معرفی بازی موبایل Glitchskier برای اندروید و iOS

این بازی موبایل شوتری با جزییات و به یاد ماندنی بوده و از سرخورده کردن مخاطب خود، ابایی ندارد
اندروید
معرفی بازی موبایل Glitchskier برای اندروید و iOS

بازی موبایل Glitchskier که برای پلتفرم‌های اندروید و iOS منتشر شده، اثری دشوار و البته زیبا در سبک شوتر است. البته دشواری برای چنین اثری کاملا مناسب است. این بازی موبایل شوتری با جزییات و به یاد ماندنی بوده و از سرخورده کردن مخاطب خود، ابایی ندارد.

اندروید

معرفی بازی موبایل Glitchskier برای اندروید و iOS

داستان بازی در قلب رو به زوال و فروپاشی یک سیستم کامپیوتری جریان دارد. مخاطبان کنترل کشتی کوچکی را بر عهده گرفته و باید با گذر از موانع موجود در سیستم به پاکسازی آن بپردازند. این به معنی شلیک کردن به آن‌ها به هر شکل متحرکی که در صفحه‌ی موبایل حضور می‌یابد، است. موانع موجود در مراحل بازی شامل اشکال عجیب و غریبی مانند رشته‌ای از کدهای برنامه‌نویسی و دیگر موارد غیر منتظره می‌شوند. به طور کلی، صفحه‌ی این بازی در اکثر اوقات بسیار شلوغ و پر هرج و مرج بوده و مخاطبان برای پیشروی در این آخرالزمان دیجیتالی و گذر از موانع مختلف آن، باید حسابی حواسشان را جمع کنند.

بازی موبایل Glitchskier شوتری دشوار و زیبا است

با جا افتادن مخاطب در بازی و درک او از کنترل‌های آن، Glitchskier به تجربه‌ای اعتیادآور و شوتری سرگرم‌کننده تبدیل می‌شود. این بازی به معنای واقعی کلمه یک اثر آرکید نیست، اما حس آن آثار قدیمی که مخاطبان را ساعت‌ها در پشت دستگاه‌هایی بزرگ درگیر خود می‌کردند به همراه دارد. حس ناشی از پیشرفت مهارت در این بازی به صورتی جذاب و مشابه با آن بازی‌های کلاسیک القا شده و یادآور دوران طلایی دستگاه‌های آرکید است. البته بسیاری از مخاطبان به دنبال چنین تجربه‌ای نبوده و علاقه‌ای به انجام چنین بازی دشواری ندارند، اما برای افرادی که دلتنگ آن دوران هستند، این بازی موبایل به مانند الماسی ارزشمند خواهد بود. برای دانلود بازی موبایل Glitchskier برای پلتفرم‌های اندروید و iOS می‌توانید به Google Play و App Store مراجعه کنید.

پلتفرم‌ها: اندروید – iOS

قیمت: ۱٫۹۹ دلار

دسته بندی
مطالبمعرفی بازی موبایلمقالاتموبایل
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link