هر آنچه که باید درباره فیلم The Greatest Showman 2 بدانید

بررسی تمام اطلاعات منتشر شده از جمله بازیگران، تاریخ انتشار و داستان فیلم!
the greatest showman
the greatest showman

اکثر فیلم‌های حال حاضر با وجود داشتن صحنه‌های Post-Credit، باز هم دنباله‌ای برای آن‌ها ساخته نمی‌شود. ولی در این مورد، ساخت دنباله‌ای برای فیلم The Greatest Showman با حضور Hugh Jackman، تأیید شده است. این فیلم موزیکال توانست در باکس آفیس مبلغ قابل توجه ۴۳۵ میلیون دلار را کسب کند. پس، حتی با اینکه در قسمت اول داستان برای مرد افسانه‌ای سیرک به پایان رسید، ولی باز هم ساخت یک دنباله برای این فیلم کاری منطقی است. بالاخره پول یکی از ملاک‌های ساخت فیلم است.

Michael Gracey کارگردان فیلم The Greatest Showman درباره ساخت دنباله این فیلم اینگونه گفت:

زمانی که فیلمی به یک موفقیت بزرگ دست پیدا می‌کند، طبیعتاً ساخت یک دنباله برای آن فیلم امری الزامی است. پس ما تصمیم گرفتیم تا درباره آن بحث کنیم و ساخت آن را آغاز کنیم.

در قسمت زیر تمام اطلاعاتی که درباره قسمت دوم فیلم The Greatest Showman می‌دانیم را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم.

بازیگران فیلم The Greatest Showman 2: آیا Zac Efron و Hugh Jackman در این فیلم حضور دارند؟

The Greatest Showman

Hugh Jackman و Zac Efron

Zac Efron در تاریخ ۶ اردیبهشت، در برنامه The Graham Norton Show، درباره ساخت قسمت دوم فیلم The Greatest Showman 2 صحبت‌هایی کرد:

Hugh برروی تمام ژانرها حتی یک نمایش تک نفره هم کار می‌کند. چه چیزی بعد این فیلم رخ می‌دهد؟ من نمی‌دانم، ولی امیدوار هستم تا دنباله‌ای برای این فیلم ساخته شود.

گرچه هنوز هم بازگشت هیو جکمن برای دنباله‌ی فیلم The Greatest Showman مشخص نشده است. با وجود بیانیه‌ی Efron، هیو جکمن در مصاحبه‌ای گفت که او «می‌داند» که تهیه‌کنندگان در حال «کار برروی یک توافقنامه» برای فیلم The Greatest Showman 2 هستند، اما او اضافه کرد:

جواب واقعی این است که امکان آن وجود دارد، ولی من مطمئن نیستم. من کاملاً با شما صادق هستم، صحبت‌هایی در این باره انجام شده است ولی هنوز هیچ کس مطمئن نیست…

جکمن اضافه کرد:

من قطعاً علاقه‌مندم تا جزئی از این فیلم باشم، و هنوز نمی‌دانم محوریت فیلم بعدی کاراکتر من خواهد بود یا نه. بقیه‌ی مسائل این است که هشت سال طول کشید تا این فیلم ساخته شود و در این هشت سال افراد زیادی باید قانع می‌شدند. برای نوشتن یک فیلم، زمان زیادی لازم است.

داستان فیلم The Greatest Showman 2 درباره چیست؟

The Greatest Showman

داستان فیلم The Greatest Showman 2

روایت کردن یک داستان باید از سه قسمت آغاز، اواسط و پایان تشکیل شود، ولی این موضوع برای یک دنباله صدق نمی‌کند. نمی‌توانیم انکار کنیم که Barnum زندگی متنوعی داشته است، گرچه بیشتر جنبه‌های آن پر از آهنگ و رقص است.

دو دوره‌ی زندگی او در Connecticut به نظر موضوع بعیدی برای ادامه دادن است – گرچه اگر کمی محتوای موزیکال سیاسی و سرگرم‌کننده به رگ‌های The Greatest Showman تزریق شود، بدون شک این فیلم بسیار جالب خواهد بود.

احتمالاً دنباله‌ی The Greatest Showman درباره شخصیت Phillip Carlyle (با بازی Zac Efron) خواهد بود، و از کاراکتر هیو جکمن نیز به عنوان یک نقش حمایت‌کننده استفاده می‌شود. یا شاید داستانی جانبی را شاهد باشیم که در اواسط فیلم اول جریان داشته، و برروی بعضی از مشکلات Barnum در طی مدیریت سیرک تمرکز دارد.

علیرغم نقدهایی که فیلم اول برای شخصیت‌پردازی Barnum دریافت کرده است، احتمالاً این دنباله آن موضوعات را تکمیل کند. درحالیکه سرانجام از لغو قانون برده‌داری حمایت می‌کند، شکی نیست که او از افراد طرد شده (و نمایش «عجیب‌ها Freaks») استفاده می‌کند تا پول زیادی کسب کند.

اگر فیلم The Greatest Showman 2 بتواند از لحاظ ارتباط با حقیقت بازیگران را بیشتر شخصیت‌پردازی کند، احتمالاً باید به آینده‌ی آن امیدوار بود.

مسلماً، فیلم اصلی بیشتر برروی حقیقت زندگی Barnum زیر سایه‌ی سرگرمی و کارهای عجیب تمرکز کرده بود. برای نمونه، کاراکترهای دیگر بازیگران، همچون Efron و Zendaya، احساسی و ساختگی بودند، ولی Barnum فرد یتیم نبود و هیچگاه با Jenny Lind رابطه عاشقانه‌ای نداشت.

پس، اگر فیلم به طور چشم‌گیری از حقیقت فاصله بگیرد، تعجب نخواهیم کرد. Jackman و Gracey به وضوح بیشتر به نمایش علاقه‌مند هستند.

فیلم The Greatest Showman 2 در چه تاریخی منتشر خواهد شد؟

The Greatest Showman

Hugh Jackman در نقش Barnum

هنوز به صورت رسمی خبری از تاریخ اکران این فیلم منتشر نشده است، اما می‌توانیم زمان انتشار فیلم The Greatest Showman 2 را حدس بزنیم. فیلم اول تقریباً یکسال پس از اتمام فیلمبرداری آن منتشر شد، پس احتمالاً فیلم دوم تا قبل از اسفند ۹۸ (مارس ۲۰۲۰) اکران نخواهد شد.

و با درنظر گرفتن اینکه فیلم اول در زمان انتشار ، یعنی دسامبر ۲۰۱۷، عملکرد خوبی را از خود نشان داد (در آن زمان این فیلم باید با آثار بزرگی همچون فیلم Star Wars The Last Jedi رقابت می‌کرد) و احتمالاً انتشار در کریسمس بعدی تاریخ خوبی برای عرضه‌ی این فیلم خواهد بود. پس، اگر نقشه‌ها به درستی پیش بروند، ما می‌توانیم در دسامبر ۲۰۲۰ شاهد انتشار این فیلم باشیم.

این تمام اطلاعاتی بود که تاکنون درباره فیلم The Greatest Showman 2 بدست آورده‌ایم. نظر شما درباره این فیلم چیست؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط