزرگتره دوم اینکه میکاسا لیوای رو یه تحدید برای ارن میدونه و از لیوای بدش میدا

  • Noya می‌گوید:

   اون برای اوایل داستان بود که لیوای ارن رو تو دادگاه، واسه اینکه بیارتش شناسایی و ازش بهره ببرن گرفت عین صگ زدش تا کالبد شکافیشم نکنن!
   میکاسا هم فقط برای اون لحظه یه خورده نسبت به لیوای حس تنفر گرفت اما بعدش که دید لیوای چپ و راست ارنو نجات میده دیگه حس تنفرش رفت و به هیچ عنوان از لیوای متنفر نیست و حرف الکی در نیارین لطفا!

 316. Amir می‌گوید:

  آکرمن ها خود به خود هیچ قدرتی ندارند اما موقعی که یک میزبان پیدا میکنن قدرتی درون اونا فعال میشه قدرتی که فقط برای محافظت از میزبانشون هست اونها سعی میکنن برای محافظت از میزبان خود خودرا قوی وقوی ترکنند این خصوصیت مشترک ءکرمن هاست

  • Zahra می‌گوید:

   اقای amir شما بالاتر گفتی قدرت لیوای بخاطر میزبانی اروین هست.. حالت خوبه برادر؟ لیوای تو دنیای زیر زمینی ام که بود و اصلا با اروین هم آشنا نشده بود قدرتشو داشت… تسلیم شدنش در برابر اروین و گروهشم که کلک خودشون برای انجام دادن کارشون بود.پس اینقد لیوای رو با این نظراتی که میدی پایین نیار

 317. Amir می‌گوید:

  آقای احمد وقتی شما میگی ارن بمیره خوشحال میشی طبیعتن هیچی از این انیمه نفهمید اولند ارن شخصیتی بود که انیمه رو شکل داد وبه اون معنا بخشید واگه بمیره نه پایان خوشی هست ونه جالب

 318. Amir می‌گوید:

  بزارین یه چیزی بگم میکاساهم دوشخصیت داره اگه دقت کرده باشید چشم ها میکاسا دربعضی جاهای حالت سیاه و توخالی بودن داش اما دربعضی جاهای دیگه بسیارزیبا و بنفش و حالت آبی رنگ دقت کردید که این حالت زیبا فقط جایی فعال میشد که ارن بادختره دیگه بود مثال وقتی ارن و هیستوریا داشتن تو مزرعه چیزی میبردن میکاسا با اون چشماش ظاهر شد میکاسا حاضر نیست هیچ دختر دیگه به جز خودش رو اطراف ارن ببینه دشمنیه اون با آنی هم بخاطر این بود که ارن هی به اون فکر میکرد و میکاسا از این موضوع خیلی عصبانی میشد میکاسا همیشه دوست داشته که ارن را درکنار خود نگه داره اما هیچ وقت نتوانسته که احساس خود را به او بگوید

 319. Amir می‌گوید:

  من کلا یه چیز درمورد شخصیت ارن ییگر بگم که این شخصیت به قدرت بی پایانی وصله

 320. Amir می‌گوید:

  آقایsa شما جواب سئوال منو در بالا دادید اما اشتباه

 321. Amir می‌گوید:

  بچه ها اون مطلب طولانی بالا که به اسم امیر نوشته شده مال منه حتماً بخونید

 322. Amir می‌گوید:

  آقای sa شاید از خودتون بپرسین من جواب درست دادم اما چرا آقای امیر گفته غلته بخاطر اینکه آقایsa شما مهم ترین خصوصیات ارن را نگفتید اراده قوی حس مسعولیت پذیری فداکاری و محافظت

 323. Amir می‌گوید:

  دوستان عزیزان آقیون من این حرف هارو صدر بار از اول سایت گفتم چرا یادتون میره دوباره یه نظرایی میدین که انگار تمام حرف های من کشک اگه حرف های منو قبول ندارین بگیین

 324. Amir می‌گوید:

  یه مطلب خیلی طولانی دربالا به اسم امیر به فارسی هست اونو من نوشتم حتما بخونید

 325. Amir می‌گوید:

  دوباره چون خیلی مهمه تاکید میکنم اون مطلب خیلی طولانی بالا که بانام امیر هست من نوشتم حتما بخونید

 326. احمد می‌گوید:

  اقا امیر میشه یک سوال بپرسم/؟ ارن خون سلطنتی داره؟

 327. احمد می‌گوید:

  ارن خون سلطنتی تو رگ هایش است

 328. احمد می‌گوید:

  ؟

 329. Amir می‌گوید:

  نه ارن خون سلطنتی نداره و از نظر من نیازی هم به خون سلطنتی نداره

 330. alireza می‌گوید:

  کی فصل 4 شروع میشه

 331. Amir می‌گوید:

  شش روز دیگه

 332. Amir می‌گوید:

  بچه ها ببخشین اگه جدید یکم بد برخورد میکنم چون دارم مانگا وفصل های قبلی انیمه حمله به تایتان ها رو چک میکنم دارم نظریه مینویسم شبانمیخوابم براهمین یکم اعصابم خرابه هرچی سئوال دلتون خواست بپرسین من جواب میدم مشکل نداره یازده ساله دارم اینکار و میکنم دیگه عادت کردم اما اعلان یکم سرم شلوغ هی میرم تقو یم روچک میکنم
  ببینم چند روز دیگه تا انتشار مونده اعصابمم بهم میریزه

 333. Amir می‌گوید:

  شرمنده گفتم که من یازده ساله این حمله به تایتان هارو دنبال مکنم دیونش شدم حسابی تا دلت بخاد هفت هزارو چهارصد صفحه نظریه نوشتم اعلانم دارم فصل های قبلی انیمه روچک میکنم مانگا های قبلی حتی قسمت های فرعی حتی تمام تریلر ها و تیتراژ های پایانی و شروعی با اینکه صد ها بار چکشون کردم اما روانیم دیگه چیکارکنم آخه میدونین شما هرچقدر دوست داشتین سئوال کنین

 334. Amir می‌گوید:

  یازده ساله دارم همچی مانگا خود انیمه هرچی مربوط به انیمه هست رو چک میکنم و نظریه مینویسم اما جنون پیدا کردم من دیونم شما توجه نکنید سئوال داشتید بپرسید اگرم بی ادبی کردم ببخشید

 335. anishtain می‌گوید:

  سلام اقا امیر.شما با این هفت هزار صفحه قراره چه کاری انجام بدین؟
  فکنم خیلی باید مهم باشه که شما هفت هزار صفحه نظریه مینویسی.
  شغل شما چیه آقا امیر؟

 336. احمد می‌گوید:

  اقا امیر واقعا شغلتونچیه ؟
  چطوری هفت هزار تا نظریه؟
  شما توی سایت های مانگا کار هم میکنی؟

 337. رهام می‌گوید:

  اولا دوس عزیزی که اون بالا نوشته بود ناروتو ۸۰۰قسمته ناروتو کلا ۷۲۴ قسمته سال ۲۰۱۳ تموم شده الانم بوروتو پخش میشه بعدشم برادر ارن از کجا اومد مگه برادر داره.
  اون تایتان سفیده که توی تریلر هستش و یه نیزه میاد تو دستش ارمینه چون اگه دقت کرده باشید اون تایتان داخل دیوار هاست توی شهر در ضمن اگه ارن شخصیت بده بشه شخصی اصلی داستان تغییر می کنه.
  راستی اون تایتان یکیلو متری چیه تایتان یکیلو متری کل صفحه ی انیمه رو میگیره و همین طور همه ی شخصیت ها همونایین که قبلا بودن و هیچ کدونم تغییر نکردن

  • ایران می‌گوید:

   ارن برادر ناتنی داره زیک یگر یا تایتان وحشی اون تایتان سفید که میگی آرمین نیست تایتان نهم هست که تو فصل چهار میبینی و چرا بعضی میگن لیوای به میکاسا علاقه داره تو فصل ۴ میکاسا ۲۰ سال و لیوای ۴۰ سال سن داره یکم منطقی باشید

 338. Amir می‌گوید:

  آقایون من این کارو بخاطر که دوست دارم انجام میدم

 339. Amir می‌گوید:

  شایدم همه هفت هزارتا نظریه رو چاپ کنم برای خودم ییه کتاب درست کنم

 340. Amir می‌گوید:

  فعلا اینا مهم نیست اگه سئوالی داشتید بپرسید چون پنج روز دیگه تا انتشار فصل چهارم باقی مونده

 341. Amir می‌گوید:

  آقای ایران من خودم بالا اشاره کردم که میکاسا۱۵سال از لیوای کوچک تره

 342. Amir می‌گوید:

  آقای ایران لطفاً سایت رو چک کنید بعد نظر بدید من خودم جواب همه این سئوال هارودادم

 343. Amir می‌گوید:

  آقایون سایت رو چک کنید بعد پیام بدید

 344. Amir می‌گوید:

  دوستان از این به بعد هرکی سئوال کرد جلوش بنویسه که کی جوابشو بده که بعد هرکی سئوال کرد صد نفر جواب ندن پس از این به بعد هرکی سئوال کرد جلوش بنویسه کی مثلا آقای فلانی جواب این سئوال منو بده

 345. احمد می‌گوید:

  آقا امیر عزیز یک سوال .
  ارن چه کسی رو خورد که تونست غول بشه؟
  و پدر ارن چرا بهش دارو تزریق می کرد؟
  آقا امیر و آقای sa جواب بدن

 346. احمد می‌گوید:

  اندینگ فصل پایانی انیمه Attack on titan توسط Andou Yuuko خوانده خواهد شد.
  نام ترک: Shock!
  #tweet

 347. Amir می‌گوید:

  آقای احمد ارن ییگربعد تبدیل پدرشو خورد

 348. Amir می‌گوید:

  پدر ارن بهش آمپور زد تاتبدیل بشه و و پدر شو بخوره و قدرت هاشور بگییره

 349. Erfan می‌گوید:

  سلام به همه و اقا امیر.امیر داداش یه سوالی از شما داشتم ایا زیک همون بچه ای که تو اون عکس توی زیرزمین پیدا کردن هست؟پس اگه اینطوری باشه مگه دینا فریتس زن قبلی گریشا خون سلطنتی نداشت؟چون ارن تونست تو اون یه لحظه که دینا تایتان بود(همونی که هانس و مادر ارن رو خورد) بهش دست بزنه و ارتباط با تایتان ها رو بدست بیاره پس اگه اینطور باشه امکان داره که زیک هم خون سلطنتی داشته باشه؟اگه اینطور باشه امکان داره که زیک بخواد از ارن برای نابودی دنیا استفاده کنه؟یا بلعکس ارن ممنون میشم پاسخ بدید

 350. Erfan می‌گوید:

  غدر خواهی میکنم اگه مطلبم دوبار یا بیشتر فرستاده شد البته نمیدونم ارسال شده یا نه این رو هم بگم که اگه این اتفاق بیوفته ممکن هست که ارن قدرت تایتان بنیان گذار رو بدست بیاره و اگه اینکارو کنه چه اتفاقی خواهد افتاد؟!

 351. Amir می‌گوید:

  بله زیک خون سلطنتی داره وشاید از ارن درفصل چهارم استفاده کنه اما خون سلطنتی زیک برای آزاد کردن تمام قدرت ارن کافی نیست

 352. Amir می‌گوید:

  ببین دوست عزیز این سئوال شما جوابش دسته منه اما اگه اعلان بگم ممکنه فصل چهارم لو بره

 353. Amir می‌گوید:

  اما اگه نظر منو بخواین میگم که ارن اصلا به خون سلطنتی نیاز نداره

 354. Amir می‌گوید:

  بعدشم تو فصل سوم جایی که ارن به تایتان خالص دینا فریس اگه دقت کرده باشید قبل اینکه مشت ارن به دست تایتان دینافریس برخوردکنه وبا اون ارتباط پیدا کنه نیروی خاصی از ارن بیرون اومد دستاش سالم شدن دورچشماش علامت تایتان شدن ظاهر شد و بعد اون مشت روزد وبادینا فریس ارتباط برقرار کرد یعنی از قبل ارتباط بادینا فریس همون لحظه ای که ارن اربده زد قدرتش فعال شد

 355. Amir می‌گوید:

  زیک باداشتن خون کمی که ازمادرش یعنی دینا فریس براش مونده میتونه بخشی ازتایتان های تازه تبدیل شده را هدایت کنه

 356. Amir می‌گوید:

  راستش اگه دقت کرده باشین وقتی میکاسا اون حرف هاروبهش زد تاثیر بیشتر از خون خواندان هیستوریا داشت

 357. Erfan می‌گوید:

  ممنون بابت جوابت باهات موافقم

 358. Amir می‌گوید:

  ارن ازهمون اول آدم خاصی بود حتی قبل از اینکه پدرش اون آمپور رو بهش بزنه اگه دقت کرده باشین اول های انیمه قسمت اول بچگی های ارن وقتی زیر درخت خواب بود بدون اینکه خون سلطنتی یا قدرت تایتان داشته باشه توخواب آینده رودید خورده شدن مادرش و بقیه چیزهای مربوط به آینده و وقتی بلند شد داشت گریه میکرد ارن ازهمون اول یه آدم خواص بود وپدرش هم اینو میدونست

 359. Erfan می‌گوید:

  تا چند روز دیگه اولین قسمت فصل 4 میاد بالاخره.من که دیگه تا اومدنش تحملی ندارم امید وارم پایان این فصل خیلی هیجان انگیز و البته غم انگیز هم نباشه چون از دست دادن بعضی شخصیت ها مثل لیوای ارمین ارن میکاسا ژان هانجی و هرکس دیگه ای واقعا غم انگیز و سخته

 360. Erfan می‌گوید:

  اره ارن شخصیت خواصی تو وجودش هست حتی بدون قدرت تایتانی از همون اول هم فکر کشتن تایتان ها و عضو شدن تو (هنگ اکتشاف) (درست نوشتم یا نه شرمنده.)رو داشت

 361. Erfan می‌گوید:

  از همون اول هم ارزوی رفتن به بیرون از دیوار هارو داشت

 362. A fan می‌گوید:

  من خودم طرفدار اتک ان تایتان هستم و خیلی مشتاقم که فصل ۴ رو ببینم،سوالی که دارم اینه که ایا همه قسمتا با هم میان یا نه و یه تشکرم بکنم از امیر اقا بخواتر اینکه جواب همرو داد بدون اینکه اسپویلی از فصل چهادم بکنه!

 363. Amir می‌گوید:

  دوستان درسته اگه کسی توی فصل چهارم نمیره خیلی خوبه واین هم یه احتماله اما برای رسیدن به حقیقت و نجات بشریت کسانی قربانی خواهند شد اگه میخواین بدونید چه کسایی با چه احتمالی من بالا نوشتم باید بریم بالا بخونین مال سه چهار هفته پیشه

 364. Amir می‌گوید:

  اگه میخواین احتمال مرگ شخصیت های اصلی رو ببینید برین تو پیام هایی که یک هفته پیش ارسال شده بگردین پیدا میکنید

 365. Amir می‌گوید:

  خودم نوشتم برین تو پیام های یه هفته پیش میبینید دقیقه

 366. Erfan می‌گوید:

  اره اقا امیر احتمالا مرگ دیدم خیلی جالب بود.در جواب به شما A Fan باید بگم که فکنم قسمت هارو هر هفته میدن بیرون چون من سریال مردگان متحرک که میدیدم فصل جدید رو هر هفته 1 قسمت میدادن بیرون اما نمیدونم این هم اینطوری خواهد بود یا نه ولی فک نکنم یهو همرو بدن میخوان شکنجمون کنن😂

 367. Erfan می‌گوید:

  دوستان این رو هم بگم که احتمالش هست که قسمت 1 اتک رو 16 اذر یکشنبه پخش کنن چون در یکی از سایت ها خونده بودم نوشته بود زمان پخش اتک 17 اذر دوشنبه به وقت ژاپن هست و به وقت امریکا،بریتانیا یا ایران احتمالش هست از 16 اذر پخش بشه این فقط یه احتمال هست

 368. Amir می‌گوید:

  شرمند اما درجواب بایدبگم کمی بعد از پخش همه قسمت ها منتشرخواهد شداما دوبله بستگی داره شاید یه هفته شایدم کمتر و بیشتر اما پخش روی آنتن رو هیچ وقت نمیشه دقیق گفت اما انتشار به سرعت صورت خواهد گرفت

 369. Amir می‌گوید:

  انتشار ساید درهمون روزهای اول صورت بگییر اما پخش روی آنتن مشخص نمیشه واگه کسی گفت که پخش روی آنتن فلان بهمان بدونین داره دروغ میگه پخش روی آنتن مشخص نمیشه اما انتشار ورا و مطمعن باشید هم پخش شه همه ی قسمت ها منتشر خواهد شد اما ممکن روند انتشار یکم اختلال داشته باشه

 370. Amir می‌گوید:

  وقتی انتشار اعلام بشه سریع همه قسمت ها دراینترنت پخش میکنن اما بخاطر سرعت اینترنت و عوامل دیگه ممکنه انتشار یکم به مشکل بخوره اما پخش رو نمیشه فهمید

 371. Amir می‌گوید:

  کمی بعد انتشار همه قسمت ها دراینترنت پخش خواهند شد

 372. Amir می‌گوید:

  من بهتون توصیه میکنم که دانلود کنید شاید من تاوقتی دوبله بیاد صبر کنم چونفصل آخره میخوام همون اول بادوبله ببینم که هم بهتر درک کنم و هم هی بجای اینکه انیمه روببینم هواسم به زیر نویس و از این جور چیزا نباشه

  • ایران می‌گوید:

   بله اتک فقط با دوبله میچسبه حتی اگه دوبله بد باشه زیرنویس همش باید پایین صفحه رو نگاه کنی کاش ۴ یا ۵ روز بعد از انتشار دوبله بشه یه سوال داشتم فصل ۳ چند روز بعد از انتشار دوبله میشد؟

 373. Erfan می‌گوید:

  بله. ممکن هست و در رابطه با دوبله پارسی هم با شما موافقم ممکنه چند روز یا کمتر طول بکشه چون این انیمه منتظران و طرفدارای زیادی داره ممکنه مدت زمان دوبله کردنش کم باشه هرچقدر هم طول بکشه مهم نیست چون این انیمه دوبلش خیلی باحال تر و زیبا تره مثل انیمه دث نوت بنظر من این دو انیمه دوبلر های خوبی دارن. دوستان شب خوبی داشته باشید و ممنون از شما اقا امیر بابت پاسخگویی سریعتون و اطلاعات بالایی که دارید شبتان خوش.

 374. Amir می‌گوید:

  ودرزم چهار روز دیگه وقت دارین پس سعی کنید بیسترسئوال بپرسید منکه گفتم بعد انتشار فصل چهارم این سایت رو ترک میکنم دوست ندارم سئوالی بی جواب بمونه هرچی سئوال دارین بپرسین

 375. Amir می‌گوید:

  ممنون ازهمه دوستان خدانگهدار شما عزیزان

 376. Amir می‌گوید:

  ببخشین اشتباه شد تا پنج روز دیگه که انتشار فصل چهارم هست من میرم سئوال دارین بپرسین ممنون خداحافظ

 377. Amir می‌گوید:

  پنج روز دیگه منتشر میشه

 378. KBP می‌گوید:

  سلام وقت بخیر … شبکه NHK چه ساعتی (به وقت ایران) و چه روزی انیمه Attack on Titan رو پخش میکنه ؟ ( خیلی از نظرات رو خوندم ولی چیزی در این مورد ندیدم )

 379. احمد می‌گوید:

  حمله به تایتان ساعت 10 دقیقه بامداد میاد

 380. احمد می‌گوید:

  چرا ارمین راوی است؟ اقا امیر

 381. احمد می‌گوید:

  فریدا ادم خوبی بود؟

 382. احمد می‌گوید:

  چرا پدر ارن فریدا و خانواده اش رو کشت ؟ هر کی میدونه پاسخ بده

  • anishtain می‌گوید:

   چون دید که فریدا جلوی تایتان ها و مارلی رو نمیگیره سعی کرد با کشتن فریدا قدرت تایتان مادر رو به دست بیاره و بقیه وراث رو هم کشت که دیگه کسی به سرش نزنه که بیاد قدرت تایتان مادر رو پس بگیره.

 383. Amir می‌گوید:

  چرا آرمین درفصل های قبل راوی بود بخاطر این بود که اون از عمه زرنگ تر بود و بهتر از هرشخصیت دیگه ای میتونست داستان رو تجزیه و تحلیل کنه و به اطراف خود توجه زیادی داشت بخاطر همین به عنوان راوی انتخاب شد

 384. anishtain می‌گوید:

  البته اقا امیر این میتونه نشانه این باشه که ارمین در آخر فیلم حتما زنده میمونه و این خاطراتش هستند که داره تعریف میکنه.

 385. Amir می‌گوید:

  و اینکه چرا پدر ارن خانواده فریدا رو کش فریدا آدم خوبی بود اما اعتقادات غلتی داشت اونها دیوار هارو بنا کردن تا انسان هارو دور از حقیقت و درون اون دیوار ها برای درامان بودن از تایتان ها زندانی کردن اما برای پیشرفت دنیا و رسیدن به حقیقت و ونجات کامل بشریت باید این قدرت به دستان کسی می افتاد که به آزادی ایمان داشته باشد بخاطر همین پدر ارن اون قدرتو از خوانواده فریدا دزدید و حتی ارن کروگر هم بهش گفت که باید قدرت تایتان مادر رو از اونها پس بگیره پدر ارن قدرت تایتان مادر رو گرفت و بقیه خوانواده فریدارو کش تا بعد برای پس گرفتن قدرت تایتان مادر سراغ ارن نروند او اگه تمام آنها رو نمیکشت بعد برای پس گرفتن قدرت تایتان مادر قطعاً به سراغ ارن میرفتند وشاید اورا میکشتند

 386. احمد می‌گوید:

  آقا امیر و اقایsa ادمین که راویه داستانه این به این معنی نیست که تا آخر زنده است؟

 387. احمد می‌گوید:

  راستی چند روز دیگه که فصل ۴ میاد زمانش من میدونم
  البته به وقت ژاپن ببین به وقت ایران حساب کنید به منم بگید
  ساعت ۱۰ دقیقه بامداد به وقت ژاپن
  اگه کسی فهمید به ایران ساعت چند میاد به منم بگه

 388. Amir می‌گوید:

  نه همچین معنی نداره

 389. Amir می‌گوید:

  راوی بودن ارن ربطی به زنده موندنش نداره

 390. Amir می‌گوید:

  آقای احمد چرا زمان تایئن میکنین منکه گفتم ۱۷آذر منشر میشه احتمالا صبح ساعت ۱تا ۱۲

 391. Amir می‌گوید:

  هنوز ساعت دقیقی برای انتشار مشخص نشده اینیکه من گفتم یه احتماله

 392. Amir می‌گوید:

  آقایsaو آقای احمد اگه حرفای منو قبول ندارین بگین چرا وقتی من سئوال هارو جواب میدم شما پش بندش یه جواب دیگه میدین ایبا با خب اون بدبختی که سئوال رو پرسیده گمراه میشه

 393. Amir می‌گوید:

  من نمیگم ارمین حتماً تو فصل چهارم میمیره اما هرکی که راوی باشه معنیشاین نیست که تا آخر زنده میمونه

 394. احمد می‌گوید:

  اقا امیر من از دستگرام اتک ان تایتان دیدم ساعت کی می اید باور کنین

 395. مهرشاد می‌گوید:

  سه روز دیگه شروع میشه

 396. احمد می‌گوید:

  🤫 شایعات بیشتر

  برای من شایعات انیمه ای جذابن!
  گفتم شاید شما هم بخواید بدونید چه خبره.

  ⚠️اخطار: هیچکدام از اخبار زیر توسط هیچ منبع موثقی تایید نشده⚠️

  ❗️اپنینگ:
  گفته شده استوری بورد (طرح اولیه) اپنینگ فصل نهایی توسط کارگردان این فصل، خود آقای هایاشی یویچیرو انجام میشه.
  ظاهرا اپنینگ هیچ اسپویلری نداره (مثل بخش 2 فصل 3) و انیمه‌بین ها لازم نیست نگران باشن.
  شخصیت ها در اپنینگ حضور ندارن و تم اپنینگ استعاره ایه. مفهوم کلی بی رحمی و خشونت جنگه.
  ممکنه خیلی ها اول خوششون نیاد ولی کم کم جذبش میشن.

  ❗️تایتان ها:
  تمامی تایتان ها و حتی «تایتان نه‌ام» هم 3DCG هستن. و به نظر با وجود توانایی ماپا در CG و حرکات روان‌ تایتان ها، قابل قیاس با CG استودیو WIT نیست. شاید حتی نتونید بعضی جاها تشخیص بدید که طراحی دست نیست.

  ❗️اندینگ:
  اندینگ توسط توشی‌یوکی یاماشیتا کارگردانی میشه، رینا میتسوزومی و کااوری اونیشی گرافیک رو به عهده دارن. میگن که فالکو نقش پررنگ تری توی موسیقی اندینگ داره. چیزهایی مثل پرنده‌ی سوزان و شفق قطبی و احتمالا سایه‌ی یه دختربچه دیده میشن.

  ❗️قسمت اول:
  اپنینگ و اندینگ در قسمت اول هستن ولی کامل نشون داده نمیشن. موسیقی اندینگ توی پس زمینه شروع میشه و خود انیمه که تموم میشه یهو صحنه ای که با موسیقی هماهنگه نشون میدن (یه چیزی شبیه قسمتی که شادیس با مادر ارن حرف میزنه، اندینگ رو نصف کردن اگه درست یادم باشه)

  ❗️فصل نهایی:
  انیمه 16 قسمتی خواهد بود.

  – پایان شایعات! –

  فعلا تا اینجا رو داشته باشید اگه حرفای بیشتری زده شد به‌تون میگیم.
  بقیه رو نمیدونم ولی مورد آخر شک بر انگیزه، با توجه به این دو قسمتی که اعلام کردن هر قسمت انیمه، 2 الی 1.5 قسمت از مانگا رو پوشش میده و ممکنه انیمه مثل فصل 3 به 2 بخش تقسیم بشه.
  از اونجایی که پایان مشخص نیست تیم انیمه به هر حال باید 3 الی 4 ماه برای پایان صبر کنه. (که این هم مشخص نیست زمان دقیقیه یا نه)

 397. مهرشاد می‌گوید:

  سلام امیر من گفته بودم که تولدم 18 آذر یک مشکل برام پیش اومد 17 آذر تولد می‌گیرم روزی که فصل چهارم پخش میشه،2 روز دیگه

 398. Amir می‌گوید:

  اخبار اصل اونیه که خودشون اعلام کنن وصحتش ثابت بشه

 399. Amir می‌گوید:

  انقدم بحسنکنین دوروز دیگه میاد

 400. احمد می‌گوید:

  آقا امیر واقعا این دو روز انگار یک ماهه واقعا دارم می پکیم

  • anishtain می‌گوید:

   یک ماه!!!!!!!!!!!قرار دو سال بگزره.حلا وایسا.

 401. Amir می‌گوید:

  نگران نباشید آرامشتونم حفظ کنین راستش من خودم چون فصل آخر ه تا دوبله بیاد صبر میکنم

  • anishtain می‌گوید:

   تا الان که منتظر موندیم،این چند روز هم روش.آی خداااا.

 402. احمد می‌گوید:

  آقا امیر من با احترام به نظرت زیرنویس رو تجربه می دم بنظرم دوبله فصل ۲ بهتر بود ولی بقیه بدرد نمی خوردن و
  واقعا زبان اصلی بیشتر کیف میده

  • anishtain می‌گوید:

   اقا امیر من خیلی انیمه با زیر نویس دیدم مثل ناکجا اباد موعود،هنر شمشیر زنی انلاین،توکیو غول،عروس جادوگر و جن گیر آبی.خیلی سخته.البته من انقدر نگاه کردم که دیگه برای من عادی شده.ولی برای این یکی انیمه چون خیلی حساسه باید وایسیم.این چند روز رو که موندیم،چند روز دیگه هم روش.اگه با زیر نویس ببینیم کلی سوال برامون پیش میاد.بعد اون وقت باید از کی بپرسیم؟(خوره نبرد با تایتان ها هم داره میره(اقا امیر رو میگم))

   • anishtain می‌گوید:

    آخخخخ گفتم اقا امیر.شرمنده با اقا احمد بودم

 403. A fan می‌گوید:

  سلام دوستان عزیز من همون A fan قبلی هستم.
  خواستم بگم که معلوم شد برای ما چطوری پخش می شه.
  متاسفانه خبره بدی که دارم اینه که هفتگی پخش می شه که خیلی قراره طول بکشه و اگه حداقلی ۱۶ قسمت بگیریم ۴ماه طول می کشه و اگه ۲۶ قسمت حداکثری بگیریم ۶ ماه.
  قسمت اولشم برای ما ۱۹ اذر میاد و قسمت دومشم۲۶ اذر.
  اگه خودتون می خواید ببینید فقط تو گوگل بزنید AOT season 4
  اینو که سرچ کنید میاره هر قسمت چه روزی پخش می شه
  درضمن بگم که من با دوبله مخالفم چون هیچ صدایی نمی تونه جای صدا و احساسی که صدا پیشه به انیمه رو می ده بگیره،درسته یکم سخته ولی حتما با زیر نویس ببینید اینطوری خیلی مفهومی تر انیمه رو درک می کنید،من خودم به شخه بجز سینمایی های مارول هیچ سریال یا قیلم دیگه ای رو دوبله ندیدم و به شما هم زیر نویسو پیشنهاد می کنم.

  با تشکر از همتون.

 404. Erfan می‌گوید:

  سلام یه سوال داشتم.خواستم بگم که در فصل 1 قسمت 25 اونجایی که نبرد انی و ارن بود بعد از اینکه انی با مشت زد کلش رو له و لورده کرد.بعدش ارن بعد از اینکه گفت همتونو میکشم تایتانش اتشین شد و قدرتش خیلی زیاد شد. خواستم بپرسم که ایا اونجا از خشم و عصبانیت و نفرت اونجوری شد؟ یا یکی از ویژگی ها و قدرت تایتان حمله کننده است؟

 405. Erfan می‌گوید:

  درضمن انقد دوبله یا زیرنویس ببین ببین نکنید. دیگه بخدا میرم دوبله ترکی دانلود میکنما خیلی هم بهتره😂

 406. anishtain می‌گوید:

  اقای یا خانوم A fan فکر نکنم بخوان انقدر کشش بدن.اخه انیمه اگه انقدر هم معروف باشه،16 یا 24 یا هر چقدر دیگه رو انقدر کش نمیدن.ولی بهتر مصاحبه کنیم با آقا امیر فامیلیش رو نمیدونم.نظر شما چیه اقا امیر در مورد حرف اقا یا خانوم A fan؟

 407. مهرشاد می‌گوید:

  سلام دوستان بهتر تا 5یا6 روز دیگه داخل سایت باشید یعنی هر روز به سایت سر بزنید و کسی که تونست قسمت یک فصل 4 دوبله فارسی رو پیدا کنه به همه بگه داخل چه سایتی رفته

 408. احمد می‌گوید:

  چرا کروگر اسم میکاسا ور ارمین رو میدونست؟؟/

 409. احمد می‌گوید:

  اقا امیر شما می گفتی که باید فصل4 رو دید بعد گفت که مارلی یا الدیا بهتره الدیا کاری نکرده مردم مارلی هم اذیت نکرده چرا باید صبر کنیم؟؟میشه دلیلیت رو بگی که شاید مارلی بهتره؟؟

 410. احمد می‌گوید:

  دوستان اون 9 تایتان که فصل اخر بحثش اومد یکی از اون ها ارن یگیر بقیه شون کین؟؟؟

  • anishtain می‌گوید:

   ارن:تایتان حمله
   راینر:تایتان زره پوش
   برتولد:تایتان غول آسا،البته الان دست آرمین هست
   آنی:تایتان مونث
   ییمر:تایتان آرواره
   زیک:تایتان وحشی
   تایتان ارابه:نامشخص
   تایتان پتک:نامشخص

 411. احمد می‌گوید:

  دوستان برتولت و راینر مارلی هستند؟اون مارلی ها که قدرت این را نداشتند که تایتان شیفتر بسازند پس اونا چطوری انقدر گنده شدن ولی بقیه انها که مارلی انه را از روی دیوار پرت کرد هیچ چیزی نفهمیدند و خودشان را می کشتند؟؟؟؟یکی جواب سوالات منو بده

  • anishtain می‌گوید:

   برتولد و راینر الدیا هستن.اگر دقت کرده باشی کسی که با شیطان زمین معامله کرد الدیایی بود.پس نتیجه میگیریم که فقط الدیایی ها میتونن به تایتان تبدیل بشن نه کسه دیگه ای.

 412. احمد می‌گوید:

  کاملا با نظر اقا مهرشاد موافقم
  چند روز توی سایت بمونیم هر وقت دوبله با زیرنویسش اومد بهم بگیم

 413. احمد می‌گوید:

  دوستان پیج اینستا اتک ان تایتان گفت که فردا ساعت 10 دقیقه بامداد به وقت زاپن میاد به وقت ایران میشه ساعت شش و 40 دقیقه تا زیرنویسش اماده بشه با دوشنبه احتمالا باید صبر کنیم

 414. Amir می‌گوید:

  ماهنوز همه ی اتفاقاتی که درگذشته افتاده نمیدونیم کامل نمیدونیم که مارلی ها والدیایی ها درگذشته دقیقاً چکار کردن وکاملا الدیایی ها ومارلیایی رو نشناختیم و یک چیز دیگه این که مردم مارلیایی ها هیچ نقشی در کارهای اونا نداشتند

 415. ASDFGH می‌گوید:

  اقا امیر ممنون
  هرکی بلده لطفا جواب بقیهسوال هام رو هم بده

 416. احمد می‌گوید:

  اقا امیر ممنون هرکی که بلده جواب یوالات من رو بده

 417. شلیس می‌گوید:

  احساس میکنم این اتک هم به سرنوشت انیمه بلک کلاور دچار میشه
  چون استودیو هر دو چند انیمه رو باهم پیش میبرن و اصلا رو کیفیت یه انیمه به تنهایی دقت نمیکنن
  به هرحال میگم از رو تجربه خودم البته
  اتک این فصل در کل گرافیکش افت می‌کنه و فقط تو فایت ها یکم می‌ره بالا اونم نه از لحاظ دقت بلکه سرعت مبارزه ها
  گرچه امیدوارم واقعا اینطوری نشه البته که گمون نمیکنم

 418. احمد می‌گوید:

  دوستان احتمال داره ارن و هیستوریا ازدواج کنن؟؟ اخه اخرین قسمت یک جوری بود که ارن به هیستوریا علاقه مننده
  و برای محافظت ا ز هیستوریا هر کاری میکنه؟؟ نظر شما چیه؟؟

 419. Amir می‌گوید:

  واما جواب آقای Erfan اونجایی که ارن آتیش گرفت نه قدرت تایتان حمله بود ونه قدرته دیگه اون قدرت درون خود ارن ییگر است قدرتی که من دربالا هم بهش اشاره کردم قدرت ارن ییگر چیزی فرای قدرت تایتان حمله و تایتان مادرهست

 420. احمد می‌گوید:

  اقا امیر لطفا جواب بقیه سوال های منو بده

 421. Amir می‌گوید:

  آقای احمد احتمال ازدواج ارن و هیستوریا انقدر کمه که حتی فکرشم نمیتونی بکونی آخه ارن اگه میخواست با هیستوریا ازدواج کنه همونجا یی که فهمید که باید بایکی از اعزای خوانواده فریدا در اتباط باشه این موضوع رو به هیستوریا میگفت و همونجا باهاش ازدواج میکرد اما میدونست که نه اون هیستوریا رو دوست داره ونه هیستوریا اونو

 422. Amir می‌گوید:

  راستش من تا دوبله بیاد صبر میکنم بخاطر اینکه فصل آخره میخوام درست حسابی حال کنم و حوصله ندارم خودمو بازیر نویس مشغول کنم راستش من تواین چند سال به این انتظار عادت کردم حالا چند روز دیگه هم روش

 423. Amir می‌گوید:

  آقای احمد اینکه چرا ارن کروگر اسم آرمین رو میدونست من بالا جواب دادم

 424. Amir می‌گوید:

  جواب آقای sa درمورد 9تایتان اشتباه است

  • anishtain می‌گوید:

   چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟دیگه چرا اقا امیر.مگه چیز دیگه ای هم بود

 425. Amir می‌گوید:

  حالا من جواب میدم

 426. Amir می‌گوید:

  9تایتان ‌‌
  ارن ییگر: تایتان حمله و بنیان گذار
  آرمین:تایتان غول آسا
  راینر:تایتان زره پوش
  تایتان آرواره :جدید
  رئیس مارلیایی ها:تایتان ارابه
  زیک: تایتان وحشی
  تایتان پتک دار :جنسیت زن شخص نامعلوم

  • anishtain می‌گوید:

   من نظریم رو تا پایان فصل 3 گفتم.اگر بخوام ادامه بدم انیمه لو میره.درسته صاحب ها عوض میشن.شاید نه حتما

 427. Amir می‌گوید:

  درزمن این قدرت ها موقت هستند وممکنه صاحباشون عوض بشه

 428. Amir می‌گوید:

  آقایsa نتیجه گیریه شما هم اشتباه بود مارلیایی ها هم میتونن به تایتان تبدیل بشن

 429. anishtain می‌گوید:

  اقا امیر من در مورد ارن حق با شما.ولی من اگر میخواستم کامل بگم مثل شما انیمه لو میرفت.تایتان پتک فکر نکنم رعیس مارلی باشه.شما مطمعانی؟
  میتونم کامل تر از شما بگم

 430. Amir می‌گوید:

  آقایsa شما گمراه نکنین بقیش محم نیس من گفتم انیمه رو لو ندین نگفتم گمراه کنید

 431. Amir می‌گوید:

  نه خیرآقای sa با پاسخ دادن به این سئوال ها انیمه لو نمیره

 432. Amir می‌گوید:

  شما آقای sa دربالا گفتید میتونید بهتر ازمن جواب بدید از این حرفطون مطمعین هستین

 433. Amir می‌گوید:

  آقایون من از اون آدمایی نیستم که الکی چیزی بگم حالا هم یه سئوال ازهمه هرکی فکرمیکنه میتونه بهتر از من سئوال هارو جواب بده بمن بگه چون میخوام ثابت کنم که چقدر راجب این انیمه میدونم

 434. احمد می‌گوید:

  دوستان گفتیم که احتمال زیاد پارت دومی هم داره, نیازی به نگرانی و ناراحتی نیست.
  فکر کنم 44 چپتر باشه و اگه به بدترین حالت فکر کنیم هر قسمت 2چپتر بگیره باید 22 قسمت حداقل باشه.
  احتمال زیاد پارت دومی هم قراره داشته باشه با تعداد قسمت پایین که دیگه جمعش کنن بره.
  و اینکه آقای حاجیمه ایسایاما بالای کار خودش ایستاده و راضی نمیشه زحمت و اعتبار و محبوبیتش بخاطر نیمه تموم ساختن انیمه لکه دار بشه.

  حالا ما اینور داریم نظر میدیم ولی آخرش یچیز دیگه از آب درمیاد که برخلاف همه تصورات ماست 😂

 435. احمد می‌گوید:

  آقا امیر من هرجا خوندم پیداش نکردم
  می شه بگی چطوری کرونا اسم آرمین و میکاسا رو میدونست؟

 436. Amir می‌گوید:

  بزارین آقای sa جواب شمارو بده ایشون میگن از من بهتر میدونن

 437. Amir می‌گوید:

  بچه ها خداحافظ من از سایت رفتم

 438. احمد می‌گوید:

  آقا امیر یک سوال

 439. احمد می‌گوید:

  پوستر جدید اومده که چند تا تایتان عجیب غریب نشان داده که تو فصل های قبل نبوده نظر شما چیه؟