یک بازی بر پایه سریال Narcos در حال ساخت است

بازی Narcos: Rise of the Cartel سریال موفق Narcos را در قالب یک بازی استراتژیک به دنیای دیجیتال می‌آورد
Narcos
Narcos

Narcos: Rise of the Cartels یک بازی استراتژیک تاکتیکی از نوع turn-based است که توسط Kuju توسعه داده شده است و Curve Digital مسئولیت انتشار آن را بر عهده دارد. بازی بر اساس سریال موفق Narcos است. سریال که از شبکه‌ی Netflix پخش شده و قول یک گیم‌پلی استراتژیک درگیرکننده را داده است. Curve Digital به مناسبت معرفی بازی دو تریلر منتشر کرده، این دو تریلر دو زاویه‌ی متفاوت از درگیری بین کارتل‌های بازی و DEA (اداره مبارزه با مواد مخدر آمریکا) را نشان می‌دهد.

Narcos: Rise of the Cartels اجازه می‌دهد تا کنترل تعدادی از مهم‌ترین شخصیت‌های سریال را در دست بگیرید که هرکدام قابلیت رهبری جداگانه‌ای دارندکه به گروه شما کمک می‌کنند تا از موقعیت‌های سخت رهایی یابید. کاراکترهایی مثل Primo، Murphy، El Mexicano و دیگر آن‌ها حضور خود را در طول بخش داستانی بازی نشان می‌دهند. در ادامه تریلر مربوط به گروه El Patron را می‌توانید مشاهده کنید.

بازی دو بخش داستانی متفاوت دارد. شما می‌توانید به عنوان یکی از اعضای DEA ایفای نقش کنید و امپراتوری مواد مخدر را به سزای اعمالشان برسانید یا می‌توانید به El Patron ملحق شوید و Narcos را به بزرگترین کارتل مواد مخدر تبدیل کنید. در هر دو صورت شما درگیر یک استراتژی turn-based خواهید بود تا به آرزوهای بلند خود تحقق بخشید. بازیکنان باید با دقت همه‌ی جوانب را در نظر بگیرند. گرچه تیم قصد دارد تا گیم‌پلی بازی از بازی‌های معاصر خودش سرعت بیشتری داشته باشد، با این حال پیامدهای بزرگی در نتیجه‌ی تصمیم‌گیری‌های ضعیف وجود خواهد داشت.

بازی Narcos: Rise of the Cartels پاییز امسال به PS4، PC، Nintendo Switch و Xbox One می‌آید.

دسته بندی
ایکس باکسپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالبنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط