معرفی بازی موبایل G30 A Memory Maze برای اندروید و iOS

گیم‌پلی این بازی موبایل بسیار خاص و متفاوت است و داستان غمگین و احساسی آن نیز به معماها معنای فراوانی می‌بخشد
اندروید
معرفی بازی موبایل G30 A Memory Maze برای اندروید و iOS

بازی موبایل G30 A Memory Maze، عنوانی مینیمال در سبک معمایی است که برای پلتفرم‌های اندروید و iOS منتشر شده است. این بازی، داستانی بی‌مانند را در مورد بیماری که از مشکلات آگاهی و هویتی رنج می‌برد بیان می‌کند. این وظیفه‌ی مخاطب است تا از طریق حل معماهایی چند بخشی که شامل حروف و تصاویر تصادفی می‌شوند، بخش‌های مختلف حافظه‌ی او را به هم متصل کرده و خاطراتش را زنده کند.

اندروید

معرفی بازی موبایل G30 A Memory Maze برای اندروید و iOS

گیم‌پلی دو سطحی این بازی موبایل ممکن است در ابتدا کمی پیچیده به نظر بیاید، اما درک آن در واقع بسیار ساده است. تمامی کاری که مخاطب باید انجام دهد انتخاب تصاویر مناسب با استفاده از کشیدن انگشتانش بر صفحه است. در ابتدای هر مرحله از بازی حرف راهنمایی در قسمت بالایی تصویر چندتکه‌شده‌ای وجود دارد. برای حل این معما، مخاطب باید این تصویرها را برای تشکیل پاسخی مطابق با راهنمایی ذکر شده، بچرخاند. برای مثال اگر لغت حاضر در بخش بالایی صفحه «سگ» باشد، او باید با بازی با این تصاویر کوچکتر، شکل واضح یک سگ را ایجاد کند. با نزدیک شدن به حل معما، کلمات بیشتری در قسمت بالایی صفحه ظاهر شده و بخش‌هایی از داستان بازی را شرح می‌دهند. طبیعتا با حل معماهای بیشتر، بخش‌های جدیدتری از داستان بازی روایت می‌شوند.

بازی موبایل G30 A Memory Maze، عنوانی مینیمال در سبک معمایی است

گیم‌پلی این بازی موبایل بسیار خاص و متفاوت است و داستان غمگین و احساسی آن نیز به معماها معنای فراوانی می‌بخشد. این بازی در سال گذشته موفق به کسب جوایز فراوانی در رشته‌های مربوط به بازی‌های موبایل شده و با توجه به ترکیب عالی و متعادل گیم‌پلی و داستان، آن را باید لایق این تحسین‌ها بدانیم. این موارد در کنار کنترل‌های ساده و قیمت معقول از G30 – A Memory Maze اثری خوب ساخته‌اند و تجربه‌ی آن را به دارندگان دستگاه‌های اندروید‌ی و iOS پیشنهاد می‌کنیم. برای دانلود بازی موبایل G30 – A Memory Maze برای اندروید و iOS می‌توانید به Google Play و App Store مراجعه نمایید.

پلتفرم‌ها: اندروید – iOS

قیمت: ۳٫۹۹ دلار

دسته بندی
مطالبمعرفی بازی موبایلمقالاتموبایل

یک دیدگاه

مطالب مرتبط