فیلم Thor 4 | جیمی الکساندر برای بازی در نقش ملکه ازگارد داوطلب شده است

احتمال بازگشت کاراکتر لیدی سیف به دنیای سینمایی مارول در فیلم Thor 4!
Valkyrie
Valkyrie

کاراکتر والکری (با بازی تسا تامپسون Tessa Thompson) در فیلم Thor Love and Thunder به دنبال ملکه‌ای برای حکم‌رانی در ازگارد است، و برای این عنوان، جیمی الکساندر (Jaimie Alexander) برای بازی در نقش لیدی سیف (Lady Sif) داوطلب شده است. افراد زیادی درباره به تاخیر انداختن حضور یک قهرمان LGBTQ (افرادی که دارای تمایلات دگرجنس‌گرایانه نیستند) در دنیای سینمایی مارول بحث می‌کردند، تا بالاخره این موضوع در مراسم San Diego Comic Con تایید شد، و والکری برای ایفای نقش این نوع قهرمان آماده است. البته این خبر زیاد غافلگیرانه نبود، از آنجایی که تامپسون در سال ۲۰۱۸ هم‌جنس‌گرا بودن خود را علنی کرد، او حتی قبلاً نیز درباره‌ی صحنه‌ی حذف شده‌ای در فیلم ثور رگنارک صحبتی کرد که در آن صحنه این موضوع تایید می‌شد.

هم‌جنس‌گرا بودن والکری در دنیای سینمایی Marvel دقیقا مشابه کمیک‌ها طراحی شده، زیرا در کمیک‌ها این موضوع از گذشته تایید شده است. تامپسون به نظر برای ایفای نقش اولین ابرقهرمان هم‌جنس‌گرای دنیای سینمایی مارول، احساس مسئولیت می‌کند، و بعد اجرای فوق‌العاده‌اش در فیلم رگنارک، دلیلی برای حذف نقش او وجود ندارد. همانطور که تامپسون در طول مراسم SDCC نیز اعلام کرد، حال که Thor، والکری را به عنوان پادشاه ازگارد جدید معرفی کرده است، در نتیحه پادشاه نیز نیاز به یک ملکه دارد.

والکری اولین ابرقهرمان همجنس‌گرا در دنیای سینمایی Marvel خواهد بود.

مقاله‌ای در توییتر سایت IGN منتشر شده است که کاراکترهایی با احتمال بالا برای نقش معشوقه‌ی والکری در فیلم ثور ۴ را مورد بررسی قرار داده است، دز این مقاله شاهد حضور لیدی سیف در بین کاندیداهای این نقش هستیم. در پاسخ به این توییت نیز جیمی الکساندر برای بازی در نقش ملکه‌ی ازگارد، اعلام داوطلبی کرده است.

کاراکتر لیدی سیف از فیلم  Thor The Dark World در دنیای سینمایی مارول حضور نداشته است، گرچه چندباری به عنوان بازیگر مهمان در سریال تلویزیونی مأموران شیلد (Agents of Shield) محصول شبکه‌ی ABC حضور به عمل آورده. حضور لیدی سیف در فیلم Thor Ragnarok از قبل برنامه‌ریزی شده بود، اما زمان‌بندی این فیلم با ساخت سریال Blindspot محصول شبکه‌ی NBC تداخل پیدا کرد و همین موضوع باعث حذف این شخصیت از فیلم شد. در طی ماجراهای فیلم Avengers Infinity War، لیدی سیف نیز به همراه نصف جمعیت هستی تبدیل به خاکستر شده بود. این موضوع پس از پیروزی قهرمانان در انتهای فیلم  Avengers Endgame معکوس شد و همه افراد دوباره زنده شدند، پس احتمالاً لیدی سیف نیز دوباره به زندگی برگشته و در جایی از کهکشان، آماده و منتظر ملاقات با والکری است.

طرفداران مارول برای دیدن زوج لیدی سیف و والکری دلایل زیادی دارند، اما یکی از بهترین این دلایل، دیدن واکنش ثور درباره‌ی این موضوع است. خدای رعد و برق زمانی جرقه‌های عاشقانه‌ای با لیدی سبف داشت، و حتی در کمیک‌ها این دو شخصیت عاشق و معشوق همدیگر بوده‌اند. حتی اگر هیچوقت این اتفاق در دنیای سینمایی مارول رخ ندهد، باز هم این دو کاراکتر نزدیک یکدیگر می‌مانند، و ثور و والکری نیز همیشه پتانسیل یک رابطه‌ی دوستانه داشته‌اند. این سناریو با بازگشت جین فاستر به فیلم Thor Love and Thunder، احتمال بیشتری پیدا می‌کند.

مطلب مرتبط: ناتالی پورتمن در فیلم Thor: Love and Thunder نقش ثور مونث را دارد

نظر شما درباره بازگشت شخصیت‌هایی همچون لیدی سیف و جین فاستر به دنیای سینمایی Marvel چیست؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید. این خبر ترجمه‌ای از سایت Screenrant است.

دسته بندی
SDCC 2019اخبار سینمامارولمطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link