کاراکترهای بازی Marvel’s Avengers ظاهر جدیدی به خود می‌گیرند

اسکرین شات‌های جدید این بازی در نیویورک کامیک کان منتشر شدند
Marvel's Avengers

وقتی که Crystal Dynamics و Square Enix اولین بار ظاهر کاراکترهای Marvel’s Avengers را در نمایشگاه E3 به نمایش گذاشتند، بازخورد مخاطبان به هیچ وجه مثبت و رضایتمندانه نبود. به نظر می‌رسد که استودیو انتقادات را کاملاً پذیرفته و در New York Comic Con به رونمایی از ظاهر جدید شخصیت‌های انتقام جویان می‌پردازد.

 

در این بین، Thor بیشترین تغییرات را به خود می‌بیند

بر اساس اطلاعاتی که از طریق اکانت توییتر Eren Caboose منتشر شده، تصاویر نمایش داده شده در کنفرانس E3 در مقایسه با نسخه‌ی جدید NYCC تغییرات گسترده‌ای را به خود می‌بینند. در این بین، Thor کاراکتری است که بیشترین تغییرات را در ظاهر خود تجربه می‌کند. گویا مدل موهای به هم ریخته و نامناسب کاراکتر این ابرقهرمان در تصاویر اولیه‌ی بازی Marvel’s Avengers به مدل جدیدی که در آن از پشت بسته می‌شود، تغییر کرده است. در ضمن، مدل ریش خدای رعد نیز تحت پیرایش و اصلاح قرار گرفته است. Tony Stark نیز به میزان جزئی‌تری این تغییرات را در ظاهر خود می‌بیند.

Marvel's Avengers

Marvel’s Avengers

Caboose در توییتر می‌نویسد:

چهره‌ها و ظاهر کاراکترهای Marvel’s Avengers در مقایسه با چیزی که در E3 دیدیم، پیشرفت زیادی را به خود می‌بینند. با هر تریلر جدیدی که منتشر می‌شود، بازی بهتر و بهتر به نظر می‌رسد. تمیدواریم که این روند ادامه داشته باشد. حداقل چیزی که می‌توان به آن امیدوار بود این است که گیم پلی Marvel’s Avengers جالب و جذاب به نظر می‌رسد.

واکنش‌ها نسبت به تصاویر اولیه‌ای که در E3 نشان داده شد، گربان گیر اکثر کاراکترهای این بازی شده بود. البته اسکرین شات‌های جدید، اطلاعاتی از تأثیر این تغییرات بر ظاهر کاراکترهای Captain America، Black Widow یا Bruce Banner را نشان نمی‌دهد اما Crystal Dynamics قبلاً هم به این موضوع اشاره کرده بود که طراحی کاراکترها تا حد امکان بدون تغییر باقی خواهد ماند که البته این ادعا با حفظ اکثریت المان‌های ظاهری این کاراکترها به نوعی تأیید می‌شود. استودیو درباره‌ی این که آیا قبل از انتشار بازی هم تغییراتی در این بحث اعمال می‌شود یا خیر، اطلاعاتی را منتشر نکرده است.

نمایشگاه NYCC علاوه بر این موضوع تأیید کرد که Kamala Khan یا همان Ms. Marvel کاراکتر اصلی بازی Marvel’s Avengers خواهد بود. در واقع قرار است Ms. Marvel همه‌ی اعضای گروه را بعد از اتفاقات تراژدیک A-Day دوباره دور هم جمع کند.

مطلب مرتبط: کاراکتر MS. MARVEL به عنوان شخصیت اصلی بازی MARVEL’S AVENGER معرفی شد

در ضمن ورژن Earth’s Mightest Collector’s Edition از این بازی، که شامل چندین آیتم اضافی برای طرفداران مارول است، در تاریخ انتشار این بازی در پانزدهم ماه می ۲۰۲۰ معرفی خواهد شد.

 

دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط