معرفی بازی موبایل راز جنگل تارون برای اندروید

این بازی با رعایت بسیاری از استانداردهای پایه‌ای این سبک و ارائه‌ی گرافیکی جذاب و خوب، به اثری ارزشمند تبدیل می‌شود
اندروید
معرفی بازی موبایل راز جنگل تارون برای اندروید

یکی از محبوب‌ترین سبک‌های بازی بر روی پلتفرم‌های موبایل در سال‌های گذشته، سبک پلتفرمر بوده است. بازی‌سازان کشورمان نیز بازی‌های بسیار خوبی در این سبک تولید کرده‌اند. یکی از جالب توجه‌ترین بازی‌های ایرانی در این ژانر، بازی راز جنگل تارون است که با رعایت بسیاری از استانداردهای پایه‌ای این سبک و ارائه‌ی گرافیکی جذاب و خوب، به اثری ارزشمند تبدیل می‌شود.

بازی موبایل راز جنگل تارون اثر استودیوی سه نفره‌ی ای من گیمز است. این بازی از زمان عرضه‌ی خود در سال گذشته، با تحسین و استقبال مخاطبان و اهالی صنعت بازی در ایران روبرو شده است به طوری که توانست در گروه ده بازی برتر مستقل در جریان رویداد TGC 2018 قرار گیرد.

بازی داستان کودکی فقیر و ماجراجو به نام آریا را روایت می‌کند. او که در خانواده‌ای فقیر متولد شده، تصمیم می‌گیرد برای کمک به والدین خود به دنبال گنجی قدیمی در جنگلی اسرارآمیز برود. داستان بازی، بسیار پیش پا افتاده، ساده و فراموش شدنی است. البته داستان در بازی‌های پلتفرمر از اهمیت چندانی برخوردار نیست و نمی‌توان خرده‌ی فراوانی به سازندگان وارد نمود.

اندروید

معرفی بازی موبایل راز جنگل تارون برای اندروید

گیم‌پلی بازی شباهت‌ زیادی به عناوین شاخص این سبک چون Super Mario Bros. و Crash Bandicoot دارد. مخاطب کنترل آریا را در مراحل مختلف بازی بر عهده گرفته و باید از موانع مختلف محیطی و دشمنان گذر کند. دشمنان بازی تنوع بسیار خوبی داشته و به مرور با انواع جدیدی از آن‌ها روبرو خواهید شد. مقابله با آن‌ها نیز مشابه با آثار ذکر شده بوده و عمدتا به صورت پریدن بر روی سرشان صورت می‌گیرد.

نسخه‌ی رایگان بازی موبایل راز جنگل تارون شامل سه فصل مختلف و ۳۷ مرحله‌ی متفاوت می‌گردد. هر کدام از این فصول طراحی به خصوصی داشته و منجر به افزایش تنوع آن می‌شوند. در بازی مکان‌های مخفی زیادی وجود دارد که بر ارزشش تکرار آن می‌افزایند. با یافتن این مکان‌ها، پاداش‌های مختلفی چون سکه دریافت خواهید کرد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید ویژگی‌های مختلف آریا چون سلامتی او را ارتقا دهید. همان‌طور که اشاره شد، بازی از منظر بصری بسیار جذاب و چشم‌نواز بوده و محیط‌های متنوع بازی به صورت مناسی طراحی شده‌اند. اما به نظر می‌رسد که سازندگان زمان زیادی را برای کار بر روی افکت‌های صوتی و موسیقی بازی نگذاشته‌اند و از این منظر با محصولی متوسط روبرو هستیم. در مجموع بازی موبایل راز جنگل تارون یکی از عناوین خوب ایرانی برای پلتفرم اندروید بوده و تجربه‌ی آن را به علاقه‌مندان به سبک پلتفرمر پیشنهاد می‌کنیم.

برای دانلود بازی موبایل راز جنگل تارون می‌توانید به کافه بازار مراجعه نمایید
دسته بندی
پلتفرم هامطالبمعرفی بازی موبایلمقالاتموبایل
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link