پیش‌بینی رویداد اصلی TI9

ما اطلاعاتی را در اختیارتان قرار خواهیم داد تا راحت‌تر بتوانید به پیش‌بینی بازی‌ها بپردازید
TI
TI9

یکی از قسمت‌های TI9 یا همان The International 2019 که باید تا قبل از شروع بازی‌ها و توسط هواداران صورت بگیرد، پیش‌بینی بازی‌های Dota 2 است. دارندگان Battle Pass باید زمان زیادی را به فکر کردن به عوامل مختلف موثر در بازی اختصاص دهند و سپس، اتفاقات رویداد اصلی TI را پیش‌بینی کنند. پیش‌بینی این بازی‌ها می‌تواند وقت‌گیر و ناامید کننده باشد و بله همانطور که حدس زدید، احتمال این که همه چیز را درست پیش‌بینی کنید خیلی کم و نزدیک به غیرممکن است. با این حال در ادامه ما اطلاعاتی را در اختیارتان قرار خواهیم داد تا راحت‌تر بتوانید به پیش‌بینی بازی‌ها بپردازید. با ایستگاه بازی همراه باشید.

در ابتدا لازم است نکته‌ای را یادآور شوم. مهلت ثبت پیش‌بینی‌ها و قفل شدن براکت پیش‌بینی، ۱۵ آگوست همزمان با شروع مسابقات است. بنابراین نیازی به عجله نیست و می‌توانید با آرامش به پیش‌بینی مسابقات بپردازید.

در هر بخش، ۱۰ پیش‌بینی و در مجموع ۴۰ پیش‌بینی وجود دارد که دارندگان Battle Pass می‌توانند به پیش‌بینی کردن بپردازند. تقریبا غیرممکن است که بتوانید همه چیز را درست پیش‌بینی کنید و عوامل مهمی در این میان نقش دارند. اول از هرجیز، از Major قبلی، گیم پلی بازی آپدیت شده است و این به این معنی است که متای بازی ممکن است دچار تغییر شده باشد. این که میزان این تغییرات چقدر می‌تواند باشد را دقیق نمی‌دانیم اما قطعا روی بازی‌ها تاثیر گذار خواهد بود. در کنار همه این‌ها، رسم است که در بازی‌های The International، با پیشرفت تورنومنت و آگاهی تیم‌ها از نحوه بازی یکدیگر و همچنین draftهای جدید درون بازی، فرم metagame مشخص می‌شود.

با در نظر گرفتن این نکته، قبل از اینکه به پیش‌بینی‌ها برسیم، برایتان توضیح می‌دهم چگونه این پیش‌بینی‌ها صورت گرفته‌اند و انجام این‌ها بر چه اساسی بوده است. اول از همه، از پیش‌بینی‌های انجام شده توسط آنالیزور و بازیکن معروف Henrik “AdmiralBulldog” Ahnberg کمک گرفتیم. اگر می‌خواهید پیش‌بینی دیگر بازیکنان معروف را هم ببینید، از اینجا می‌توانید پیش‌بینی آن‌ها را مشاهده کنید.

بعضی از پیش‌بینی‌های تورنومنت، بر اساس نتایج سال‌ قبل است درحالی که پیش‌بینی Heroها، براساس major قبلی صورت می‌گیرد. همچنین از اطلاعات Major قبلی، برای حدس میزان و جهت تغییر metagame طی آپدیت جدید بای استفاده می‌شود. در ادامه، پیش‌بینی بازیکنان هم براساس عملکرد اخیر و حدس‌هایی که زده می‌شود صورت می‌گیرد. برای مثال، ممکن است یکی از بازیکنان تیم LGD در یک بازی با Storm Spirit بازی کند و بیشترین killهای آن بازی را بگیرد. اما عنوان بیشترین میانگین kill، به بازیکن دیگری برسد.

همچنین تعدادی از پیش‌بینی‌ها به هم ربط دارند. برای مثال، حدس می‌زنم که بازی PSG.LGD طولانی‌ترین بازی تورنومنت TI9 خواهد بود. در ادامه همین، پس احتمالا بیشترین تعداد Assistها هم در همین بازی رخ می‌دهد. همچنین وجود بیشترین میانگین آخرین ضربه و بیشترین آخرین ضربه در این بازی هم منطقی به نظر می‌رسد. در ادامه، نوبت به پیش‌بینی‌های خاص‌ بازیکنان می‌رسد. برای مثال، Arteezy  کل مدت بازی را به farm کردن اختصاص می‌دهد. که این‌ها می‌تواند او را به داشتن بیشترین GPM در یک بازی هدایت کند.

در نهایت، برای پیش‌بینی تیم‌ها در The International 2019، من تیم OG را به عنوان برنده انتخاب کرده‌ام. چراکه این تیم برای مدت‌ها، تیم محبوب من است و اگر تیمی قرار باشد همه را بهت‌زده کرده و برای اولین بار، دوبار قهرمان مسابقات The International شود، تیم OG آن تیم است. هرچند اگر علاقه‌ای به این تیم ندارید، انتخاب دیگر تیم‌های کلاس جهانی مانند Team Secret, Virtus. Pro, Vici Gaming, PSG.LGD هم انتخاب‌های عاقلانه‌ای هستند.

یادتان باشد همانطور که قبلا هم گفتیم، پیش‌بینی درست تمامی گزینه‌ها، تقریبا کار غیرممکنی است. حتی پیش‌بینی درست نصفی از این تعداد هم، کار بزرگی است. در ادامه، پیشنهاد ما برای پیش‌بینی Battle Pass را برایتان فراهم کردیم.

The Internationals 2019

Hero Predictions

The Internationals 2019

Tournament Predictions

TI

Player Predictions

TI

Team Predictions

دسته بندی
EsportTI9کامپیوترمطالبورزش‌های الکترونیک
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link