معرفی بازی موبایل توپی در رنگ ها برای اندروید

این بازی با طراحی سه بعدی قابل قبول و مراحل خلاقانه و چالش برانگیز توانسته دست کم در بین رقبای ایرانی خود صورتی برجسته‌تر پیدا کند
اندروید
توپی در رنگ ها

سبک Runner که در آن‌ها معمولا مخاطب با کنترل شخصیت یا جسمی باید در محیطی سه بعدی به سمت جلو یا عقب صفحه‌ حرکت کنند از ابتدای کار پلتفرم‌های موبایل اندروید و iOS به یکی از پراستفاده‌ترین و متنوع‌ترین ‌سبک‌های موبایل بدل گشت که هر ساله عناوینی بسیاری در آن عرضه می‌شوند. بازی موبایل توپی در رنگ‌ها که برای پلتفرم اندروید منتشر شده را نیز می‌توان تلاشی جالب توجه از جانب بازی‌سازی ایرانی برای ارائه‌ی عنوانی سرگرم‌کننده در این سبک شلوغ دانست.

این بازی با طراحی سه بعدی قابل قبول و مراحل خلاقانه و چالش برانگیز توانسته دست کم در بین رقبای ایرانی خود صورتی برجسته‌تر پیدا کند. در بازی موبایل توپی در رنگ‌ها مخاطبان کنترل توپی سفیدرنگ را بر عهده گرفته و در این میان باید سعی کنند از بین موانع پرتعداد و رنگی مراحل بازی عبور کنند. برخورد توپ تحت کنترل مخاطب با هر کدام از موانع رنگی موجود در مراحل منجر به شکست او شده و باید بار دیگر مرحله را از ابتدا آغاز کند. مکانیزم‌های جالب به کار رفته در مراحل بازی چون تونل‌های رنگی که مخاطب تنها امکان رد شدن از قسمتی مشخص از آن را دارد به آن هیجانی مناسب می‌بخشند.

معرفی بازی موبایل توپی در رنگ ها برای اندروید

معرفی بازی موبایل توپی در رنگ ها برای اندروید

توپی در رنگ‌ها که برای پلتفرم اندروید منتشر شده را نیز می‌توان تلاشی جالب توجه از جانب بازی‌سازی ایرانی برای ارائه‌ی عنوانی سرگرم‌کننده در این سبک شلوغ دانست.

تجربه‌ی این بازی را به مخاطبانی که به دنبال پر کردن ایام کوتاه بیکاری خود در بین کارهای روز‌مره‌شان هستند پیشنهاد می‌کنیم. برای دریافت این بازی از کافه بازار می‌توانید به این لینک مراجعه نمایید.

دسته بندی
پلتفرم هامطالبمعرفی بازی موبایلمقالاتموبایل
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link