معرفی بازی موبایل تور کلمات برای اندروید

تور کلمات بیش از 700 مرحله‌ را شامل می‌شود که می‌تواند آن را به انتخابی مناسب برای گذراندن زمان‌های کوچک بین امور روزانه، تبدیل کند
اندروید
معرفی بازی موبایل تور کلمات برای اندروید

یکی از محبوب‌ترین سبک‌ها در بازی‌های موبایل‌، خصوصا در نزد کاربران ایرانی، بازی‌های جورچین کلمات هستند. این بازی‌ها در سال‌های گذشته به لطف رابط‌های کاربری و سادگی ذاتی خود، به انتخاب اول بسیاری از مخاطبان پلتفرم‌ اندروید تبدیل شدند. حال استودیوهای اردیبهشت و کاسپین، که پیش از این آثاری را در این سبک به صورت جداگانه عرضه کرده بودند،‌ با همکاری یکدیگر اثر جدید و خلاقانه‌ای را تولید کرده‌اند. بازی تور کلمات را می‌توان اثری نو در این سبک تکراری دانست که با ارائه رویه و روند گیم‌پلی‌ای جدید، به دنبال ارائه‌ی تجربه‌ای متفاوت برای مخاطبان است.

اندروید

معرفی بازی موبایل تور کلمات برای اندروید

بازی‌های جورچین کلمات معمولا مجموعه‌ای از حروف را پیش روی مخاطبان قرار داده و او را موظف به ساخت کلماتی گوناگون با استفاده از آن‌ها می‌کنند. بازی موبایل  تور کلمات اما این گونه نیست و از روشی نو برای به چالش کشیدن مخاطبان خود استفاده می‌کند. این بازی اندروید جدولی از حروف مختلف را در اختیار مخاطب قرار داده و او باید با توجه به دسته‌بندی ذکر شده، کلمات مختلفی را در آن پیدا کند. نکته این است که هیچ حرف اضافی و انحرافی‌ای در جدول وجود نداشته و برای تکمیل هر مرحله باید از تمامی حروف ارائه شده استفاده کنید. روند بازی در عین تفاوت با عناوین معمول، بسیار ساده، روان و سرگرم‌کننده است. بازی بیش از ۷۰۰ مرحله‌ را شامل می‌شود که می‌تواند آن را به انتخابی مناسب برای گذراندن زمان‌های کوچک بین امور روزانه، تبدیل کند. همچون دیگر آثار این سبک، بازی موبایل تور کلمات به ازای هر کلمه‌ی یافته شده مقداری سکه به مخاطب پاداش می‌دهد که می‌توان از آن برای استفاده از راهنمایی‌های سه‌گانه‌ی بازی استفاده کرد. طبیعتا مقدار این سکه‌ها بسیار کم بوده و بیشتر به منظور ترغیب مخاطبان به خریدهای درون برنامه‌ای، هستند.

<div class=”uth”>برای دانلود بازی تور کلمات می‌توانید به کافه بازار مراجعه کنید</div>

 

دسته بندی
پلتفرم هامطالبمعرفی بازی موبایلمقالاتموبایل

یک دیدگاه

مطالب مرتبط