Dragon Quest 11 در سال ۲۰۱۹ به نینتندو سوئیچ می آید

Dragon Quest 11 در راه نینتندو سوئیچ
Dragon Quest 11

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از پالیگان، بازی Dragon Quest 11: Echoes of an Elusive Age قرار است سال آینده به کنسول نینتندو سوئیچ بیاید. البته این تاریخ برای کشور ژاپن است و مشخص نشده در سایر بازارها چه تاریخی خواهد بود.

این بازی پیشتر برای پلی استیشن ۴ و نینتندو ۳DS منتشر شد و یک عنوان نقش آفرینی محسوب می‌شد. به گفته Square Enix، علاوه بر زبان ژاپنی در این عنوان، زبان انگلیسی نیز برای بازار ایالات متحده در نظر گرفته شد.

هنگامی که Dragon Quest 11 S سال آینده در ژاپن برای نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود، بازیکنان از بسته‌های الحاقی این بازی نیز بهره خواهند برد. Yuji Horii خالق بازی Dragon Quest در گفتگو با فامیستو اظهار داشت افراد در هنگام انتشار می‌توانند تو شخصیت مذکر Erik یا Hendrik به بازی بیافزایند.

به گفته شرکت ژاپنی اسکوئرانیکس، این کمپانی در نظر دارد جزئیات بیشتر نسخه نینتندو سوئیچ بازی Dragon Quest 11  را طی لایو استریمی در ماه ژانویه آشکار سازد. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر باید تا اوایل سال ۲۰۱۹ منتظر ماند تا در طی چنین لایو استریمی سازندگان به صحبت درباره ویژگی‌های نسخه نینتندو سوئیچ بپردازند. Dragon Quest 11: Echoes of an Elusive Age در حال حاضر برای پلتفرم پی سی، پلی استیشن ۴ دردسترس است و توانست امتیاز بزرگی از سوی سایت‌های مطرح بدست آورد.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link