معرفی بازی موبایل هشت خوان برای اندروید

اگر با این سبک از بازی‌ها آشنایی داشته باشید، می‌دانید که هر کدام از مخاطبان در آن فرماندهی را انتخاب کرده که توانایی‌های مختلفی دارد. البته این فرمانده‌ها مستقیما به نبرد با یکدیگر نپرداخته و در عوض این ارتش سربازان هستند که باید بر یکدیگر پیروز شوند
اندروید
معرفی بازی موبایل هشت خوان برای اندروید

در سال‌های اخیر، بازی‌های کارتی به محبوبیت قابل توجهی دست پیدا کرده‌اند. این آثار به لطف عرضه‌ی عناوین قابل قبولی چون Gwent و Hearthstone توانسته‌اند بر سر زبان‌ها افتاده و هر کدام تجربه‌های متنوع و متفاوتی را به مخاطبان ارائه دهند. موفقیت این عناوین استودیوی ایرانی آوید را بر این واداشت که با الهام از بهترین بازی‌های سبک دست به طراحی بازی‌ای کارتی، طبق استانداردهای جهانی و در عین حال کاملا ایرانی، بزند. این بازی موبایل هشت خوان نام دارد که برای پلتفرم‌‌های اندرویدی منتشر شده است. در این بازی موبایل، هر کدام از مخاطبان دسته‌ای از کارت‌های مختلف را که با الهام از اسطوره‌ها و پهلوان‌های پارسی طراحی شده‌اند، در اختیار داشته و می‌توانند در بخش‌های آنلاین و آفلاین بازی به رقابت با دیگر مخاطبان یا هوش مصنوعی بازی بپردازند.

اگر با این سبک از بازی‌ها آشنایی داشته باشید، می‌دانید که هر کدام از مخاطبان در آن فرماندهی را انتخاب کرده که توانایی‌های مختلفی دارد. البته این فرمانده‌ها مستقیما به نبرد با یکدیگر نپرداخته و در عوض این ارتش سربازان هستند که باید بر یکدیگر پیروز شوند. استراتژی و چینش درست کارت‌ها مهم‌ترین مساله در این بازی‌ موبایل است. هر کدام از کارت‌ها توانایی‌ها و قدرت مخصوص به خود را دارند؛ برخی از آن‌ها دفاعی و برخی دیگر تهاجمی هستند. هر چقدر قدرت این کارت‌ها بیشتر باشد، صدمه‌ی وارد شده به فرمانده‌ی حریف نیز بیشتر خواهد بود. مخاطبان در هر دست از این بازی موبایل ۳۰ کارت مختلف را در اختیار دارند.

اندروید

معرفی بازی موبایل هشت خوان برای اندروید

در بازی موبایل هشت خوان، مجموعا حول و حوش ۱۶۰ کارت مختلف وجود دارد که مخاطب باید بسته به استراتژی خود، برترین آن‌ها را انتخاب کرده و حریفان خود را شکست دهد. علاوه بر این واحد پولی درون بازی سنگ نام دارد که با استفاده از آن‌ها می‌شود کارت‌های بیشتری را تهیه کرد. البته میزان سنگ‌های به دست آمده از طریق بازی کردن اندک بوده و بازی شما را ترغیب به خرید این منبع با پول واقعی می‌کند.

مخاطبان در هر دست از بازی هشت خوان ۳۰ کارت مختلف را در اختیار دارند

در مجموع بازی هشت خوان را می‌توان یکی از آثار خوب ایرانی و تجربه‌ای مناسب در سبک کارتی دانست. برای دانلود بازی موبایل هشت خوان برای اندروید می‌توانید به کافه بازار مراجعه نمایید.

دسته بندی
مطالبمعرفی بازی موبایلمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط