Nvidia کیفیت اجرای Call of Duty: Modern Warfare بر روی RTX2080 را تضمین کرد

رزولوشن Ultra 4K، نرخ فریم 60fps و با حضور Ray-Tracing برای RTX 2080
Call of Duty
Call of Duty Modern Warfare

دو روز قبل، مشخصات مورد نیاز برای اجرای بازی Call of Duty: Modern Warfare روی پلتفورم PC منتشر شد و حالا امروز، Nvidia جزئیات بیشتری از کیفیت اجرای این بازی بر روی کامپیوترهای گیمینگ را منتشر کرده است. بر اساس اطلاعات منتشر شده در وبسایت رسمی Nvidia، کارت گرافیک Nvidia GeForce RTX2080 قادر به اجرای Call of Duty: Modern Warfare در رزولوشن Ultra 4K، نرخ فریم ۶۰FPS و به همراه تکنولوژی Ray-Tracing خواهد بود.

 

کارت گرافیک Nvidia GeForce RTX2080 قادر به اجرای Call of Duty: Modern Warfare در رزولوشن Ultra 4K، نرخ فریم ۶۰FPS و به همراه تکنولوژی Ray-Tracing خواهد بود

 

مطالب مرتبط: سیستم مورد نیاز بازی CALL OF DUTY MODERN WARFARE اعلام شد

Nvidia برای اجرای بازی در رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰fps کارت گرافیک GTX 970 یا GTX 1660 را پیشنهاد می‌کند. برای استفاده از تکنولوژی Ray-Tracing در این کیفیت، باید حداقل از یک کارت گرافیک RTX 2060 Super استفاده کنید.

بازیکنانی که علاقه مند به بازی در بخش مولتی پلیر بوده و به نرخ فریم تصاویر اهمیت زیادی می‌دهند، برای بهره گیری از نرخ فریم ۱۴۴fps در رزولوشن ۱۰۸۰p به یک کارت گرفیک Nvidia GeForce GTX 1080 یا RTX 2070 Super نیاز خواهند داشت. نهایتاً برای گیمینگ در رزولوشن Ultra 4K و بهره مندی از تکنولوژی Ray-Tracing باید به یک کارت گرافیک قدرتمند RTX2080 SUPER مجهز شده باشید.

 

Nvidia برای اجرای بازی در رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰fps کارت گرافیک GTX 970 یا GTX 1660 را پیشنهاد می‌کند

 

Nvidia تنظیمات گرافیکی هر یک از این مدل‌ها را اعلام نکرده اما می‌توان انتظار داشت که با کارت گرافیک‌های RTX بتوان در تنظیمات Ultra یا Max بازی کرد. در واقع منطقی نیست که با افکت‌های Ray-Tracing با کیفیت Medium یا High بازی را اجرا کنیم.

همانطور که قبلاً هم به آن اشاره کردیم، Call of Duty: Modern Warfare از تکنولوژی Real-Time Ray-Tracing یا «رهگیری پرتو در لحظه» بهره مند خواهد بود. Infinity Ward از این فناوری برای نمایش سایه‌های تصاویر استفاده می‌کند. علاوه بر این ویژگی، نسخه‌ی PC این بازی، از نرخ فریم نامحدود، FOV و … برخوردار می‌باشد. در ضمن جا دارد به این نکته نیز اشاره کنیم که Call of Duty: Modern Warfare از قابلیت Cross-Play یا بازی بین پلتفورم‌های مختلف PC، Xbox One و PS4 برخوردار است.

در نهایت باید گفت که Call of Duty: Modern Warfare از فناوری Nvidia Ansel و Nvidia Highlights پشتیبانی می‌کند.

Modern Warfare در تاریخ ۲۵ ام اکتبر برای کلیه‌ی پلتفورم‌ها منتشر می‌شود. در تصویر زیر می‌توانید کلیه‌ی تنظیمات گرافیکی این بازی را در کنار سیستم مورد نیاز آن‌ها مشاهده کنید.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare

 

مطالب مرتبط: بازی CALL OF DUTY: MODERN WARFARE و تکنولوژی شگفت‌انگیز موتور گرافیکی جدیدش

dsogaming

دسته بندی
اخبار فناوریکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط