Taskmaster در مراسم SDCC 2019 به عنوان شخصیت شرور فیلم Black Widow معرفی شد

ورود شخصیتی محبوب از کمیک بوک‌ها به دنیای سینمایی مارول!
Black Widow
Taskmaster Black Movie

تصاویری که استودیوی مارول در مراسم San Diego Comic Con 2019 برای فیلم مستقل Black Widow منتشر شد، Taskmaster را به عنوان ابرشرور این فیلم در دنیای سینمایی Marvel نشان می‌داد. از آنجایی که فیلم مستقل بیوه سیاه (Black Widow) در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱ می ۲۰۲۰) منتشر می‌شود، جزییات این فیلم به سرعت در حال انتشار هستند.

پس از سال‌ها شایعه، ماه‌ها زمان برای انتخاب لیست بازیگران و اخبار فیلم‌برداری، در نهایت SDCC 2019 بهترین فرصت برای تایید رسمی فیلم Black Widow است، تا با نمایشی از داستان و اکشن آن، کاملاً غافلگیرانه حضور یکی از خطرناک‌ترین کاراکترهای تاریخ کمیک بوک را تایید کند: این شخصیت شرور Taskmaster نام دارد.

Taskmaster

Taskmaster در بازی Marvel’s Avengers

در انتهای تصاویر منتشر شده در پنل Hall H، این ضدقهرمان خود را معرفی کرد، چشم‌اندازی قابل توجه از دیواری که به آتش کشیده شده و در آن آتش، قبل از مبارزه‌ی تن به تن با Black Widow،  چهره‌ی اسکلتی خودش را به نمایش می‌گذارد. گرچه تصاویر پس از معرفی بازیگر شخصیت Taskmaster متوقف می‌شود، به نظر می‌رسد که او یکی از آنتاگونیست‌های اصلی برای این فیلم محسوب می‌شود.

Taskmaster می‌تواند با قدرتش تمام حرکات حریف را تنها با یک نگاه کپی کرده و برعلیه او استفاده کند.

در حالیکه کاراکتر Taskmaster برای مخاطبین دنیای سینمایی مارول چندان شناخته شده نیست، طرفداران کمیک بوک شناخت خوبی از این شخصیت دارند. او دارای قدرت “واکنش عکس برداری” (Photographic Reflexes) است، این ویژگی به او اجازه می‌دهد تا بدون هیچ زحمتی، تمام حرکات مبارزه‌ای دشمن را تنها با یک بار دیدن، کپی کند. این قدرت غیرطبیعی به او کمک می‌کند تا در هر مبارزه‌ی تن به تن در دنیای مارول، برنده شود. در واقع، تصاویر Taskmaster در مراسم SDCC به صورت بینظیری نشان می‌داد که او چگونه با استفاده از قدرتش، تمام حرکات بیوه سیاه را تکرار می‌کند و از آن‌ها بر علیه او استفاده می‌کند.

Taskmaster

Taskmaster در کمیک بوک

در دنیای مارول، همه چیز به هم متصل هستند، یا حداقل اینگونه به نظر می‌رسد. در مقایسه با شرورهایی مانند Bullseye و یا Omega Red، کاراکتر Taskmaster کمی از حضور در صحنه دور مانده است، اما با تشکر از حضور در بازی‌های Marvel ’s Spiderman و Marvel ’s Avengers، توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. به ویژه، تصاویری که از بازی Marvel ’s Avengers در مراسم E3 2019 پخش شد، شامل صحنه‌هایی از مبارزه میان Taskmaster و Black Widow بود. امکان دارد این موضوع تنها یک اتفاق باشد، اما قطعا حضور Taskmaster در قاب دنیای سینمایی مارول، رویدادی خوب برای معرفی این شخصیت کمیک بوکی به حساب می‌آید.

هر چیزی که در این فیلم اتفاق بیافتد، تاثیر چندانی برروی طرفداران مارول ندارد، چون مدت زمان زیادی است که منتظر فیلم مستقل Black Widow هستند. از همان اولین حضور این شخصیت در فیلم Iron Man 2، شایعاتی مبنی بر ساخت فیلمی با محوریت این کاراکتر در دنیای سینمایی مارول، پخش شد. به دلایل نامعلومی ساخت این فیلم به تاخیر افتاد، تا در نهایت در اردیبهشت ۹۹ شاهد فیلم مستقل شخصیت بیوه سیاه در دنیای سینمایی Marvel باشیم. با این حال، با توجه نقش کلیدی Black Widow در فیلم Avengers Endgame، شدیداً امیدوار هستیم که این شخصیت دوست داشتنی، فیلم مستقل خوبی را به خود اختصاص دهد.

نظر شما درباره شخصیت Taskmaster چیست؟ آیا می‌تواند چالشی سخت برای کاراکتر بیوه‌ سیاه باشد؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

 

دسته بندی
SDCC 2019اخبار سینمامارولمطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link