گزارش جامع فینال و نتایج فینال جام جهانی تک نفره بازی Fortnite

رتبه بندی‌ها، برنده نهایی و ...
Fortnite
Fortnite World Cup logo

در نهایت، پس از عملکرد‌های درخشان برنده‌های جام جهانی دونفره و جام جهانی Pro-Am بازی Fortnite و طی یک فینال پر از خلاقیت، برنده‌ی نهایی جام جهانی تک نفره بازی Fortnite مشخص شد. برنده، مبلغ ۳ میلیون دلار را با خود به خانه برد. در ادامه گزارش کاملی از فینال و رده‌بندی‌های نهایی و از همه مهم‌تر برنده اولین جام جهانی بازی Fortnite را برایتان آماده کرده‌ایم. با ایستگاه بازی همراه باشید.

مسابقات جام جهانی بازی Fortnite در ۲۸ جولای ساعت ۱ بعد از ظهر شرقی/ ۶ بعد از ظهر انگلستان برگزار شد و به صورت زنده از WorldCup.Fortnite.com قابل مشاهده بود. بازیکن‌های بزرگی در این مسابقه شرکت داشتند از جمله: Tfue, Benjyfishy, Funk, Domentos, Vivid, Ceice, Bizzle و خیلی‌های دیگر. Aqua که یکی از دو برنده مسابقه جام جهانی دو نفره بود، در مسابقات تک نفره هم حضور داشت. گفته می‌شد اگر او بتواند این مسابقه را هم ببرد، بی شک بهترین بازیکن رشته Fortnite در جهان خواهد شد.

اولین بازی این مسابقات circle zone در اطراف Loot Lake و Neo Tilted بود به این معنی که بازیکنان نمی‌توانستند زیاد از این مناطق دور شوند. بازیکن‌های زیادی، در ابتدا توانستند Killهای زود هنگام بگیرند. مانند Vivid, Zayt, MrSavage. به گونه‌ای که در مدت کمی، Neo Tilted و نواحی اطراف آن، خیلی زود از سازه‌های بازیکنان پر شد.

بازیکنان خیلی زود یکی پس از دیگری کم می‌شدند، به صورتی که king توانست ۷ kill قبل از کشته شدن توسط EpikWhale بگیرد. Bugha هم Rhux و Pslam را از پا درآورد تا در نهایت مقابل Kreo قرار بگیرد. در این موقعیت تک به تک، Kreo از برتری ارتفاع بهره‌مند بود. در همین حین، Bugha از یک Shockwave Grenade استفاده کرد تا خود را به بالای Kreo برساند. پس از آن با چند شلیک shotgun، بازیکن Bugha موفق شد تا بازی اول را با ۹ kill و نه امتیاز ببرد و جلو بیوفتد.

Fortnite

Game 1 Overall Results

در ادامه، دومین بازی برگزار شد و همه نگاه‌ها به سمت Bugha تا ببینند که آیا می‌تواند بار دیگر قهرمان شده و از مقام خود محافظت کند یا خیر. که در همان لحظات اول بازی، مغلوب Sozmann شد. پس از حذف Bugha، نگاه‌ها به King بود. چراکه با وجود رتبه ۲۱ در بازی اول، ۷ kill گرفته بود و در بازی بعد هم، با رتبه بیست، ۵ kill داشت. او با سبک بازی تهاجمانه‌ی خود موفق شده بود تفاوت امتیاز خود را با Bugha به یک امتیاز کاهش دهد.

در انتهای این بازی، دایره zone در اطراف snowy mountains قرار گرفته بود و بازیکنان درحال برگشتن به این سمت بودند. هیچکس در این موقعیت برتری خاصی نداشت. Commandment، بازیکن ۱۴ ساله، یکی از بازیکنان باقی‌مانده بود در نهایت با سوم شدن، کار خود را در این بازی تمام کرد. پس از آن، دو بازیکن Skite و Dubs مقابل هم قرار گرفتند. Skite توانسته بود زودتر خود را به بالای کوه و درون circle zone برساند. در ادامه Dubs به علت جا ماندن از zone بازی را واگذار کرد. هرچند برد دومین بازی، Skite را تنها به رتبه ششم رساند و اگر می‌خواست که در نهایت به عنوان قهرمان این مسابقات شناخته شود، باید تهاجمانه‌تر بازی می‌کرد.

Fortnite

Game 2 Overall Results

بلافاصله پس از اتمام بازی دوم، بازی سوم به جریان افتاد. در همان لحظات ابتدایی، King توسط Crue از بازی حذف شد و نتوانست امتیازی جمع کند. Commandment، ستاره جوان با رتبه سوم جدول هم خیلی زود مقابل UnknownxArmy قرار گرفت و از پا درآمد. این اتفاقات باعث شد تا برای بقیه بازیکنان فضای رقابت بازتر شوند و بتوانند برای رتبه‌های بالا بجنگند. Bugha هم که رتبه اول را در اختیار داشت، با این که جزو ده نفر نهایی قرار گرفت اما فقط یک kill گرفته بود و توسط Peterpan از پا درآمد. در همان حال، Skite مقابل Riversan در پنج نفر آخر بازی، مغلوب شد. نبرد نهایی، بین Riversan و Dubs از Faze Clan بود که Dubs توانست مقابل Riversan با وجود داشتن برتری ارتفاع و RPG برنده شود.

Fortnite

Game 3 Overall Results

با وجودی که Bugha تنها بازی اول را برده بود، اما توانسته بود با چنگ و دندان رتبه خود را حفظ کرده و در صدر قرار بگیرد. در حالی که بازیکنانی مثل Skite, Dubs, Peterpan, و King عملکرد درخشانی از خود نشان داده بودند. در ادامه، در اوایل بازی چهارم، Skite توانست Commandment را از پا دربیاورد درحالی که Dubs و King هردو خیلی زود از بازی حذف شدند. Tfue توانست اولین kill خود را در این بازی بگیرد اما به سرعت مقابل Mongraal از پا درآمد. Mongraal در ادامه توانست Benjyfishy, Nayte, Bugha, و Takumuramm را از پا دربیاورد اما وقتی مقابل Psalm قرار گرفت، در یک موقعیت تک به تک Psalm با استفاده از یک shockwave خود را به پشت او رساند و او را از بازی حذف کرد. به این شکل Psalm برنده بازی چهارم شد.

Fortnite

Game 4 Overall Results

هنگام شروع دو بازی آخر، Bugha کماکان با ۸ امتیاز در صدر بود و این به معنای این بود که او یکی از شانس‌های بزرگ جام جهانی Fortnite است. تنها کافی بود که بتواند در دو بازی باقی مانده، تعدادی kill  و امتیاز رده‌بندی به دست بیاورد. در ادامه در بازی پنجم، Tfue و Dubs تقریبا به صورت همزمان توسط Aqua و Stompy از بازی حذف شدند. در ادامه Nayte توسط Clix و Aqua توسط Tchub کشته شدند. در موقعیتی که هیچکس نتوانسته بود با گرفتن kill بالا امتیاز زیادی در این بازی کسب کند، Bugha توانسته بود خود را به ۵ نفر برتر بازی و تنها با ۳ kill برساند. این شرایط به هشت امتیاز رده‌بندی داد تا موقعیت خود را در صدر جدول تثبیت کند. سه نفر برتر بازی، Pzuhs, Kreo, و Pika بودند که پس از اینکه Pzuhs توانست Pika را از پا دربیاورد، بلافاصله Kreo با شلیکی به سینه او، توانست برنده بازی پنجم شود.

در پایان بازی پنجم، بازیکن Bugha با ۱۵ امتیاز اختلاف در صد بود و پس از آن Kreo و Psalm قرار گرفته بودند. هرچند هنوز هم برای این دو شانسی وجود داشت. اگر که Bugha در اوایل بازی از بازی حذف می‌شد و آن دو می‌توانستند یک بازی بزرگ از خودشان به جا بگذارند، احتمال زیادی برای عوض کردن شرایط داشتند. در ادامه بازی ششم و آخرین بازی جام جهانی Fortnite آغاز شد. Bugha توانست در لحظات اول، Letshe را از پا دربیاورد تا امیتاز دیگری برای رده‌بندی ثبت کند. در همان زمان، Psalm و Kreo هنوز نتوانسته بودند تا حرکت بزرگی از خود نشان دهند. Tfue که خیلی به نظر خیلی از مردم می‌بایست نفر اول مسابقات می‌شد، نتوانسته بود به طور کلی عملکرد خوبی در تورنومنت نشان دهد. با این حال توانست ۳ kill در بازی بگیرد که متاسفانه برای شروع دیگر خیلی دیر بود.

Fortnite

Game 5 Overall Results

با نزدیک شدن به لحظات پایانی بازی، Psalm توسط Zayt از بازی حذف شد که یعنی تنها Kreo بود که می‌توانست همچنان اول بودن Bugha را تهدید کند. اما برای بردن این مسابقه، Kreo باید بهترین بازی عمرش را از خود نشان می‌داد. متاسفانه این اتفاق نیوفتاد و Kreo مقابل Tchub مغلوب شد. در ادامه تنها مسئله زمان مطرح بود تا با اتمام بازی، Buhga به عنوان برنده جام جهانی بازی Fortnite اعلام شود. هرچند در همان لحظات آخر هم، Bugha بازی درخشانی از خودش نشان داد و توانست با ۵ kill، در رتبه پنجم بازی را به اتمام برساند. درمجموع امتیازات او به ۵۹ رسید که با فاصله زیاد ۲۶ امتیازی از Psalm با امتیاز ۳۳ قرار داشت.

Fortnite

Game 6 Overall Results

در نهایت پس از شش بازی مهیج و لحظاتی تماشایی، بازیکن Bugha توانست نام خود را علاوه بر برنده جام جهانی تک نفره بازی Fortnite، به عنوان یکی از بازیکنانی که بیشترین مقدار جایزه را در Esport برنده شده است،( مبلغ ۳ میلیون دلار) ثبت کند.

Fortnite

Bugha برنده فینال مسابقه جام جهانی Fortinte

برای دیدن اطلاعات بیشتر از بازی‌های جام جهانی می‌توانید سایت WorldCup.Fortnite.com را چک کنید.

دسته بندی
Esportکامپیوترمطالبورزش‌های الکترونیک
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link