بسته چندنفره بازی Final Fantasy 15 با نام Comrades به صورت مستقل عرضه شد

طرفداران Final Fantasy 15 از امروز می توانند بسته چندنفره Comrades را اجرا کنند
بسته چندنفره بازی Final Fantasy 15 با نام Comrades دردسترس قرار گرفت

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از یوروگیمر، شرکت Square Enix به تازگی اعلام کرد که بسته الحاقی چند نفره Final Fantasy 15 با نام Comrades امروز در ایالات متحده و فردا در انگلستان منتشر می‌شود.

همانطور که Square Enix وعده انتشار بسته چندنفره Comrades را برای ۱۲ دسامبر داده بود، در نهایت به آن عمل کرده تا طرفداران بتوانند این بسته را اجرا کنند. Comrades ابتدا در سال گذشته منتشر شد و اتفاقات آن شش ماه پس از داستان اصلی بازی اتفاق می افتد. بازیکنان در نقش سربازی به نام Kinsglaive هستند و ابتدا از پایگاه Lestallum شروع به بازی می کنند. آنها باید منابع لازم را برای بازگشت قدرت به پادشاهی Lucis فراهم آورند.

Meteor shardها را می توان با انجام ماموریت ها و به صورت co-op با دیگر دوستان به شکل سه نفره بدست آورد. ماموریت ها عمدتا روی شکار هیولا متمرکز هستند و با سیستم مبارزه اصلاح شده، بازیکنان می توانند با انجام هر ماموریت نقشه بیشتری را باز کرده و تا پایان پیشروی کنند. با این حساب بازیکنان تجربه کاملی از بازی Final Fantasy 15 خواهند داشت که در نوع خود قابل توجه است.

هنگامی که اسکوئرانیکس Comrades را در ابتدا راه اندازی کرد به عنوان بخشی از سیزن پس بازی Final Fantasy 15 بود که برای پلتفرم پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان قیمتی ۱۵ پوندی داشت. بازیکنان با این بسته الحاقی نهایت گیم پلی را در بازی Final Fantasy 15 تجربه می کردند و توانست بازخورد مثبتی بدست آورد.

اگرچه برای اجرا Comrades در بازی Final Fantasy 15 نیاز به داشتن نسخه اصلی بازی وجود داشت اما نسخه جدید کاملا مستقل است و صاحبان پلتفرم ها می توانند آن را بدون بازی اصلی تجربه کنند. این نسخه جدید موجوداتی از قبیل Daemon Melusine را شامل می شود و تمامی ویژگی ها را به عنوان یک بروزرسان دربرمی گیرد.

ماه گذشته Hajime Tabata خالق بازی Final Fantasy 15 اعلام نمود که بسته های الحاقی سال ۲۰۱۹ این عنوان کنسل شده است.

دسته بندی
اخبار بازیمطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link