کاراکتر Ms. Marvel به عنوان شخصیت اصلی بازی Marvel’s Avenger معرفی شد

بعد از معرفی سریال Ms. Marvel، دومین حضور او نیز در بازی Marvel's Avengers تأیید شد!
Avengers
Ms Marvel Avengers
کاراکتر Ms. Marvel به عنوان شخصیت اصلی بازی Marvel’s Avenger معرفی شدReviewed by نیما احمدی on Oct 7Rating: 5.0کاراکتر Ms. Marvel به عنوان شخصیت اصلی بازی Marvel’s Avenger معرفی شد

با وجود عنوان این بازی یعنی Marvel’s Avengers ، گروه انتقام‌جویان ستاره‌های اصلی این بازی نیستند. در مراسم New York Comic-Con 2019 اعلام شد که کاراکتر Ms. Marvel (خانم مارول) ، شخصیت اصلی بازی بعدی استودیوی Crystal Dynamics خواهد بود. در ویدیوی زیر می‌توانید تریلر معرفی شخصیت Ms. Marvel را مشاهده کنید:

Shaun Escayg، کارگردان و نویسنده‌ی خلاق استودیوی Crystal Dynamics در کنفرانس خبری این بازی اعلام کرد: «دختر خوش‌بینی که طرفدار گروه انتقام‌جویان است، Kamala Khan بهترین کاراکتر برای روایت داستان در بازی Marvel’s Avengers خواهد بود. تعریف کردن داستان Kamala به این بازی تازگی می‌بخشد، چشم‌انداز امیدوارانه از تجربه بازی و توانایی‌های منحصر به فرد او به عنوان Ms. Marvel باعث می‌شود تا به شخصیتی تبدیل شود که هر کسی با او می‌تواند ارتباط برقرار کند».

G. Willow Wilson خالق شخصیت Ms. Marvel نیز اضافه کرد: «من فکر می‌کنم که کامالا بهترین گزینه برای این بازی است، زیرا او دنیای مارول را از دید طرفداران و بازیکنان می‌بیند. Kamala به ما اجازه می‌دهد تا تصور کنیم اگر زمانی به صورت ناگهانی قدرت‌های ابرقهرمانی خود را کشف کنیم، چه کاری انجام می‌دهیم و در بهترین زمان در کنار ابرقهرمانان دیگر مبارزه می‌کنیم».

برای آن‌هایی که با این شخصیت آشنا نیستند، Kamala Khan از سال ۲۰۱۳ وارد عرصه‌ی ابرقهرمانی شده است، به سرعت برای ویژگی‌هایش همچون حس شوخ‌طبعی و روحیه‌ی قهرمانانه‌ی او، بین طرفداران مارول به محبوبیت رسید. او همچنین نماد اولین ابرقهرمان مسلمان مارول است. بعد از اینکه او به یک غیرانسان با قدرت‌های کشسانی و بزرگ کردن تمام قسمت‌های بدنش، تبدیل شد، Kamala لقب Ms. Marvel را برای خود انتخاب کرد و تبدیل به یک مبارز جرم و جنایت شد. او در این راه با شخصیت‌هایی مانند مردعنکبوتی، مبارزان مخفی (The Secret Warriors) و گروه انتقام‌جویان (The Avengers) هم‌گروه شده است.

بعد از انتشار یک خبر عجیب برای بازی Marvel’s Avengers، استودیوی Crystal Dynamics اعلام کرد که این قضیه تقریباً «همه‌چیز» را درباره اولویت‌های بازی برای انتشار تغییر می‌دهد و اینکه Marvel از نزدیک درگیر روند توسعه بازی است. نظر شما درباره کاراکتر Ms. Marvel چیست؟ آیا بازی Marvel’s Avengers می‌تواند داستان زندگی Kamala Khan را به خوبی روایت کند؟ Ms. Marvel علاوه بر حضور در این بازی، سریال اختصاصی خود را در شبکه‌ی Disney+ دریافت کرده است. دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

مطلب مرتبط: رویداد D23 مارول | ساخت سریال Ms. Marvel برای شبکه دیزنی پلاس تأیید شد

دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط