SDCC 2019 | حضور مردان ایکس در دنیای سینمایی مارول تایید شد

جهش‌یافته‌ها نیز در آینده‌ای نزدیک به دنیای سینمایی مارول اضافه خواهند شد!
X Men
X Men

رییس استودیوی مارول، آقای کوین فایگی، بالاخره طی پنل Hall H در مراسم San Diego Comic Con 2019 حضور مردان ایکس (X Men) را در دنیای سینمایی مارول (MCU) اعلام کرد، و با این جملات حرف خود را به اتمام رساند “زمانی برای صحبت درباره جهش‌یافته‌ها باقی نمانده است، پس نمی‌توانم چگونگی پیوستن آن‌ها را به MCU توضیح بدهم”. این پنل شامل معرفی فیلم‌ها و سریال‌ها فاز چهارم Marvel تا سال ۲۰۲۱ بود، اما هنوز هم مقداری از فاز چهارم به عنوان یک معما باقی مانده است.

مردان ایکس (X Men)، به همراه گروه چهار شگفت انگیز (Fantastic Four)، با به توافق رسیدن دیزنی و ۲۰th Century Fox در اوایل امسال، به زیر یک چتر در دنیای سینمایی مارول منتقل شدند، و به نظر می‌رسد در فاز چهارم وارد این دنیای سینمایی می‌شوند. فایگی همچنین در انتهای پنل مارول در SDCC 2019، ساخت فیلم Fantastic Four را تایید کرد، اما هیچ جزییاتی از این فیلم را مشخص نکرد. قبل از تکمیل توافق میان دیزنی و فاکس، استودیوی مارول نمی‌توانست برروی این دو پروژه کاری انجام بدهد، و احتمالاً طرفداران این دو فیلم، باید زمان زیادی برای پیوستن مردان ایکس و چهار شگفت انگیز به دنیای سینمایی مارول صبر می‌کردند.

طرفداران نباید تا سال ۲۰۲۲ منتظر حضور مردان ایکس در دنیای سینمایی مارول باشند.

پنل Hall H استودیوی مارول، به صورت رسمی ۵ فیلم آینده‌ی دنیای سینمایی مارول و تاریخ انتشار آن‌ها را معرفی کرد: Black Widow، The Eternals، Thor: Love and Thunder، Shang Chi and the Legend of the Ten Ring و Doctor Strange in the Multiverse of Madness. در ادامه نیز مخاطبین با اعلام ریبوت فیلم Blade با بازی ماهرشلا علی، غافلگیر شدند، و در پایان هم فایگی لیستی از پروژه‌های در دست ساخت را معرفی کرد: Black Panther 2، Captain Marvel 2، Guardians of the Galaxy 3 و فیلم Fantastic Four – در انتهای این لیست نیز جمله‌ای درباره جهش‌یافته‌ها (Mutants) گفت، که نشان دهنده‌ی در دست توسعه بودن فیلم X Men تحت نظر استودیوی مارول است. البته می‌توانیم در مراسم D23 که در مرداد ماه برگزار می‌شود، منتظر اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه‌ها باشیم.

X Men

X Men / MCU

فرانچایز X Men تحت نظر استودیوی Fox، اخیراً با فیلم Dark Phoenix به انتهای خود رسیده است، این فیلم پایین‌ترین امتیاز را در تاریخ فیلم‌های X Men، کسب کرده است. البته هنوز فیلمی تحت نظر دیزنی به نام The New Mutants و به کارگردانی Josh Boone باقی مانده، که تاریخ انتشار آن چندین بار عقب افتاده است و انتظار می‌رود تا در سال ۲۰۲۰ منتشر شود. خداحافظی کردن با شخصیت‌های فرانچایز مردان ایکس بسیار سخت است، کاراکترهایی که نزدیک به دو دهه، آن‌ها را می‌شناسیم.

طرفداران Marvel نباید انتظار داشته باشند که مردان ایکس را قبل از سال ۲۰۲۲ در دنیای سینمایی مارول ببینند، و با در نظر گرفتن دنباله‌های در حال ساخت در استودیوی مارول، احتمالاً این فیلم به سال‌های ۲۰۲۳ به بعد منتقل می‌شود. البته، این اتفاق به نظر کار خوبی است تا این فیلم قبل از معرفی در MCU، کمی استراحت کند. خوشبختانه ما می‌توانیم در مراسم ماه آینده‌ی D23، جزییات بیشتری را درباره حضور جهش‌یافته‌ها در دنیای سینمایی Marvel بدست آوریم.

نظر شما درباره پیوستن کاراکترهای X Men و Fantastic Four به دنیای سینمایی Marvel چیست؟ آیا این ادغام نتیجه‌ی خوبی را برای آینده‌ی استودیوی Marvel رقم می‌زند؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
SDCC 2019اخبار سینمامارولمطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link