Evo 2019 | نمادین ترین لحظات تاریخ مسابقات EVO

مسابقات Evolution Championship Series که با نام Evo شناخته می‌شود، یک رویداد eSport است که فقط روی بازی‌های مبارزه‌ای تمرکز می‌کند.
Evo
Evo 2019

مسابقات Evolution Championship Series که با نام Evo شناخته می‌شود، یک رویداد eSport است که فقط روی بازی‌های مبارزه‌ای تمرکز می‌کند. حال رویداد Evo 2019 اخیرا برگزار شد و لحظات بیاد ماندی را بر جای گذاشت. این تورنومنت کاملا عمومی‌ست و از فرمت Double Elimination استفاده می‌کند، یعنی که هر فرد باید دوبار ببازد تا از مسابقه حذف شود، در واقع اگر فردی یکبار ببازد هنوز شانسی برای بالا رفتن و قهرمان شدن دارد. همانند مسابقات Super Battle Opera که یک رویداد ورزش الکترونیک است، بازیکنان از سراسر دنیا برای رقابت به رویداد Evo می‌آیند که ژاپنی‌ها همیشه حضور پر رنگ‌تری داشته‌اند. اولین Evolution تورنومنتی برای بازی‌های Super Street Fighter II Turbo  و Street Fighter Alpha 2 با نام Battle by the Bay بود. این رویداد نامش را از سال ۲۰۰۲ به Evo تغییر داد. این رویداد هر ساله تعداد مخاطب بیشتری به خود می‌بیند و از سال ۲۰۰۵ در مکان‌های مختلفی در Las Vegas Valley  برگزار می‌شود.

Evo 2019 به بزرگ‌ترین رویداد تاریخ بازی Super Smash Bros. Ultimate تبدیل شد

 

رویداد Evolution Championship Series 2019 از تاریخ ۲ تا ۴ آگوست در لاس وگاس برگزار شد و شرکت کنندگان در رشته‌های مختلف Street Fighter VTekken 7 و Dragon Ball FighterZ به مبارزه با یکدیگر پرداختند، همچنین عناوین تازه واردی مانند Soulcalibur VIMortal Kombat 11Samurai Shodown و Super Smash Bros. Ultimate هم در مسابقات حضور داشتند. بازی Super Smash Bros بیشترین تعداد شرکت کننده با عدد خیره کننده‌ی ۳۵۰۰ بازیکن را به خود اختصاص داد که این Evo 2019 را به بزرگ‌ترین رویداد برگزار شده برای این بازی تبدیل می‌کند.

در این مطلب به بهانه‌ی رویداد اخیر این مسابقات، ویدئویی از تاریخی‌ترین لحظات مسابقات Evo برای شما فراهم دیده‌ایم که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

 

دسته بندی
EsportEvo 2019مطالبورزش‌های الکترونیکویدیو
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link