معرفی بازی موبایل پرسیتی برای اندروید

بازی موبایل پرسیتی ساخته‌ی استودیوی تاد، سازندگان بازی مشهور فروت کرفت، است
اندروید
معرفی بازی موبایل پرسیتی برای اندروید

شاید بتوان یکی از اعتیادآورترین سبک‌های دنیای بازی را، سبک مزرعه داری دانست. این سبک در سال‌های دور به لطف بازی زیبای Harvest Moon (که در کشورمان هم از محبوبیت بالایی برخوردار بود) بر سر زبان‌ها افتاد و توانست به یکی از خاطره‌انگیزترین سبک‌های دنیای بازی تبدیل شود. در سال‌های اخیر به لطف بازی جذاب Stardew Valley، این سبک بار دیگر به محبوبیت رسیده به طوری که روزانه مخاطبان زیادی ساعات آزاد خود را به تجربه‌ی این بازی اختصاص می‌دهند. بازی موبایل پرسیتی که برای پلتفرم اندروید منتشر شده، در این سبک بوده و توانسته به بهره‌گیری از بهترین ویژگی‌های این بازی‌ها و ترکیب‌ آن‌ها با المان‌های بازی‌های استراتژیک مدیریت منابع، اثری سرگرم‌کننده و جذاب را را ارائه نماید.

اندروید

معرفی بازی موبایل پرسیتی برای اندروید

بازی موبایل پرسیتی ساخته‌ی استودیوی تاد، سازندگان بازی مشهور فروت کرفت، است. آن‌ها با درس گرفتن از تجربیات خود از آن بازی، توانسته‌اند اثری مناسب و سرگرم‌کننده طراحی کنند که توانایی همراه کردن مخاطبان با خود را برای مدتی طولانی دارد. این بازی در دوران هخامنشیان جریان داشته و همان‌طور که اشاره شد در سبک مزرعه داری است. مخاطب در ابتدای بازی به زمین پدری خود بازگشته و با مخروبه‌ای روبرو می‌شود. او در ادامه وظیفه دارد تا با مدیریت مزرعه آن‌ را پیشرفت داده و زمین پدری خود را باری دیگر آباد نماید. در ابتدای بازی تنها تعداد محدودی زمین کشاورزی و مرغ‌داری در اختیار دارید و در ادامه و با ارتقای درجه‌تان ساختمان‌های بیشتری باز خواهید کرد. تفاوت بازی موبایل پرسیتی با دیگر عناوین مدیریت منابع در نحوه‌ی ارتقا و پیشرفت مخاطب است. در این بازی هر ساختمان به صورت مجزا ارتقا نمی‌یابد و در عوض نوار ارتقای کلی‌ای وجود دارد که مخاطب با پیشرفت در آن به ساختمان‌های جدیدتری دست می‌یابد.

پرسیتی اثری سرگرم‌کننده و جذاب است

در مجموع بازی موبایل پرسیتی را می‌توان یکی از بازی‌های جذاب در سبک مدیریت منابع دانست و تجربه‌ی آن را به تمامی دوست‌داران بازی‌های مزرعه‌داری توصیه می‌نماییم. برای دانلود بازی موبایل پرسیتی برای اندروید می‌توانید به کافه بازار مراجعه کنید.

دسته بندی
مطالبمعرفی بازی موبایلمقالات
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link