Robert Redford جایزه Morelia Film Fest را دریافت خواهد کرد

رابرت ردفورد به پاس قدردانی از سال های بازیگری اش، این جایزه را دریافت خواهد کرد!
Robert Redford
Robert Redford

رابرت ردفورد (Robert Redford)، بنیانگذار جشنواره فیلم Sundance و یکی از پرکارترین بازیگران نسل خودش، جایزه Artistic Excellence Award را در هفدهمین جشنواره Morelia Film Fest دریافت خواهد کرد، این جشنواره از تاریخ ۲۶ مهر لغایت ۵ آبان برگزار خواهد شد.

Morelia قصد دارد تا از Redford برای دوران پرافتخار بازیگری، تهیه‌کنندگی، کارگردانی و موفقیت‌هایش در Sundance و Natural Resources Defense Council، قدردانی کند.

Robert Redford

Robert Redford

Redford، با ۸۳ سال سن، در طول دوران بازیگری‌اش که تقریباً شش دهه از آن می‌گذرد، در بیش از ۸۰ فیلم حضور داشته است. او همچنین تهیه‌کنندگی بیش از ۵۰ فیلم و پروژه‌ی تلویزیونی را نیز به اتمام رسانده است.

جایزه‌ی Artistic Excellence Award در جشنواره Morelia برای اولین بار، سال گذشته برای ساخت فیلم Roma به Alfonso Cuaron، برنده‌ی جایزه اسکار، تعلق گرفت. دیگر هایلایت‌های این فستیوال عبارتند از: فیلم آمریکایی Once Upon a Time in Hollywood اثر Quentin Tarantino، با بازی لئوناردو دی کاپریو و برد پیت، فیلم Waiting for the Barbarians، اثر کارگردان کلمبیایی، Ciro Guerra که براساس رمان نوشته شده توسط J.M Coetzee، ساخته و جانی دپ نیز در آن حضور دارد.

James Ivory، نویسنده و کارگردانی که در سن ۸۹ سالگی توانست برای فیلم Call Me by Your Name برنده‌ی جایزه اسکار شود، به عنوان مهمان ویژه در این جشنواره حضور دارد.

نظر شما درباره رابرت ردفورد چیست؟ کدامیک از آثار او را دیده‌اید؟ به نظر شما بهترین فیلمی که Robert Redford در آن ایفای نقش کرده، کدام است؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط