پنگوئن سومین شرور فیلم جدید بتمن خواهد بود

حضور احتمالی کالین فرل در نقش پنگوئن!
بتمن
کارل فارل پنگوئن

فیلم بعدی شوالیه تاریکی با نام The Batman که در خرداد ۱۴۰۰ اکران می‌شود، دارای سه ابرشرور خواهد بود که قبلاً دو شخصیت زن گربه‌ای (با بازی زویی کراویتز) و ریدلر (با بازی پاول دانو) به صورت رسمی تأیید شده بودند. حال، کالین فارل برای بازی در نقش پنگوئن رئیس جرم و جنایت گاتهام در حال مذاکره است.

کالین فارل، ستاره‌ی سریال True Detective در حال حاضر در مذاکره‌ای با برادران وارنر است و به گزارش سایت Deadline، قصد دارد تا نقش ازولد کاپلبات یا همان پنگوئن را برعهده بگیرد. تاکنون خبری از نقش این شخصیت درون فیلم منتشر نشده است.

ماه گذشته، شایعاتی مبنی بر حضور جونا هیل در نقش ریدلر یا پنگوئن منتشر شده بود، اما در نهایت او به دلایلی نامعلوم این نقش‌ها را رد کرد.

این چهارمین نسخه‌ی لایواکشن از حضور پنگوئن خواهد بود، که مهم‌ترین آن‌ها ایفای این نقش توسط دنی دویتو در فیلم بازگشت بتمن (Batman Return) بوده است. به علاوه، برگِس مردیث در سریال Batman TV این نقش را ایفا کرده و رابین لرد تیلور نیز در تمام پنج فصل سریال گاتهام (Gotham) نقش کاپلبات را بازی کرده است.

فارل می‌تواند در کنار کراویتز و دانو به عنوان سومن ابرشرور این فیلم رودرروی بتمن قرار بگیرد. در این فیلم، رابرت پتینسون نقش پارتیزان شهر گاتهام یا همان بتمن را بازی می‌کند. به علاوه، اندی سرکیس نیز برای بازی در نقش آلفرد در حال مذاکره است.

مطلب مرتبط: رابرت پتینسون تمرینات خود را برای نقش بتمن آغاز کرد

فیلم The Batman در ابتدا توسط بن افلک کارگردانی می‌شد، اما او این کار را در سال ۲۰۱۷ رها کرد. در اوایل سال ۲۰۱۹، او تأیید کرد که دیگر نقش بتمن را در این فیلم بازی نمی‌کند؛ حال، فیلم The Batman توسط مت ریوز کارگردانی می‌شود، او قصد دارد تا داستان این فیلم براساس شخصیت کارآگاهی بتمن کارگردانی شود. اثر جدید بتمن، سعی دارد تا روی جنبه‌ی کارآگاهی این شخصیت تمرکز کند، چون این شخصیت در اصل «بهترین کارآگاه دنیا» محسوب می‌شود. فیلم The Batman در تاریخ ۳ مرداد ۱۴۰۰ برروی پرده سینماها خواهد رفت.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط