معرفی بازی موبایل Shining Force Classics برای اندروید و iOS

بازی Shining Force Classics مجموعه‌ای از سه بازی به یاد ماندنی Shining Force است که مدت‌ها علاقه‌مندان به سبک Dungeon Crawler را سرگرم خواهد کرد
اندروید
اندروید

یکی از استراتژی‌های جالب سازندگان بزرگ در قبال بازار بازی‌های موبایل عرضه‌ی بازی‌های کلاسیک است. این استراتژی سبب شده است تا در سال‌های اخیر بتوانیم بازی‌های خاطره‌انگیز کمپانی‌های بزرگی چون نینتندو (Nintendo)، آتاری (Atari) و اسکوئر انیکس (Square Enix) را در پلتفرم‌های اندروید و iOS تجربه کنیم. یکی از کمپانی‌هایی که توجه ویژه‌ای به این استراتژی داشته و بسیاری از شاهکارهای ماندگار خود را بر روی موبایل عرضه کرده، سگا (SEGA) بوده است. یکی از بازی‌های موبایل جذاب عرضه شده توسط این کمپانی، بازی Shining Force Classics بوده، مجموعه‌ای از سه بازی به یاد ماندنی Shining Force که مدت‌ها علاقه‌مندان به سبک Dungeon Crawler را سرگرم خواهد کرد.

مطلب مرتبط: تاریخچه SEGA | سرگذشت خالق بازی سونیک از سرآغاز تا سرانجام

اندروید

بازی Shining Force Classics

اگر در گذشته به تجربه‌ی این بازی‌ها پرداخته باشید، می‌دانید که ترکیب بسیار مناسب و اعتیادآوری از المان‌های بازی‌های استراتژیک، نقش‌آفرینی و تاکتیکی را ارائه می‌دهند. هر کدام از سیاه‌چاله‌های بازی، داستانی متفاوت و جذاب دارند. طبیعتا از صداگذاری در بازی خبری نیست و دیالوگ‌های آن بر پایین صفحه نقش می‌بندند. دیالوگ‌هایی که داستان هر مرحله را به خوبی روایت کرده و مخاطبان را با خود همراه می‌کنند.

یکی از ویژگی‌های این بازی‌ موبایل، وسعت قابل توجه نبردهای آن‌ و در عین حال سرعت بالای آن‌هاست. این مسئله منجر به جذابیت دائمی بازی شده است. بازی از منظر بصری، با وجود قدیمی بودن، جزییات بسیار مناسبی را ارائه داده و مخاطبان را از خود زده نخواهد کرد. در بخش‌های مختلف سیاه‌چاله‌ها، با باس‌های قدرتمندی روبرو خواهید شد که تنوع مناسبی در روند گیم‌پلی بازی ایجاد می‌کنند. یکی دیگر از المان‌های مهم گیم‌پلی این عنوان جستجو در محیط است که پاداش‌هایی چون سلاح‌های قوی را در پی دارد. تجربه‌ی این بازی را به علاقه‌مندان به آثار کلاسیک و بازی‌های Dungeon Crawler توصیه می‌کنیم.

برای دانلود بازی Shining Force Classics برای اندروید و iOS می‌توانید به Google Play و App Store مراجعه کنید.
Summary
معرفی بازی موبایل Shining Force Classics برای اندروید و iOS
Article Name
معرفی بازی موبایل Shining Force Classics برای اندروید و iOS
Description
اگر در گذشته به تجربه‌ی این بازی‌ها پرداخته باشید، می‌دانید که ترکیب بسیار مناسب و اعتیادآوری از المان‌های بازی‌های استراتژیک، نقش‌آفرینی و تاکتیکی را ارائه می‌دهند. هر کدام از سیاه‌چاله‌های بازی داستانی متفاوت و جذاب را ارائه می‌دهند. طبیعتا از صداگذاری در بازی خبری نیست و دیالوگ‌های آن بر پایین صفحه نقش می‌بندند. دیالوگ‌هایی که داستان هر مرحله را به خوبی روایت کرده و مخاطبان را با خود همراه می‌کنند.
Author
Publisher Name
Psarena
Publisher Logo
دسته بندی
پلتفرم هامطالبمعرفی بازی موبایلمقالاتموبایل
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link