فیلمبرداری دنباله ریبوت فیلم Halloween به صورت رسمی آغاز شد

با انتشار اولین عکس از پشت صحنه این فیلم، به صورت رسمی فیلمبرداری Halloween Kills آغاز شد!
Halloween
Halloween

موفقیت بزرگ بازسازی فیلم Halloween، به بینندگان اطمینان داد که این فیلم، آغازگر سری جدید فیلم‌های هالووین خواهد بود. در تیر ماه (جولای)، اعلام شد که Michael Myers، قاتل ماسک پوش هالووین در دو فیلم جدید با نام‌های Halloween Kills و Halloween Ends حضور خواهد داشت، و این دو فیلم به صورت پشت هم فیلمبرداری خواهند شد. تهیه‌ی فیلم Halloween Kills به صورت رسمی آغاز شده و Jamie Lee Curtis، بازیگر این فیلم نیز اولین عکس خود را در پشت صحنه منتشر کرده است.

این عکس از شخصیت Laurie Strode با بازی Curtis بوده که در آن با صورتی زخمی و خاکی در حال خندیدن است، و احتمالاً در این صحنه در حال مبارزه با Michael بوده است. او در کپشن این عکس اینگونه نوشته: «هیچوقت درباره مردن حرف نزن! اولین روز از جنگ من برای زندگی!» این عکس را می‌توانید در بخش زیر مشاهده کنید:

Halloween

پست Jamie Lee Curtis از پشت صحنه اولین روز فیلمبرداری

فیلم‌های Halloween Kills و Halloween Ends برای انتشار در تاریخ‌های ۲۵ مهر ۱۳۹۹ (۱۶ اکتبر ۲۰۲۰) و ۲۳ مهر ۱۴۰۰ (۱۵ اکتبر ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده‌اند. هر دو فیلم توسط David Gordon Green کارگردانی می‌شوند، او کسی است که ساخت فیلم اول را نیز به همراه خالق این سری John Carpenter برعهده گرفته بود.

جالب است بدانید، نقشه‌ی اولیه برای ساخت فیلم هالووین در سال ۲۰۱۸، ساخت یک دنباله بلافاصله پس از اتمام آن بوده است. Danny McBride، نویسنده‌ی این فیلم، سال گذشته در مصاحبه‌ای با Entertainment Weekly اینگونه گفت:

ما قصد داشتیم تا دو قسمت اول را پشت سر هم فیلمبرداری کنیم. بعد پیش خود اینگونه گفتیم: کمی صبر کنیم و عجله‌ای در کار نداشته باشیم. این امکان وجود دارد که فیلم منتشر شود و همگی از آن متنفر باشند، و ما دیگر فیلمی نسازیم. پس، با اینکار دیگر لازم نیست یکسال منتظر بمانیم تا فیلمی که مردم آن را دوست ندارند منتشر شود.

نظر شما درباره ساخت دنباله برای فیلم هالووین چیست؟ آیا از فیلم اول راضی بودید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما با به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط