فصل سوم سریال «Westworld» آغاز شد

معرفی کوتاه فصل سوم سریال «وست ورلد»

سریال «Westworld» مجموعه‌ای تلویزیونی در ژانر علمی-تخیلی و درام ساخته شبکه تلویزیونی HBO است. این سریال که تاکنون دو فصل آن به طور کامل منتشر شده توسط جاناتان نولان و لیزا جوی نوشته شده.

قسمت اول فصل سوم سریال «وست ورلد» پس از گذشت تقریبا دو سال، در  26 اسفند 98 (15 مارس 2020) منتشر شد.

از جذابیت‌های این فصل ‌می‌توان به نقش آفرینی آرون پال، بازیگر شخصیت جسی در سریال برکینگ بد اشاره کرد. اما احتمالا قسمت جذاب‌‌ترش برای ما ایرانی‌ها حضور کوتاه پیمان معادی در قسمت اول باشد. البته هنوز مشخص نیست که پیمان معادی فقط در قسمت اول نقش دارد یا در قسمت‌های بعدی هم حضور خواهد داشت.

سریال Westworld هر هفته دوشنبه ها منتشر می‌شود. در این بازه تعطیلات و خانه نشینی فرصت خوبی است تا کسانی که تابه‌حال سریال وست ورلد را ندیده‌اند دو فصل اول را تماشا کنند و بعد به تماشای فصل سوم بپردازند. برای این دسته از دوستان در ادامه معرفی کوتاهی از داستان سریال خواهیم داشت.

سریال «Westworld» بر اساس فیلمی به همین نام محصول سال 1973 ساخته شده است.

داستان سریال درباره دنیایی متفاوت از دنیای انسان‌هاست. دنیایی متعلق به انسان‌های مصنوعی به نام «میزبان‌ها» شناخته می‌شوند. جایی که هرکس در حال اجرای سناریوی خاص خودش است، آدم‌ها می‌توانند با دادن هزینه گزافی پا به این دنیا بگذارند و هر کاری خواستند بدون آن که به عواقب کار خود بیندیش‌اند یا از آن ترسی داشته باشند، انجام دهند. انسان‌ها در دنیای غرب «مهمان» نامیده می‌شوند. میزبان ها نمی‌توانند به آن‌ها آسیب بزنند. چیزی که خلاف آن برای مهمان‌ها صادق است.

سریال وست ورلد مایه‌ای روانشناختی آمیخته با فلسفه دارد که با پیچیدگی‌های عجیبش چه در اصل موضوع چه در روایت یکی از بهترین سریال‌های چند سال اخیر بوده است. فصل سوم سریال «Westworld» در هشت قسمت منتشر می‌شود. به شما پیشنهاد می‌کنیم که از امروز تماشای آن را آغاز کنید تا پا به دنیای شگفتی‌ها بگذارید و لحظاتی ناب