معرفی بازی موبایل لولو جامپ برای اندروید

در این بازی موبایل مخاطبان باید با ضربه زدن بر صفحه‌ی موبایل خود موجودی پشمالو و بامزه را از طنابی چرخان بپرنانند
اندروید
معرفی بازی موبایل لولو جامپ برای اندروید

بازی موبایل لولو جامپ که برای پلتفرم اندروید منتشر شده، اثری کوچک و سرگرم‌کننده است که به ساده‌ترین شکل ممکن، می‌تواند مخاطب خود را برای ساعات متمادی معتاد خود کند.

اندروید

معرفی بازی موبایل لولو جامپ برای اندروید

در این بازی موبایل مخاطبان باید با ضربه زدن بر صفحه‌ی موبایل خود موجودی پشمالو و بامزه را از طنابی چرخان بپرنانند. با تداوم بازی سرعت طناب بیشتر شده و مخاطبان باید با سرعت عمل و دقت بیشتری بر صفحه‌ی دیوایس اندروید‌ی خود ضربه بزنند. در این بازی سرگرم‌کننده چهار درجه‌ی امتیازی مختلف وجود دارد که مخاطب بسته به میزان پرش خود هر کدام از آن‌ها را کسب خواهد کرد. در صورتی که پرش شما کوتاه و سریع باشد، امتیاز غیر ممکن را خواهید گرفت که بالاترین امتیاز بازی بوده و شش امتیاز به شما اضافه خواهد کرد. درجات بعدی به ترتیب بحرانی و ریسکی هستند که هر کدام ۴ و ۲ امتیاز به شما اضافه خواهند کرد. آخرین درجه‌ی بازی نیز معمولی نام دارد که با پرشی بلند و مطمئن به آن خواهید رسید و تنها یک امتیاز دارد. در قسمت راست صفحه نواری وجود دارد که با هر بار پریدن شخصیت پشمالو بازی مقدار آن افزایش می‌یابد. با پر شدن این نوار توپی رنگی (سبز، قرمز یا رنگ‌های دیگر) ظاهر شده و شخصیت اصلی بازی با خوردن آن امتیازی اضافی به دست می‌آورد. برای مثال با خوردن توپ سبز رنگ با هر پرش، بدون ارتباط با امتیاز پرش، یک امتیاز اضافی به مخاطب اعطا خواهد شد. امتیازهای این توپ‌ها که بازی‌ آن‌ها را پاداش خطاب می‌کند به مرور افزایش یافته و رکورد بهتری را برای مخاطب رقم می‌زنند.

در این بازی سرگرم‌کننده چهار درجه‌ی امتیازی مختلف وجود دارد که مخاطب بسته به میزان پرش خود هر کدام از آن‌ها را کسب خواهد کرد

در مجموع بازی لولو جامپ را می‌توان اثری سرگرم‌کننده و ساده دانست که توانایی سرگرم‌‌کردن مخاطبان را برای مدت‌های کوتاهی در بین کارهای روزمره‌شان دارد. برای دانلود بازی لولو جامپ برای اندروید می‌توانید به کافه بازار مراجعه کنید.

دسته بندی
مطالبمعرفی بازی موبایلمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط