نخستین رویداد بزرگ و رایگان Borderlands 3 به زودی شروع می‌شود

Borderlands 3 یک رویداد ترسناک جدید را در ماه بعد به دنبال خواهد داشت، جایی که ارواح به بازی حمله کرده‌اند. در این رویداد، آیتم‌ها، دشمنان و چیزهای بیشتری...
Borderlands
Borderlands

Borderlands 3 یک رویداد ترسناک جدید را در ماه بعد به دنبال خواهد داشت، جایی که ارواح به بازی حمله کرده‌اند. در این رویداد، آیتم‌ها، دشمنان و چیزهای بیشتری به بازی اضافه می‌شود.

Borderlands 3 چند هفته‌ای است که منتشر شده و از هر نظر موفق عمل کرده است. توسعه‌دهنده‌ی بازی Gearbox قصد دارد تا با معرفی یک رویداد جدید بازی را در اوج نگه دارد. در نخستین اپیزود The Borderlands Show، تیم بازی جزئیاتی از اولین رویداد بازی که ماه بعد منتشر می‌شود بیان کردند. Bloody Harvest به زودی ارواح را به Sanctuary می‌آورد.

borderlands

اولین قسمت از Borderlands Show

زمانی که رویداد شروع شود، بازیکنان با دشمنانی تسخیر شده در سراسر نقشه روبه‌رو می‌شوند. کشتن آن‌هاکمک خواهد کرد تا نقشه‌های مربوط به این رویداد را باز کنید؛ گرچه اجساد آن‌ها ارواح آزاد خواهد کرد که باعث ضعیف شدن شما می‌شود. بعلاوه می‌توانید از این دشمنان Hecktoplasm بدست آورید که می‌توانید آن‌ها را به یک فروشنده جدید در Sanctuary III تحویل دهید.

وقتی نقشه جدید را باز کنید، با کلی دشمن ترسناک از شما استقبال می‌شود. Rakk-O’-Lantern های بالدار و دیگر مجرمان Maliwan از چیزهای به نمایش درآمده در Borderlands Show می‌باشند. در انتهای نقشه اسکلت باقیمانده از Captain Haunt را می‌بینید (که قبلاً با نام Captain Traunt شناخته می‌شد). حالا او با قدرت‌های جدید برگشته است تا بازیکنان را بترساند.

Borderlands

Borderlands 3 Bloody Harvest

در رویداد Bloody Harvest می‌توانید آیتم‌های تزئینی بدست آورید و تیم توسعه‌دهنده آیتم‌های legendary برای Vault Hunters در بازی قرار داده‌اند. این آیتم‌های جدید به مکانیک جدید بازی با نام Terror کمک می‌کند که به شما این شانس را می‌دهد تا ورق را به نفع خودتان در مقابل این دشمنان شرور برگردانید.

بازی Borderlands 3 هم‌اکنون برای PS4، PC و Xbox One در دسترس است.

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط