معرفی بازی موبایل Reigns Game of Thrones | بهترین بازی های اندروید

در بازی موبایل Reigns Game of Thrones مخاطب در نقش یکی از شخصیت‌های محبوب این سریال بر تخت آهنین می‌نشیند و می‌تواند با انتخاب مسیرهای مختلف در گوشی هوشمند اندروید یا iOS خود سرنوشت هفت اقلیم وستروس و کلیه‌ی ساکنین آن را رقم بزند.
Reigns Game of Thrones
Reigns Game of Thrones

بازی موبایل Reigns Game of Thrones آخرین قسمت از سری بازی‌های Reigns است که در ادامه‌ی موفقیت و محبوبیت دو بازی Reigns و Reigns Her Majesty برای پلتفرم موبایل منتشر شده است. اگر با این سری بازی‌ها آشنایی داشته باشید، می‌دانید که هدف آن‌ها ترکیب سبک مدیریت یک پادشاهی با نرم‌افزارهایی چون Badoo است که نتیجه‌ی جذاب، اعتیادآور و سرگرم‌کننده‌ای را در پی دارد. با این حال این بار یک تفاوت کوچک وجود دارد و آن وام‌گیری مستقیم این بازی موبایل از یکی از بزرگترین آثار تاریخ تلویزیون، سریال Game of Thrones و داستان‌های مرتبط با آن، است.

در بازی موبایل Reigns Game of Thrones مخاطب در نقش یکی از شخصیت‌های محبوب این سریال بر تخت آهنین می‌نشیند و می‌تواند با انتخاب مسیرهای مختلف در گوشی هوشمند اندروید یا iOS خود سرنوشت هفت اقلیم وستروس و کلیه‌ی ساکنین آن را رقم بزند. با ادامه‌ی بازی مخاطب متوجه می‌شود که باقی ماندن او در زنجیره‌ی قدرت وستروس بستگی به چهار عامل مردم، ارتش، کلیسا و اقتصاد دارد. با خالی یا پر شدن نوار مربوط به هر کدام از این موارد، دوره‌ی سلطنت شخصیت انتخابی مخاطب تمام شده و پایانی خونین بر زندگی او رقم خواهد خورد.

اگر با این سری بازی‌ها آشنایی داشته باشید، می‌دانید که هدف آن‌ها ترکیب سبک مدیریت یک پادشاهی با نرم‌افزارهایی چون Badoo است که نتیجه‌ی جذاب، اعتیادآور و سرگرم‌کننده‌ای را در پی دارد. با این حال این بار یک تفاوت کوچک وجود دارد و آن وام‌گیری مستقیم این بازی موبایل از یکی از بزرگترین آثار تاریخ تلویزیون، سریال Game of Thrones و داستان‌های مرتبط با آن، است.

بازی Reigns Game of Thrones با وجود برخورداری از رابط‌ کاربری‌ ساده، عمقی قابل توجه برای یک بازی اندروید یا iOS دارد. از دیگر ویژگی‌های مثبت این بازی موبایل می‌تواند به داستان عالی، حجمی قابل توجه از محتویات سرگرم‌کننده و مجموعه‌ای متنوع از معماها اشاره کرد که آن را به عنوانی خوب برای پلتفرم‌های موبایل اندروید و iOS تبدیل می‌کنند.

دسته بندی
پلتفرم هامطالبمعرفی بازی موبایلمقالاتموبایل

یک دیدگاه

مطالب مرتبط