مارول در حال گسترش کمیک های فرانچایز X Men است

مارول قصد دارد تا دو کمیک بوک جدید از فرانچایز مردان ایکس را منتشر کند!
مارول
X men

Marvel Entertainment (مارول) در پی موفقیت انتشار دوباره‌ی House of X/Powers of X، در تلاش است تا با معرفی دو عنوان جدید به نام‌های X Men/Fantastic Four و Giant Size X Men و اضافه کردن آن‌ها به هفت سری قدرتمند قبلی خود، فرانچایز کمیک بوک‌های مردان ایکس (X Men) را شدیداً گسترش دهد.

این دو عنوان جدید در مراسم MCM Comic Con لندن در روز جمعه معرفی شده‌اند. Giant Size X Men سری ویژه‌ای است که توسط جاناتان هیکمن نوشته شده است و برروی فرد یا گروه‌های کوچکی از فرانچایز مردان ایکس تمرکز دارد، هر قسمت از این سری توسط یک تیم هنری متفاوت طراحی شده است؛ این سری با قسمت Giant Size X Men: Jean Grey and Emma Frost با طراحی راسل داترمن (Russell Dauterman) منتشر خواهد شد.

 

مارول

Giant Size X Men

در همین حال، سری X Men/Fantastic Four، در قالب یک مینی سری چهار قسمتی توسط چیپ زدارسکی (Chip Zdarsky) و تیم هنری تری و ریچل دادسون (Terry and Rachel Dodson) منتشر خواهد شد که داستان آن حول کاراکتر فرانکلین ریچاردز – پسر ریید و سو ریچاردز از سری چهار شگفت انگیز و یکی از قدرتمندترین جهش‌یافته‌ها – و سوال اینکه او چگونه در کشور جهش‌یافتگان کراکوا (Krakoa) زندگی می‌کند، جریان دارد. این سری به طور مشخص اولین دید وسیع ما نسبت به ادغام دنیای مارول و سری جدید مردان ایکس است – این سری جدید در کتاب‌های اخیر هیکمن با جزییات بیشتری مشخص شده‌اند، و در آن جهش‌یافتگان به گونه‌ای غالب در زمین تبدیل شده‌اند.

هردو سری در بهمن ماه در کنار سری مستقل Wolverine منتشر خواهد شد. تا کنون ۹ عنوان از سری کمیک‌های مردان ایکس معرفی شده‌اند. به علاوه، حداقل دو سری جدید نیز برای انتشار برنامه‌ریزی شده‌اند، یکی از آن‌ها که سری مستقلی از کاراکتر Moira MacTaggert خواهد بود در مصاحبه‌ی اخیر هیکمن معرفی شد، و سری دیگر نیز با عنوان X Corp در ردیف سری‌های کاپیتان مارول معرفی شده است. مارول قصد دارد تا علاوه بر پیشروی در دنیای سینمایی خود، دنیای کمیک‌بوک Marvel را نیز جلو ببرد.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط