David Strathairn به لیست بازیگران فیلم جنایی Nightmare Ally اضافه شد

فیلمی پلیسی جنایی به کارگردانی گیلرمو دل تورو!
Nightmare Alley
Nightmare Alley David Strathairn
David Strathairn به لیست بازیگران فیلم جنایی Nightmare Ally اضافه شدReviewed by نیما احمدی on Sep 30Rating: 5.0David Strathairn به لیست بازیگران فیلم جنایی Nightmare Ally اضافه شد

David Strathairn، کسی که برای فیلم‌های Good Night و Good Luck، نامزد دریافت اسکار شده، به لیست بازیگران فیلم جنایی پلیسی، Nightmare Alley به نویسندگی و کارگردانی گیلرمو دل تورو (Guillermo del Toro) ، اضافه شده است.

چندی پیش نیز خبر ملحق شدن بردلی کوپر به فیلم Nightmare Alley نیز منتشر شد. استودیوی Fox Searchlight تصمیم گرفت تا از بردلی به جای لئوناردو دی کاپریو برای نقش اصلی فیلمی اقتباسی از رمانی جنایی نوشته شده توسط William Lindsay در سال ۱۹۴۶ استفاده کند، اولین فیلم ساخته شده از این رمان در سال ۱۹۴۷ با حضور Tyrone Power اکران شده است.

Nightmare Alley

بردلی کوپر

Toni Collette، Rooney Mara و Cate Blanchett نیز برای این فیلم انتخاب شده‌اند. Michael Shannon نیز با وجود گزارشات قبلی، نتوانست برنامه‌های خود را برای حضور در این فیلم هماهنگ کند.

داستان در دنیایی پر از دلال‌های کارناوال و مردان فریبکار جریان دارد، و زندگی یک منتالیست (با بازی بردلی کوپر) را روایت می‌کند که با همکاری یک روانشناس، سعی دارد تا ثروتمندان را فریب بدهد.

Strathairn نقش همسر الکلی کاراکتر Chollette را بازی می‌کند، منتالیستی به نام Zeena، کسی به عنوان مربی شخصیت بردلی کوپر شناخته می‌شود.

Nightmare Alley

تصویری از فیلم Nightmare Alley 1947

دل تورو کارگردانی و نویسندگی این فیلم جنایی را به کمک Kim Morgan برعهده گرفته است. احتمالاً فیلمبرداری فیلم Nightmare Alley در اوایل سال ۲۰۲۰ آغاز می‌شود.

Strathairn برای بازی در نقش Edward R. Murrow در سال ۲۰۰۶ و فیلمی به کارگردانی George Clooney، نامزد دریافت بهترین بازیگر مرد شده است. او اخیراً در فیلم‌های Godzilla King of Monsters و My Dinner with Herve و سریال‌های Billions  و The Expanse ایفای نقش کرده است.

نظر شما درباره فیلم‌های گیلرمو دل تورو چیست؟ آیا فیلم Nightmare Alley، تنها یک بازسازی ساده از فیلم سال ۱۹۴۷ خواهد بود؟ یا دل تورو به این رمان جنایی جان دوباره‌ای می‌بخشد؟ دیدگاه خود را درباره فیلم Nightmare Alley در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط