پایان فصل ششم سریال BoJack Horseman دارای دو قسمت خواهد بود

خداحافظی تلخ طرفداران با سریال BoJack Horsman!
BoJack
BoJack Horseman

فصل ششم سریال BoJack Horseman ، آخرین اجرای این انیمیشن کمدی برای شبکه‌ی نتفلیکس (Netflix) خواهد بود. خداحافظی با Will Arnett (صداپیشه شخصبت بوجک) و ماجراجویی‌های او در دو قسمت اتفاق می‌افتد: یکی در تاریخ ۴ آبان ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر) و دیگری در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ (۳۱ ژانویه ۲۰۲۰) پخش خواهند شد. این سریال از سال ۲۰۱۴ توسط شبکه اینترنتی نتفلیکس (Netflix) پخش شده و حال تنها چند ماه تا پایان آن زمان باقی مانده است. فصل اول این سریال با احتساب ۲۴ نقد، توانست امتیاز ۶۷ از ۱۰۰ را در سایت راتن‌تومیتو (Rotten Tomatoes) دریافت کند.

مصادف با این اعلامیه، تریلر جدیدی از Bojack Horseman نیز منتشر شد. در این تریلر، بوجک درباره حضور کوتاهش در مرکز توانبخشی (او در انتهای فصل پنجم وارد کلینیک توانبخشی می‌شود) و چگونگی تغییر دیدگاهش به زندگی توضیحاتی می‌دهد. آیا ما می‌توانیم خوشحالی شخصیت BoJack را در غروب آفتاب ببینیم؟ بعد از سال‌های پر از قتل، مواد مخدر و فساد اخلاقی، امیدوار هستیم که او نیز بتواند به زندگی‌اش آرامش ببخشد.

متاسفانه، به نظر می‌رسد دیگر اعضای باقی مانده از لیست بازیگران BoJack، محتوای زیادی برای نمایش در دست ندارند. پرنسس کارولین (Princess Caroline) زیر فشار مسئولیت‌های مادرانه قرار گرفته است، در حالیکه دایان (Diane) هنوز هم مانند قبل بوده و تغییر زیادی نداشته است.در همین حال، Mr. Peanutbutter ناگهان متوجه می‌شود که او به همان اندازه که همیشه خوشحال به نظر می‌رسد، احتمالاً افسرده است.

اما، بعد از گذشت تمام این اتفاقات، ما از اتمام سریال Bojack Horseman بسیار ناراحت هستیم. در قسمت زیر می‌توانید تریلر جدید این سریال کمدی انیمیشنی را مشاهده کنید.

 

نظر شما درباره اتمام این سریال چیست؟ آیا شبکه نتفلیکس می‌تواند این سریال محبوب و خوش ساخت را به خوبی به پایان برساند؟ شاید با انتشار فصل دهم سریال The Walking Dead و سریال Watchmen، بتوانیم جای خالی سریال BoJack Horseman را پر کنیم. دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار سینماسریالمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط