معرفی بازی موبایل Golf Peaks برای اندروید و iOS

تجربه‌ی این بازی را به تمامی مخاطبان توصیه می‌کنیم
اندروید
معرفی بازی موبایل Golf Peaks برای اندروید و iOS

گلف ورزشی عجیب است، قوانین آن بسیار ساده اما انجام آن نیاز به حوصله‌، دقت و حتی شانس فراوانی دارد. مفهوم این بازی بسیار ساده است، با میله‌ای به یک توپ کوچک سفیدرنگ ضربه زده و سعی کنید آن را در سوراخی بیاندازید. بازی موبایل Golf Peaks که برای پلتفرم‌های اندروید و iOS در دسترس است، این فرمول را کنار گذاشته و سعی کرده با ایجاد تغییراتی خلاقانه در این فرمول، تجربه‌ای جذاب و سرگرم‌کننده از گلف را ارائه دهد.

اندروید

معرفی بازی موبایل Golf Peaks برای اندروید و iOS

در این بازی، مخاطب مجموعه‌ای از حرکات را دارد که با استفاده از آن‌ها می‌تواند توپ را تا فاصله‌ی مشخصی حرکت دهد. این بازی در کمال تعجب اثری فوق‌العاده است که مدام با قوانین خود بازی کرده و پیچش‌های جدیدی را به آن اضافه می‌کند که از تکراری شدن تجربه‌ی آن جلوگیری می‌کنند، امری که برای یک بازی در سبک معمایی بسیار دشوار است.

همان‌طور که در بالا اشاره شد، در این بازی موبایل امکان ضربه زدن آزادانه وجود ندارد. به جای آن، بازی به شما مجموعه‌ای از حرکات مختلف را می‌دهد که می‌توانید با انتخاب از بین آن‌ها توپ را در زمین‌هایی مکعبی‌شکل، حرکت دهید. در بازی دو ضربه‌ی مختلف مستقیم و هوایی وجود دارد که هر کدام در قسمت‌های مختلفی کاربرد دارند. علاوه بر این خبری از مسیرهای کوتاه‌تر و مختلف نبوده و باید با استفاده از حرکات داده شده، مرحله را به اتمام برسانید. این بازی موبایل کمبود آزادی مخاطب را با سیستم پاداش مناسبی جبران می‌کند. با تکمیل هر مرحله، مخاطب مطمئن است که آن را به بهترین نحو ممکن به اتمام رسانده و نیازی برای بازگشت دوباره به آن حس نمی‌کند.

این بازی اثری فوق‌العاده است که مدام با قوانین خود بازی کرده و پیچش‌های جدیدی را به آن اضافه می‌کند

با پیشروی در بازی، سطح دشواری مراحل افزایش یافته و مکانیزم‌های جدیدی معرفی می‌شوند که البته بازی در آموزش هر کدام از آن‌ها بسیار خوب عمل می‌کند. بازی موبایل Golf Peaks از منظر گرافیکی بسیار ساده و البته مناسب است، به طوری که مخاطب با یک نگاه می‌تواند متوجه موانع موجود در مرحله شود. در مجموع این بازی را باید عنوانی جذاب و سرگرم‌کننده دانست و تجربه‌ی آن را به تمامی مخاطبان توصیه می‌کنیم. برای دانلود بازی موبایل Golf Peaks برای اندروید و iOS می‌توانید به Google Play و App Store مراجعه کنید.

پلتفرم‌ها: Nintendo Switch, Android, Microsoft Windows, iOS, macOS

قیمت: ۲٫۹۹ دلار (اندروید و iOS)

دسته بندی
مطالبمعرفی بازی موبایلمقالاتموبایل

یک دیدگاه

مطالب مرتبط