فصل جدید سریال Rick and Morty منتشر شد

اولین قسمت از فصل چهارم سریال Rick and Morty پخش شد
Rick and Morty
Rick and Morty

در نهایت پس از دوسال انتظار، طبق برنامه اعلام شده قبلی، اولین قسمت از فصل چهارم سریال مورد انتظار Rick and Morty منتشر شد. در خلاصه قسمت اول آمده:« ریک، مورتی را به سیاره‌ای می‌برد که پر از کریستال‌های کشنده‌ است و اگر فردی با آن‌ها تماس پیدا کند می‌میرد. اما … .»

با وجودی که از انتشار آخرین قسمت سریال Rick and Morty دو سال می‌گذرد اما به نظر نمی‌رسد که در دنیای انیمیشن این فاصله زمانی وجود داشته باشد و اتفاقات این قسمت، با اختلاف زمانی اندکی از قسمت آخر فصل سوم دنبال می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر فصل چهارم این سریال محبوب را مشاهده کنید.

در اولین قسمت از فصل چهارم سریال، شاهد تلاش‌های Rick برای عادت کردن به واقعیت جدید خود هستیم. او که نهایتا فهمیده نمی‌تواند برنده همه جنگ‌ها باشد حالا راه زیادی برای کنار آمدن با خود دارد. از طرف دیگر، با اینکه این قسمت سعی در نشان دادن تغییرات در خانواده Smith دارد، اما روایت داستان به اولین قسمت‌های Rick and Morty نزدیک است. اگر به خاطر کیفیت انمیشن نبود(با انتشار هر فصل جدید، کیفیت بصری سریال پیشرفت محسوسی دارد)، به راحتی می‌توانستیم این قسمت را با یکی از قسمت‌های اولین فصل سریال اشتباه بگیریم. البته، این اتقاق خوبی است و نشان می‌دهد که سریال اساس خود را  فراموش نکرده و برعکس، در تلاش برای برگشت به همان اصول اولیه خود است. این که به سادگی داستان یکی از ماجراجویی‌های Rick و نوه‌اش را وقتی شرایط طبق خواسته آن‌ها پیش نمی‌رود به تصویر بکشد و از دل آن صحنه‌های طنزی خلق کند.

در کل باید بگویم که فصل جدید این سریال محبوب، قطعا ارزش دو سال صبر کردن را داشته و با دیدن آن خودتان هم به این نکته پی خواهید برد.

 

دسته بندی
اخباراخبار کوتاهتریلرسریالمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط