نسخه‌ی Remake قسمت‌های اول و دوم بازی‌های House of the Dead رسماً تأیید شد

شایعات به حقیقت پیوستند
House of the Dead
House of the Dead

قسمت اول و دوم House of the Dead شوتر آرکید و کلاسیک Sega قرار است به صورت رسمی بازسازی شده و تحت عنوان نسخه‌ی Remake عرضه شود. اما به نظر می‌رسد که فعلاً فاصله‌ی زیادی با ساخت آن داریم.

اولین شایعاتی که در اینباره مطرح شد، به ادعای وبسایت لهستانی Graczpospolita برمی‌گردد. بر این اساس، Forever Entertainment که در حال حاضر در ساخت نسخه‌ی ریمیک بازی‌های Panzer Dragoon یک و دو برای کنسول نینتندو سوییچ هم فعالیت می‌کند، قراردادی را با Sega به ثبت رسانده که بر اساس آن، ورژن بازسازی شده‌ی بازی‌های House of the Dead 1 & 2 به پلتفورم‌های مدرن آورده شود. وظیفه‌ی توسعه‌ی این بازی‌ها بر عهده‌ی استودیوی MegaPixel خواهد بود.

از آن زمان به بعد، شایعات مختلفی به گوش می‌رسیدند تا این که امروز این مورد رسما تایید شد. Forever Entertainment با انتشار توییتی که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، رسماً تأیید کرد که قرارداد فوق الذکر با سگا به امضا رسیده است. شوتر زامبی کشی و محبوب پلتفورم Sega به کنسول‌های جدید خواهد آمد.

 

Forever Entertainment با انتشار توییتی که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، رسماً تأیید کرد که قرارداد ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی House of the Dead با سگا به امضا رسیده است

 

متأسفانه هنوز اطلاعات دقیقی درباره‌ی پلتفورم‌ها و زمان انتشار این بازی منتشر نشده است. Forever Entertainment در بیانیه‌ی خود اشاره می‌کند که هنوز نمی‌تواند درباره‌ی اطلاعات تکمیلی صحبت کند.

House of the Dead یک و دو اولین بار در سال ۱۹۹۶ و ۱۹۹۸ منتشر شدند و بر اساس گزارش وبسایت Graczpospolita، قرار است نسخه‌ی Remake این بازی‌ها با گرافیک جدید و بر اساس استانداردهای کنسول‌های مدرن و گیم پلی اصلاح شده منتشر شوند. (این گزارش به زبان لهستانی بوده و توسط گوگل ترجمه شده است.)

طرفداران بازی‌های کلاسیک کنسول Sega بی صبرانه منتظر تجربه‌ی این بازی به یاد ماندنی با استانداردهای گرافیکی جدید هستند. در ادامه و با انتشار اخبار جدید، آخرین اطلاعات به سمع شما خواهد رسید.

 

Eurogamer

دسته بندی
اخبار بازیپلتفرم هامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط