فیلم بتمن بازیگر جدیدی را به لیست خود اضافه کرد

جیمی لاوسون بازیگر جدید فیلم بتمن خواهد بود!
بتمن
بتمن

هنوز هم بازیگران جدیدی به فیلم مستقل بتمن (The Batman) در حال اضافه شدن هستند. اخیراً طبق گفته‌های سایت Collider، جیمی لاوسون  که به تازگی از مدرسه تئاتر جولیارد فارغ‌التحصیل شده، برای بازی در نقشی مجهول، به لیست بازیگران فیلم The Batman اضافه شده است. او به همراه بازیگرانی مانند رابرت پتینسون در نقش بروس وین، زویی کراویتز در نقش زن گربه‌ای، پاول دانو در نقش ریدلر و جفری رایت در نقش رئیس پلیس گوردن، در فیلم بتمن نقش‌آفرینی خواهد کرد. اخباری نیز درباره مذاکره‌ی کالین فارل برای بازی در نقش آزوالد کاپلبات (پنگوئن) و اندی سرکیس برای نقش آلفرد پنی ورث منتشر شده‌اند.

بتمن The Batman

تصویری از جیمی لاوسون بازیگر جدید فیلم بتمن

با در نظر گرفتن لیست بازیگران منفی این فیلم، پتانسیل آن وجود دارد که لاوسون در فیلم بتمن نقش مثبت و قهرمانانه‌ای را ایفا کند. از آنجایی که ریوز این پروژه را بیشتر به عنوان داستانی «کارآگاهی» معرفی کرده است، لاوسون احتمالاً نقش‌هایی مانند وسپر فیرچالد (Vesper Fairchild) یا سیلور سنت کلود (Silver St. Cloud) را بازی خواهد کرد. احتمال این نیز وجود دارد که دقیقاً برعکس این موضوع، لاوسون نقش منفی دیگری را برعهده بگیرد، شخصیتی مرگبار و خطرناک در دنیای بتمن. کاراکتر پویزن ایوی (Poison Ivy) با قدرت‌های ماورایی خود مانند توانایی کنترل گیاهان، کمی برای این فیلم غیرطبیعی است، اما بازهم نمی‌توانیم بودن این شخصیت را به کلی زیر سوال ببریم. همچنین شخصیت تالیا الغول را نیز می‌توانیم برای داستان فیلم Batman در نظر بگیریم، باتوجه به رابطه‌ی طولانی مدت بروس و پدر تالیا یا همان رأس الغول، او نیز می‌تواند بخشی از این فیلم باشد.

مطلب مرتبط: اندی سرکیس احتمالاً نقش آلفرد را در فیلم بتمن برعهده خواهد گرفت

با در نظر گرفتن سرعت پخش اخبار جدید حول فیلم The Batman، احتمالاً نقش لاوسون نیز به زودی به طور رسمی مشخص خواهد شد. فیلم بتمن در تاریخ ۴ تیر ۱۴۰۰ اکران خواهد شد. نظر شما درباره لیست بازیگران این فیلم چیست؟ ایا مت ریوز می‌تواند شخصیت بتمن را به اوج خود برساند؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link