فیلم Breaking Bad یکی از شخصیت‌های مرده‌ی سریال را زنده می‌کند

فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie شامل بیش از ده شخصیت آشنا می‌شود.
Breaking bad
Breaking bad

طبق گزارشات، فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie شامل بیش از ده شخصیت آشنا می‌شود. داستان فیلم سرگذشت Jesse Pinkman را درست بعد حوادث سریال شرح می‌دهد. اما چه شخصیت‌های دیگری در این فیلم حضور خواهند داشت؟

Jonathan Banks بازیگر نقش Mike Ehrmantraut در سریال Breaking Bad و Better Call Saul به ET Canada گفت که او در فیلم El Camino حضور خواهد داشت. Banks گفت: «بله. البته بخاطر این اطلاعات در دردسر می‌افتم، اما  چرا که نه؟ مگر آخر چه اتفاقی می‌افتد؟

والتر وایت، مایک را در فصل پنجم سریال Breaking Bad به قتل رساند، بنابراین طرفداران متعجب‌اند که چطور ممکن است Ehrmantraut به El Camino برگردد. یک احتمال این است که این اتفاق در یک صحنه‌ی فلش‌بک روی دهد.

گذشته از این‌ها، تریلر بلندی از El Camino دو نفر را نشان می‌دهد که شبیه Jesse و Mike هستند که در کنار یک رودخانه شبیه همان جایی که والتر، مایک را به قتل رساند ایستاده‌اند. بعلاوه احتمال دارد که این دو والتر و مایک باشند، اما از آنجا که لباس‌ها و نمای دوری که از آن‌ها می‌بینیم کاملا با آنچه که در سریال دیدیم مطابقت ندارد، به سختی می‌توان گفت که آن‌ها چه کسی هستند.

Breaking Bad

Breaking Bad

در رابطه با دیگر شخصیت‌هایی که به El Camino باز می‌گردند، تریلرهای به نمایش درآمده از فیلم علاوه بر جِسی با بازی Aaron Paul، از قبل حضور Skinny Pete با بازی چارلز بِیکر، Badger با بازی مَت جونز و Joe با بازی Larry Hankin را تایید می‌کنند.

بر اساس شایعه‌ها، شخصیت‌های زیر به El Camino باز می‌گردند: Kenny، Mrs. Pinkman، Ed، Badger، Skinny Pete، Mike و Jane. بعلاوه بر طبق این شایعه Walter White با بازی Bryan Cranston نیز در فیلم حضور خواهد داشت.

یکی از شخصیت‌های سریال Breaking Bad که در فیلم El Camino حضور خواهد داشت چنان راز مهمی بوده که تهیه‌کنند‌گان برای اینکه کسی او را نشناسد، آن بازیگر را سوار جت شخصی کرده‌اند. اگر واقعا قرار است تا Walter White بازگردد، آن‌ها دلیل خوبی برای این مخفی‌کاری‌ها داشته‌اند.

 

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط