معرفی بازی موبایل Linelight برای اندروید و iOS

یکی از این جذاب‌ترین عناوین مستقل موبایل، بازی Linelight است
اندروید
معرفی بازی موبایل Linelight برای اندروید و iOS

یکی از هیجان‌انگیزترین بخش‌های صنعت بازی، مربوط به بازی‌های مستقل موبایل می‌شود. هر سال شاهد خلق بازی‌های متفاوت، بدیع و نوآورانه متعددی در این بخش هستیم که هر کدام به نحوی محدودیت‌های پلتفرم‌های اندروید و iOS را زیر پا گذاشته و مخاطبان را مبهوت خود می‌کنند. یکی از این جذاب‌ترین این عناوین، بازی موبایل LineLight است. اثری سرگرم‌کننده که با ارائه‌ی پازل‌های متفاوت و هوشمندانه، کنترل‌های قابل دسترسی و ویژگی‌های دیداری و صوتی فوق‌العاده تجربه‌ای تاثیرگذار و اعتیادآور را برای مخاطبان رقم می‌زند. اثری که به هیچ وجه کامل نیست، اما ماندگار و مهم است.

شاید بتوان مهم‌ترین جذابیت بازی موبایل Linelight را دوست‌داشتنی بودن آن دانست. مخاطبان در این بازی وظیفه‌ دارند تا نوار سفیدرنگ درخشانی را در طی مسیری خطرناک و پر از موانع به مقصد برسانند. در هر کدام از شش دنیای این بازی، رنگ‌ها و افکت‌های بصری خیره‌کننده‌ای وجود دارد که به این دنیاها شخصیت می‌بخشند. برای مثال، ظهور نوری قرمز رنگ به معنای وجود موانعی دشوار در مسیر پیش رو است. خطی زرد رنگ که نقشی در گیم‌پلی نداشته و با لمس صفحه توسط مخاطب واکنش نشان می‌دهد و نوری بنفش که اتمسفری جادویی به قاب‌های این بازی موبایل تزریق می‌کند، به مراحل مختلف آن شخصیت می‌بخشند. در بازی ۲۰۰ معمای مختلف وجود دارد که هر کدام با دیگری تفاوت‌های زیادی دارند.

اندروید

معرفی بازی موبایل Linelight برای اندروید و iOS

یکی از مهم‌ترین دلایل تاثیرگذاری بازی موبایل Linelight، موسیقی و افکت‌های صوتی بی‌نظیر آن است که از این اثر مینیمالیستیک، سفری احساسی و ماندگار می‌سازد. با این حال دشواری بازی در برخی مواقع منجر به سرخوردگی مخاطب و زده شدن او از معماهای بازی شده و ممکن است نقطه ضعفی برای آن، از دید مخاطبان کم‌حوصله به حساب آید. تجربه‌ی بازی موبایل Linelight را به تمامی علاقه‌مندان به دنیای سرگرمی توصیه می‌کنیم.

برای دانلود بازی Linelight برای اندروید و iOS می‌توانید به Google Play و App Store مراجعه نمایید.
دسته بندی
مطالبمعرفی بازی موبایلمقالاتموبایل

یک دیدگاه

مطالب مرتبط