معرفی بازی موبایل Heart Star برای اندروید و iOS

بازی موبایل Heart Star که برای پلتفرم‌های اندروید و iOS منتشر شده یکی از خلاقانه‌ترین و هوشمندانه‌ترین عناوین معمایی سال‌های اخیر است
اندروید
اندروید

بازی موبایل Heart Star که برای پلتفرم‌های اندروید و iOS منتشر شده یکی از خلاقانه‌ترین و هوشمندانه‌ترین عناوین معمایی سال‌های اخیر است. مخاطبان در این بازی کنترل دو شخصیت مختلف را بر عهده می‌گیرند که یکی از آن‌ها قرمز و دیگری آبی است.

هدف در بازی موبایل Heart Star رساندن هر دوی این شخصیت‌ها به مشعلی زردرنگ است. شخصیت‌ قرمز تنها می‌تواند بر آجرهای قرمز یا بنفش و شخصیت آبی نیز تنها می‌تواند بر آجرهای آبی یا بنفش بایستد. مخاطبان می‌توانند با یک ضربه‌ی انگشت خود بین این دو شخصیت سوییچ کنند و از این‌جاست که گیم‌پلی بازی جذابیت خود را نشان می‌دهد.

آجرهای قرار گرفته بر سر راه دو شخصیت یکسان نبوده و این موضوع منجر به هیجان‌انگیز و چالش‌برانگیزشدن گیم‌پلی می شود. شخصیت‌ها می‌توانند بر روی یکدیگر ایستاده و از این طریق به نقاط دور از دسترس برسند. علاوه بر این امکان حمل کردن شخصیت‌ دیگر توسط شخصیت زیرین نیز وجود دارد که خصوصا در مراحلی که شامل آجرهای تیغ‌دار می‌شوند بسیار کاربردی است. بازی به مرور المان‌ها و عناصر جدیدی چون دکمه‌هایی خاص که با فشردنشان مرحله تغییر می‌کند، دروازه‌هایی که باز می‌شوند و سایر موارد کشنده را معرفی می‌کند.

هدف در بازی موبایل Heart Star شخصیت‌ها به مشعلی زردرنگ است

با این وجود ذات معماهای بازی ثابت می‌ماند. بازی موبایل Heart Star اثری خوش‌ساخت و هوشمندانه است و هنگامی که قلق آن دستتان بیاید، حل معماهای آن بسیار سرگرم‌کننده خواهد شد. گاهی اوقات کنترل‌های بازی گمی ناپایدار و دشوار می‌گردند که البته این موضوع در راستای القای حس بازی‌های کلاسیک است و بعید است آزاردهنده شود.

در مجموع بازی موبایل Heart Star عنوانی عالی است که انجام آن به حواس جمع و عکس‌العمل‌های به موقع نیاز دارد و ترکیبی سرگرم‌کننده از معماها و پلتفرمینگ را ارائه می‌دهد. برای دانلود بازی موبایل Heart Star برای اندروید و iOS می‌توانید به Google Play و App Store مراجعه کنید.

دسته بندی
مطالبمعرفی بازی موبایلمقالاتموبایل

یک دیدگاه

مطالب مرتبط