کریستن بل به سریال جدید Gossip Girl در شبکه HBO Max بازمی‌گردد

دنباله سریال Gossip Girl میزبان کریستن بل خواهد بود!
Gossip Girl
Gossip Girl

کریستن بل به سریال Gossip Girl، محصول شبکه HBO Max بازمی‌گردد. این سریال دنباله‌ای از مجموعه محبوب شبکه‌ی CW است که براساس سری کتاب‌های آن به نویسندگی سیسیلی ون زیگسار، ساخته شده، سریال Gossip Girl درباره گروهی از نوجوان است که در مدرسه‌ی شبانه‌ روزی منهتن تحصیل می‌کنند. این سریال آغاز دوران کاری چندین بازیگر از جمله بلیک لیولی، لایتون میستر و پن بدگلی محسوب می‌شود. بل در این سریال نقش راوی دانای‌کل Gossip Girl را بازی می‌کند، کسی که تمام اطلاعات زندگی شخصیت‌های سریال را روایت می‌کند.

سریال جدید شبکه‌ی HBO Max، هشت سال پس از اتفاقات سریال اصلی را روایت می‌کند، و درباره گروه جدیدی از نوجوانانی است که در شبکه‌ی نظارتی مدارس خصوصی Gossip Girl گیر افتاده‌اند. طبق گزارش‌ها این سریال روی چگونگی رشد رسانه‌ی اجتماعی در سال‌های گذشته تمرکز دارد، تا جایی که بیشتر شایعاتی که در Gossip Girl پخش می‌شوند، ریشه در اشتراک‌گذاری‌های مردم در برنامه‌هایی مانند توییتر و اینستاگرام دارند.

Gossip girl

تصویری از کریستن بل بازیگر سریال Gossip Girl

با در نظر گرفتن این موضوع، هدف این سریال مقابله با تعامل مخرب بین نسل جدید نوجوانان با شبکه‌های اجتماعی است، به نظر می‌رسد که متاسفانه دیگر بازیگران اصلی به سریال جدید بازنمی‌گردند؛ اما بکارگیری بل اتفاق جالبی است. هویت اصلی شخصیت او هیچگاه کشف نشده بود، و به نظر می‌رسد که او وبلاگ خود را تقریباً ده سال بعد از اتفاقات گذشته، دوباره راه‌اندازی کرده است تا دسته جدیدی از نوجوانان ثروتمند را مورد تمسخر قرار دهد. اگر شخصیت Gossip Girl، همکلاسی بازیگران اصلی باشد، پس او در سریال جدید حداقل ۳۰ سال سن دارد. با در نظر گرفتن این موضوع، زنی ۳۰ ساله چرا باید درباره نوجوانان مدرسه‌ای جاسوسی کند؟ حدس می‌زنیم که باید برای رسیدن به جواب این سوال، منتظر سریال جدید باشیم. زمان انتشار سریال جدید Gossip Girl هنوز مشخص نشده است ولی از آنجایی که شبکه HBO Max در اردیبهشت سال ۱۳۹۹ به همراه بیش از ۱۰۰۰۰ ساعت محتوای جدید، کار خود را آغاز می‌کند، باید امیدوار باشیم که این سریال جدید نیز در اوایل کار این شبکه به صورت رسمی پخش شود.

دسته بندی
اخبار سینماسریالمطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link