مایکل فاسبندر به بازیگران فیلم بعدی تایکا وایتیتی اضافه خواهد شد

فاسبندر برای فیلم Next Goal Wins انتخاب شده است!
مایکل فاسبندر
مایکل فاسبندر
مایکل فاسبندر به بازیگران فیلم بعدی تایکا وایتیتی اضافه خواهد شدReviewed by نیما احمدی on Sep 16Rating: 5.0مایکل فاسبندر به لیست بازیگران فیلم بعدی تایکا وایتیتی اضافه خواهد شد

مایکل فاسبندر (Michael Fassbender) برای ایفای نقش در آخرین فیلم تایکا وایتیتی (Taika Waititi) با نام Next Goal Wins وارد مذاکره نهایی شده است. داستان این فیلم حول تیم ملی فوتبال American Samoa جریان دارد. مایکل فاسبندر تاکنون دوبار نامزد دریافت جایزه اسکار شده است، حال او برای بازی در فیلم فوتبالی Next Goal Wins مراحل پایانی مذاکره را طی می‌کند. Next Goal Wins، فیلمی با ژانر درام ورزشی که محصول همکاری مجدد فیلم‌ساز آن با Fox Searchlight است.

این اثر برگرفته از مستند انگلیسی سال ۲۰۱۴ به همین نام و ساخته‌ی مایک برت (Mike Brett) و استیو جمیسون (Steve Jamison) است. فیلم Next Goal Wins داستان تیم فوتبال ساموا آمریکا و مربی‌شان، توماس رونگن (Thomas Ronegen)، را روایت می‌کند که سعی دارند تا تیم بازنده خود را به مرحله انتخابی جام جهانی فیفا برسانند.

مایکل فاسبندر

مستند Next Goal Wins

در حالیکه هنوز افراد تیم به صورت کامل انتخاب نشده‌اند، فاسبندر برای بازی در نقش مربی تیم انتخاب شده است. وایتیتی و Searchlight در حال آمادگی برای اکران فیلم نازی آلمانی «Jojo Rabbit» هستند که به تازگی نیز در تورنتو به روی پرده سینما رفته است. وایتیتی قبل از کارگردانی چهارمین فیلم ثور با نام Love and Thunder، فیلم Next Goal Wins را خواهد ساخت.

 

این اثر برگرفته از مستند انگلیسی سال ۲۰۱۴ به همین نام و ساخته‌ی مایک برت (Mike Brett) و استیو جمیسون (Steve Jamison) است.

 

سازنده فیلم The Kiwi به همراه این موریس (Iain Morris) نویسندگی این فیلم را برعهده گرفته‌اند تا جاناتان کاوندیش (Jonathan Cavendish)، برت (Brett) و جمیسون (Jamison) تهیه و تولید کنند. علاوه بر این افراد، Garrett Basch و اندی سرکیس (Andy Serkis) نیز در لیست تهیه‌کنندگان این فیلم حضور دارند.

فاسبندر به تازگی در فیلم X-Men Dark Phoenix نقش مگنیتو (Magneto) را بازی کرده است. این فیلم آخرین قسمت از سری مردان ایکس است که علارغم حضور ستارگان زیادی همچون فاسبندر، نتوانست رضایت منتقدین را به خود جلب کند.

آیا فاسبندر می‌تواند دلیل درخشش فیلم Next Goal Wins شود؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط