محتوای آپدیت ۱٫۹ بازی FIFA 20 | اصلاح و ارتقاء شوت‌ها، کریرمود و چهره‌های جدید

تمامی تغییرات بازی بزرگ EA در جدیدترین پچ بروزرسانی
FIFA 20
محتوای آپدیت ۱٫۹ بازی FIFA 20

آپدیت ۱٫۰۹ بازی FIFA 20 بلافاصله بعد از راه اندازی مجدد بازی‌ به صورت اتوماتیک نصب خواهد شد. این محتوای جدید که با نام رسمی آپدیت شماره ۷ شناخته می‌شود، تغییرات جزئی و کوچکی را در قسمت‌های FUT و Volta اعمال می‌کند. در عوض، اکثر تمرکز محتوای این پچ، روی نرخ موفقیت شوت‌های داخل محوطه جریمه و بهبود استایل پنالتی‌ها معطوف شده است. در ادامه با معرفی تغییرات بازی FIFA 20 در جدبدترین آپدیت این بازی با ایستگاه بازی همراه باشید.

مطالب مرتبط:

 

محتوای آپدیت ۱٫۹ بازی FIFA 20: گیم پلی

FIFA 20

FIFA 20

آپدیت قبلی بازی FIFA 20 نیز به طور ویژه روی اصلاح فرایند شوت زنی تمرکز داشت. بعد از اعمال تغییرات مربوط به دقت شوت‌های پشت محوطه جریمه، حالا نوبت به شوت‌های داخل باکس رسیده تا در آپدیت ۱٫۹ این بازی، شامل اصلاحات نهایی شوند. بر اساس اطلاعات منتشر شده در وبسایت EA، دقت شوت‌های داخل محوطه جریمه، بعد از نصب بروزرسانی اخیر این بازی، افزایش خواهد یافت.

در واقع، حالا با شوت زدن در داخل محوطه ۱۸ قدم، احتمال داخل چارچوب قرار گرفتن ضربه‌ی شما افزایش خواهد یافت؛ البته، توان شوت زنی بازیکن مورد استفاده نیز مثل همیشه از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از نکات جالبی که درباره‌ی پنالتی‌ها اصلاح شده، جهت نگاه بازیکنان در زمان زدن ضربه پنالتی است. قبلاً با توجه به جهت نگاه بازیکن ضربه زننده، می‌توانستیم جهت پرش دروازه بان را پیش بینی کنیم، حالا بازیکنان در هنگام زدن ضربه پنالتی، به وسط دروازه نگاه خواهند کرد.

افزایش سرعت حرکت پاس‌های زمینی، یکی دیگر از تغییرات آپدیت ۱٫۰۹ بازی FIFA 20 است. حالا در هنگام پاس به عقب یا کرنرهای کوتاه، احتمال این که بازیکن حریف توپ را از چنگ شما خارج کند، کمتر شده است. ضمناً زمانی که بازیکنان تحت فشار قرار ندارند، دقت پاس‌های آن‌ها افزایش یافته است.

 

محتوای آپدیت ۱٫۹ بازی FIFA 20: کریر مود

FIFA 20

FIFA 20

بعد از تغییرات گسترده‌ای که آپدیت‌های قبلی این بازی در بخش کریر مود اعمال کردند، حالا شاهد اصلاحات کوچکی در این بخش از بازی FIFA 20 هستیم. به گفته‌ی EA، مشکلات گرافیکی بازی در زمان باز کردن پنجره اکشن لیست در بخش Squad HUB که برای برخی از کاربران ایجاد شده بود، اصلاح شده است. تغییرات این قسمت، به همین مورد خلاصه می‌شود.

 

محتوای آپدیت ۱٫۹ بازی FIFA 20: آلتیمیت تیم

FIFA 20

FIFA 20

این آپدیت بازی FIFA 20 تنها بخشی از محتوای بصری قسمت FUT را تغییر می‌دهد. حالا یک شمارنده تعداد بازی‌های انجام شده در صفحه انتخاب رقیب بخش Squad Battles اضافه شده است که نشان می‌دهد شما چند بازی را در طول هفته‌ی مشخص شده انجام داده‌اید. ضمناً برخی مشکلاتی که در رابطه با زمان لودینگ صفحه انتخاب کیت لباس گزارش شده بود، برطرف شده است. علاوه بر این، یک اعلانیه‌ی اشتباه FUT Champions Rank Crest که گاهی اوقات در تب FUT Online یا FUT Hub نمایش داده می‌شد، حذف شده است.

 

محتوای آپدیت ۱٫۹: چهره بازیکنان

FIFA 20

FIFA 20

۲۹ چهره جدید در این پچ به بازی اضافه می‌شود که اکثراً به باشگاه‌هایی که به تازگی از لیگ انگلیس به طور کامل پروموت شده‌اند تعلق دارد. نوریچ سیتی، شفیلد یونایتد و استون ویلا، این باشگاه‌های انگلیسی هستند. Teemu Pukki و Jack Grealish از پی اس جی و اتلتیکو مادرید در کنار Kieron Freeman از منچستر یونایتد که ابتدای فصل عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشته بود، دیگر چهره‌های جدید بازی فیفا ۲۰ بعد از نصب آپدیت شماره هفت خواهند بود.

 

منبع: Gamesradar
دسته بندی
ایکس باکسپلی استیشنفیفاکامپیوترمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط