۵ بازی جدید برای سرویس Apple Arcade معرفی شدند

بیشتر این بازی‌ها انحصاری زمانی این پلتفرم هستند و در آینده برای کنسول‌ها و یا کامپیوتر منتشر می‌شوند
apple arcade
apple arcade

اخیرا، پنج بازی جدید به سرویس Apple Arcade اضافه شدند و لیست‌ بازی‌های این سرویس را طولانی تر کردند. دو تا از این بازی‌ها، تمی شبح وار دارند و برای کسانی که در روز‌های نزدیک به هالوین به دنبال بازی متناسب با حال و هوای این روز‌ها هستند، مناسبند. همچنین این دو بازی به نظر قرار است تا از بازی‌های خوب این لیست باشند.

اولین بازی، بازی Inmost است. به نظر می‌رسد که این بازی بهترین این پنج بازی باشد. بازی Inmost یک بازی داستان محور سبک پازل است که در آن شما کنترل سه شخصیت مختلف را به دست خواهید گرفت. هرکدام این شخصیت‌های داستان خود را دارند که در نهایت طی روایت بازی به هم گره می‌خورند. گیم پلی بازی به نظر پرتنش است و سایه‌هایی در سراسر بازی از جنگل‌های شبح زده تا خانه‌های فروریخته و قلعه‌ها شما را دنبال خواهند کرد. با وجودی که یکی از شخصیت‌های بازی توانایی جنگیدن دارد اما به نظر می‌رسد که هر سه شخصیت برای غلبه بر این سایه‌ها نیاز به استفاده از محیط بازی دارند.

این بازی پس از انتشار برای Apple Arcade برای انتشار روی کنسول Nintendo Switch و PC برنامه ریزی شده است. در ادامه می‌توانید تریلر انتشار بازی را مشاهده نمایید.

بازی دوم این لیست، Stela نام دارد. این بازی بیشتر به یک بازی سینمایی روایی مبتنی بر پازل شباهت دارد که تمرکز خود را بر پیش زمینه، تم و آهنگ بازی گذاشته است تا به وسیله این ابزارها تجربه‌ای شبیه به Limbo یا Inside را خلق کند. پس از انتشار برای Apple Arcade این بازی در تاریخ ۱۷ اکتبر برای کنسول Xbox one و در تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۱۹ برای PC هم منتشر خواهد شد.

سه بازی دیگر این لیست شامل یک بازی شوتر ماشینی به نام ShockRods، اکشن استراتژی به نام Decoherence و یک بازی اکشن با تمرکز بر آهنگ به نام Mind Symphony می‌شود. تا کنون Apple Arcade موفق شده تا شهرت خوبی برای خود دست و پا کند و توانسته بازی‌های خیلی خوبی را برای مدتی محدود به انحصار خود درآورد. نظر شما درباره سرویس Apple Arcade و بازی‌های جدید این سرویس چیست؟

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکستریلرکامپیوترمطالبنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط