معرفی بازی موبایل Edo Superstar برای اندروید و iOS

یک بازی دو بعدی و در ژانر Brawler
Edo Superstar
Edo Superstar

Edo Superstar یک بازی دو بعدی و در ژانر Brawler برای پلتفرم موبایل است (در این بازی‌ها، پروتاگونیست مستقیماً با تعداد زیادی از نیروهای دشمن درگیر می‌شود. به این بازی‌ها، Beat-em-up نیز گفته می‌شود) که استایل هدایت کاراکتر آن، برای صفحه نمایش‌های لمسی، طراحی شده است. Edo Superstar یک بازی سریع، کمی بچگانه و بسیار اکشن و هیجان انگیز است که از ابتدا مخاطب را درگیر خود می‌کند.

نمی‌توان این بازی را بهترین نمونه‌ی ژانر خود معرفی کرد. در واقع گاهی اوقات سیستم کنترل بازی با سرعت بالای اتفاقات آن هماهنگ نمی‌شود. اما به طور کلی، می‌توان Edo Superstar را یکی از جالب‌ترین نمونه‌های این ژانر درنظر گرفت. اگر از طرفداران بازی‌های مبارزه‌ای بر روی موبایل هستید، این بازی قطعاً ارزش امتحان کردن را خواهد داشت.

 

یک بازی سریع، کمی بچگانه و بسیار اکشن و هیجان انگیز است که از ابتدا مخاطب را درگیر خود می‌کند

 

Edo Superstar

Edo Superstar

شما در Edo Superstar نقش یک میمون را برعهده دارید که تلاش می‌کند به بهترین استاد هنرهای رزمی در جهان تبدیل شود. او یک مبارز جسور و شجاع است که پشت کار زیادی برای رسیدن به هدف خود دارد. شما با دستورات ساده‌ای مانند لمس کردن و انگشت کشیدن بر روی صفحه، حرکات او را کنترل می‌کنید. ضربه زدن به نمایشگر، دستور مشت و لگد را صادر می‌کند؛ در حالی که کشیدن بر روی نمایشگر، کاراکتر را جا به جا می‌کند.

با نگه داشتن انگشت خود بر روی صفحه، میمون در حالت تدافعی قرار می‌گیرد. علاوه بر این، در زمان حمله‌ی دشمن، با لمس دایره‌های زرد رنگی که روی صفحه چشمک می‌زنند، می‌توان به آن ضد حمله زد. وقتی در انتهای مبارزه دشمن به حالت ثابت درآمد، با کشیدن بر روی علامت ظاهر شده بر روی سر او،می‌توان حرکت نابود کننده‌ی نهایی را به او وارد کرد.

Edo Superstar

Edo Superstar

در Edo Superstar، هدف، بدست آوردن شهرت است. این عامل، به نوعی مانند XP در بازی‌های دیگر عمل می‌کند. با افزایش شهرت شما در بازی، قدرت و مهارت‌های کاراکتر شما نیز به همین نسبت افزایش پیدا می‌کند.در بازی، آیتم‌هایی مانند تقویت کننده‌ی میزان جان و تکنیک‌های ویژه‌ای نیز گنجانده شده است که با بالا رفتن لول، می‌توانید مقادیر بیشتری از آن‌ها را بدست آورید.

 

در Edo Superstar، هدف، بدست آوردن شهرت است. این عامل، به نوعی مانند XP در بازی‌های دیگر عمل می‌کند

 

Edo Superstar

Edo Superstar

تنها نقطه ضعف Edo Superstar را می‌توان همان سیستم کنترل بازی دانست. گاهی اوقات با بالاگرفتن درگیری‌ها، برخی از حرکات را ازدست داده و یا نمی‌توانید با سرعت مناسب واکنش نشان دهید. اما این مشکل خیلی هم جدی نیست و معمولاً دستورات شما به خوبی در بازی اعمال می‌شوند. فقط باید کمی با سیستم هدایت آن آشنا شوید.

Edo Superstar شاید بهترین Brawler موجود برای گوشی‌های هوشمند نباشد اما حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. مبارزات چالش برانگیز این بازی می‌تواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد. شما می‌توانید ساعت‌ها با این بازی ساده سرگرم شوید.

 

دسته بندی
مطالبمعرفی بازی موبایلمقالاتموبایل
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link