فیلم Avengers Infinity War | صحنه هایی از جوانی تانوس که در نهایت حذف شدند

ایده ای حذف شده برای توضیح نقشه های تانوس!
Thnos
Thanos

فیلم Avengers Infinity War توسط کاراکتر تانوس (Thanos) به اوج خود رسید – اما این تایتان دیوانه (Mad Titan) می‌توانست بیش از این‌ها بار فیلم را سنگین‌تر کند. کریستوفر مارکوس (Christopher Markus) و استفن مک فیلی (Stephen McFeely)، نویسندگان این فیلم به تازگی اعلام کردند که نقشه‌ی اصلی آن‌ها برای کاراکتر تانوس، روایت داستان اصلی و زندگی او بوده، ولی در نهایت این ایده اجرا نشده است.

مارکوس در مصاحبه‌ای با مجله بک استوری (Backstory Magazine) گفت: “ما صحنه‌هایی را نوشته بودیم … که در آن‌ها تانوس جوان سعی داشت تا برنامه‌هایش را (درباره خطر افزایش جمعیت) به ساکنان سیاره تایتان توضیح دهد.”

فیلم Infinity War قصد داشت تا نگاه کوتاهی از نسخه‌ی جوان‌تر تانوس را در اختیار بینندگان قرار دهد، اما با گذشت زمان ما دیدیم که چگونه گامورا را از سیاره اصلی‌اش ‘نجات’ می‌دهد، و در نهایت در نقطه‌ای ناگهانی می‌بینیم که تصمیم به نابود کردن نصف جمعیت هستی گرفته است. نقشه‌ی اصلی برای داستان زندگی تانوس (Thanos)، شامل صحنه‌ای از ورود جاش برولین به مجلس سنا و متقاعد کردن آن‌ها برای اجرای طرح‌هایش بود، که در پیش‌نویس‌های بعدی این صحنه نیز حذف شد.

چرا برگشتن به سال‌های اولیه زندگی Thanos ایده‌ای بود که باید حذف می‌شد؟ مارکوس در این باره توضیح می‌دهد:”این موضوع از قضایایی محسوب می‌شود که شما می‌توانید بدون دیدن نیز آن را درک کنید.” همچنین مارکوس از اعتقاد داشت که این حرکت تانوس شباهت بسیار زیادی به داستان اصلی یک ابرقهرمان دیگر دارد: پدر سوپرمن، جور-ال (Jor-El)، در زمان مرگ سیاره کریپتون.

مک فیلی نیز اینگونه می‌گوید:”ایده‌ی داستان اصلی تانوس (Thanos) صحنه‌ای بود که تنها یک موضوع را توضیح می‌داد. ولی کاری که ما به جای انجام دادیم، تمام  صحنه‌هایی بود که تاریخچه‌ی او و کاراکتر گامورا را به بیننده نشان می‌داد. صحنه‌هایی که بیش از یک موضوع را توضیح می‌دادند، چون به نوعی آن‌ها هایلایت‌های از روابط بین تانوس و دخترش محسوب می‌شدند و قربانی کردن گامورا را احساسی‌تر می‌کردند.”

شاید تانوس در فیلم Infinity War نتوانست داستان زندگی خودش را روایت کند، اما این ایده هنوز هم به طور کلی از گزینه‌های روی میز حذف نشده است. فیلم The Eternals (اترنال‌ها) فرصتی برای حضور دوباره‌ی تانوس محسوب می‌شود، از آنجایی که در کمیک‌ها نیز Thanos در بین آن‌ها حضور داشته است. شاید برگشتن شخصیت Thanos به فاز چهارم دنیای سینمایی مارول، توضیحاتی درباره زندگی گذشته او ارائه دهد.

مطلب مرتبط: فیلم Eternals | معرفی و راهنمای شخصیت ها و بازیگران

نظر شما درباره برگشتن کاراکتر تانوس چیست؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

 

دسته بندی
اخبار سینماسینمافیلم اونجرزمارولمطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link