معرفی بازی موبایل Professor Layton برای اندروید و iOS

سری بازی‌های Professor Layton از محبوب‌ترین بازی‌های کنسول Nintendo DS بوده و عرضه‌ی این عناوین برای پلتفرم‌های موبایل اندروید و iOS برای مخاطبان این بازی‌ها خبری هیجان انگیز است
اندروید
اندروید

سری بازی‌های Professor Layton از محبوب‌ترین بازی‌های کنسول Nintendo DS بوده و عرضه‌ی این عناوین برای پلتفرم‌های موبایل اندروید و iOS برای مخاطبان این بازی‌ها خبری هیجان انگیز است. بازی موبایل Professor Layton and the Curious Village یکی از بهترین عناوین این سری بود که اکنون با رزولوشن HD برای اندروید و iOS در دسترس است.

بازی موبایل Professor Layton and the Curious Village اثری داستانی و معمایی است که در آن شخصیت اصلی بازی طبق درخواست بیوه‌ی یک بارُن به دهکده‌ای دور افتاده سفر می‌کند. این بیوه برای یافتن ثروت گمشده‌ی همسر خود، سیبی طلایی، به کمک او نیاز دارد. اما همان‌طور که انتظار می‌رود ماجرا بسیار پیچیده‌تر از این حرف‌هاست. پس از به قتل رسیدن یکی از آشناهای بارُن، معمایی بزرگتر ایجاد شده و پروفسور لیتون باید به طور همزمان به حل معمای قتل و یافتن ثروت بارُن بپردازد. در این بازی مجموعه‌ای از شخصیت‌های مرموز وجود دارد که هر کدام داستان‌ها و معماهای مخصوص به خود را دارند.

بازی موبایل Professor Layton and the Curious Village اثری داستانی و معمایی است

این پورت موبایل تمامی ویژگی‌های جذاب نسخه‌ی DS را داشته و بسیاری از آن‌ها را بهبود داده است. گرافیک‌ بازی بسیار بهتر شده و تعدادی سکانس‌های اضافی و جالب نیز به آن اضافه شده‌ است. دموهای بازی نیز به نحوی زیبا طراحی شده و لبخندی بر لبان مخاطبان می‌آورند. معماهای بازی مشابه با نسخه‌ی ۳DS بازی بوده و بسیار نو، خلاقانه و چالش‌برانگیز طراحی شده‌اند و حتی آسان‌ترین آن‌ها نیاز به تفکر خواهد داشت. اگر مخاطب احساس کند توانایی پیشروی در بازی را ندارد، می‌تواند با استفاده از سکه‌هایی که با جستجو در محیط بازی و کلیک کردن روی آبجکت‌های آن به دست می‌آورد، از سه راهنمایی استفاده کند که آخرین آن‌ها عملا جواب معما را مشخص می‌کند. در مجموع بازی موبایل Professor Layton and the Curious Village را می‌توان یکی از جذاب‌ترین بازی‌های اشاره و کلیک دوبعدی موجود بر روی اندروید و iOS دانست. برای دانلود بازی Professor Layton and the Curious Village می‌توانید به Google Play و App Store مراجعه کنید.

 

دسته بندی
مطالبمعرفی بازی موبایلمقالاتموبایل

یک دیدگاه

مطالب مرتبط