مراسم SDCC 2019 | ساخت فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 توسط مارول تایید شد

کهکشانی‌ها دوباره به مارول بازمی‌گردند!
Guardians of the Galaxy
Guardians of the Galaxy

ساخت فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 (محافظان کهکشان ۳) به صورت رسمی تایید شد. استودیوی مارول زمانی که این عنوان کمیک بوکی را وارد دنیای سینمایی خود کرد، با ریسک بزرگی روبه‌رو شد، اما با انتشار اولین قسمت این مجموعه توانست طرفداران زیادی را به خود جذب کند. با وجود حس ویژه‌ی شوخ‌طبعی و احساسی James Gunn به عنوان کارگردان، کاراکترهای به یاد ماندنی، و موسیقی متن یکپارچه، فیلم اوریجینال محافظین کهکشان به یکی از بزرگترین عناوین سال ۲۰۱۴ تبدیل شد. دنباله‌ی این فیلم در سال ۲۰۱۷ با نام Guardians of the Galaxy Vol. 2 و فروش جهانی تقریباً ۸۶۳٫۸ میلیون دلار، به یکی از موفق‌ترین فیلم‌های Marvel تبدیل شد.

متاسفانه، نقشه‌ی ساخت فیلم Guardians of the Galaxy 3، باید راه زیادی برای رفتن به روی پرده سینما طی کند. تنها یک سال است که از اخراج Gunn به دلیل توییتی که گذاشته بود، می‌گذرد، اما در نهایت دیزنی تصمیم گرفت تا دوباره Gunn را برای کارگردانی فیلم Guardians of the Galaxy استخدام کند. مشخصاً، فیلم به زمان انتشار اولیه‌ی خود، یعنی سال ۲۰۲۰، نمی‌رسد، پس طرفداران نباید انتظار انتشار این فیلم  را در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول داشته باشند.

در طی پنل Hall H در مراسم San Diego Comic Con 2019، استودیوی Marvel برنامه‌ی خود برای فاز چهارم دنیای سینمایی‌اش را معرفی کرد. ولی در میان این اعلامیه‌ها، تاریخ انتشاری برای فیلم Guardians of the Galaxy 3 مشخص نشد، اما کوین فایگی (رییس استودیوی مارول) ساخت این فیلم را تایید کرد.

Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

دلایلی برای مشخص نشدن تاریخ انتشار فیلم محافظین کهکشان ۳ وجود دارد. دلیل اول: استودیوی Marvel برنامه‌ی کاملی برای چند سه سال آینده‌ی خود چیده است؛ در میان این پروژه‌ها، شاهد ۵ فیلم جدید تا سال ۲۰۲۱ هستیم، همچنین علاوه بر این فیلم‌ها، مسئولیت ساخت چند سریال در شبکه‌ی اینترنتی Disney+ را نیز برعهده دارد. گرچه Marvel برای سال ۲۰۲۲ نیز سه فیلم بدون عنوان را معرفی کرد، که به نظر می‌رسد این فیلم‌ها خارج از محدودیت یک پنل بودند. به علاوه، Gunn در حال کارگردانی فیلم The Suicide Squad (جوخه انتحار) برای کمپانی برادران وارنر است، و همچنین گفته می‌شود او تصمیم ندارد تا برای بازگشت به مارول، فیلم Suicide Squad را با عجلهبه اتمام برساند. به نظر می‌رسد که فیلم محافظین کهکشان ۳ تا سال ۲۰۲۳ آماده نمی‌شود، اما این تنها یک نظریه به حساب می‌آید.

James Gunn تصمیم ندارد تا برای بازگشت به مارول، فیلم Suicide Squad را با عجله به اتمام برساند.

هر زمانی که محافظان برگردند، در مکان مناسبی قرار می‌گیرند. فیلم Avengers Endgame در حالی به پایان رسید که Peter Quill تصمیم گرفت تا برای یافتن نسخه‌ی سال ۲۰۱۴ شخصیت گامورا، به ماموریتی برود. به نظر می‌رسد که این موضوع سرنخی برای ماجراجویی‌های فیلم Guardians of the Galaxy 3 است، اما هنوز به طور قطع نمی‌توانیم راجع به داستان این فیلم بحث کنیم. بعد از تمام این‌ها، در پایان Endgame مشاهده می‌کنیم که شخصیت Thor نیز به محافظان کهکشان می‌پیوندد، اما همانطور که می‌دانید قرار است او در فیلم مستقلی به نام Thor Love and Thunder در سال ۲۰۲۱ ایفای نقش کند. حال تنها باید صبر کنیم تا استودیوی مارول خبرهایی را از این فیلم به صورت رسمی منتشر کند.

نظر شما درباره فیلم سوم Guardians of the Galaxy چیست؟ آیا James Gunn می‌تواند مانند دو فیلم قبل، عنوانی سراسر هیجان و خنده را بسازد؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

 

دسته بندی
SDCC 2019اخبار سینمامارولمطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link