معرفی بازی موبایل بابا شاه برای اندروید

در این بازی مخاطبان نقش یکی از اعضای دربار را بر عهده گرفته و در طول آن باید با انجام این بازی مشکلات افراد مختلف را حل کنند
اندروید
معرفی بازی موبایل بابا شاه برای اندروید

یکی از محبوب‌ترین بازی‌هایی که به وسیله‌ی ورق‌های پاسور انجام می‌شود، بازی Solitaire است. این بازی به شکل‌های متفاوتی وجود داشته و در کشورمان به نام «فال‌گیری» نیز شناخته می‌شود. بازی موبایل بابا شاه که برای پلتفرم اندروید منتشر شده برداشتی زیبا و سرگرم‌کننده از این بازی اعتیادآور است که با جلوه‌های بصری و صوتی جذاب توانایی سرگرم‌کردن مخاطبان را برای مدت زمان قابل قبولی دارد.

گیم‌پلی بازی بابا شاه سرگرم‌کننده، اعتیادآور و جذاب است

در این بازی مخاطبان نقش یکی از اعضای دربار را بر عهده گرفته و در طول آن باید با انجام این بازی مشکلات افراد مختلف را حل کنند. نخستین چیزی که توجه مخاطب را جلب می‌کند جلوه‌های دیداری جذاب و رنگارنگ بازی است که به شیوه‌ای دوست‌داشتنی طراحی ‌شده‌اند. اجرا و عملکرد این بازی موبایل نیز بسیار روان و در حد انتظار بوده و خبری از انیمیشن‌های کند و اعصاب خردکن نیست. علاوه بر این برای شخصیت‌هایی که از مخاطب درخواست کمک دارند نیز صداگذاری انجام گرفته که بسیار مناسب و جالب توجه است. طراحی هر کدام از این شخصیت‌های متفاوت به شکلی جذاب و دوست‌داشتنی انجام شده و مخاطب را به دنبال خود خواهند کشاند.

اندروید

معرفی بازی موبایل بابا شاه برای اندروید

گیم‌پلی بازی همانی است که از یک بازی با محوریت Solitaire انتظار دارید؛ سرگرم‌کننده، اعتیادآور و جذاب که می‌تواند در فاصله‌های زمانی کوتاه به خوبی شما را سرگرم کند. اگر با این بازی آشنایی داشته باشید می‌دانید که باید کارت‌ها را به ترتیب انتخاب کنید و در صورت انتخاب تمامی کارت‌های موجود بر زمین بازی تمام خواهد شد. علاوه بر این سازندگان مکانیزمی به عنوان کارت طلایی نیز در بازی قرار داده‌اند که با استفاده از آن می‌توان هر کارتی را برداشت. در مجموع تجربه‌ی این بازی موبایل را به علاقه‌مندان به Solitaire توصیه می‌کنیم. برای دانلود بازی موبایل بابا شاه برای اندروید می‌توانید به کافه بازار مراجعه کنید.

دسته بندی
مطالبمعرفی بازی موبایلمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط